HEMEN BİR PANEL OLUŞTURUN

SEO'YA BAŞLA

Ücretsiz: Sıra Bulucu, Günlük Kelime Takip, Website Hata Tespiti ve Raporlama

Web Servislerimizi kullanarak internet kazancınızı artırabilirsiniz...

Web Tasarım
Web Tasarım

Seo uyumlu, kusursuz web tasarımları yapıyoruz.

Ek optimizasyon yapmaya gerek yok! Moradam'a Web tasarım yaptırın. Ek masraflarla uğraşmayın.

Seo Analiz
Site Analizi

Google'da üst sıralara ulaşmak için web siteniz hatasız olmalıdır.

Sitenizdeki hataları tespit eden ve nasıl düzeltileceğini anlatan müthiş bir araç hazırladık.

Keyword Sıra Bulucu
Sıra Bulucu

Web sitenize gelen ziyaretçiler, hangi arama terimlerini kullanıyor?

İnsanlar Google'da ne arıyor da sizi buluyor? Öğrenmek basit, ücretsiz sıra takip özelliğimizi kullanın.

Özgün Makale Hizmetleri
Detaylı Raporlama

Raporlarınızı düzenli olarak arşivlemeyi seviyor musunuz?

Detaylı PDF Raporlama Özelliği ile Günlük, Haftalık veya aylık rapor oluşturabilirsiniz.

SEO NEDİR - NEDEN YAPILIR?

Arama Motoru Optimizasyonu işlemiyle internet kazancınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama Motoru ise Google, Yandex gibi trafik dağıtıcı sitelere verilen isimdir.

İngilizce "Search Engine Optimization" kelimesinin kısaltması olan SEO, web sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla yapılır... Tüm web siteleri, mobil uygulamalar ve online alışveriş siteleri için uygulanabilir.

SEO'nun amacı; web sitenizi arama motorlarının teknik kriterlerine uygun hale getirerek, arama sonuçlarında üst sıralara yükseltip daha fazla ziyaretçi trafiği elde etmektir. Ziyaretçi sayınız ne kadar fazlaysa kazancınız da aynı oranda artar.

Arama Motoru Optimizasyonu hakkında detaylı bilgi için Özel SEO Sayfamızı ziyaret ediniz.

SEO Nedir?
Büyük-Küçük tüm işletmelere çözüm üretiyoruz...

Gerçek bir deneyim yaşayacaksınız!

Optimizasyon çalışmalarını bizimle birlikte yapan değerli müşterilerimiz...

Referanslarımızı inceleyin...

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Sıkça Sorulan Sorular

 • SEO için önemli olan kriterler
  Google ve diğer arama motorlarında üst sıraları hedefleyen biri için dikkat edilmesi gereken bir çok kural ve yönerge vardır. Google Seo Başlangıç Rehberi'ndeki talimatlara kesinlikle uymalısınız. Aynı zamanda Google'ın bilinen 200 farklı sıralama kriteri bulunmaktadır. Bu kriterleri bilmeniz Optimizasyon çalışmalarınızda maksimum fayda sağlar.
 • Sadece Google Optimizasyon işlemleri yeterli oluyor mu? Başka ne tür çalışmalar yapmak gerekir?
  Bir arama motoru gözünden baktığınızda, insanlara faydalı olan yani diğer web sitelerinden farklı bilgiler veren, uzman bilgiler sağlayan her web sitesi daha faydalıdır. Kısacası web sitenizi internette yükseltmek için komplike çalışmalar yapılmalıdır. Sosyal medya kanallarınız güçlü olmalı, faydalı bilgiler sağlamalısınız, orijinal ve kaliteli olmalısınız, hızlı ve kolay ulaşılabilir olmalısınız. Tüm bu işlemler için Moradam sizin adınıza çözüm üretmektedir.
 • Backlink paketi aldığım takdirde, Web sitemin tasarım ve kod hatalarını inceliyor musunuz? Başlangıç aşamasında ne tür işlemler yapılıyor?
  Evet, önce Web sitenizdeki Mimari hataları tespit edip daha sonra düzeltiyoruz. Backlink paketinde hata düzeltme işlemi ek ücrete tabidir. Kapsamlı SEO hizmetimizde ise fiyata dahildir. Sayfa içi Optimizasyon işlemleri tamamlanmadan backlink alımına başlamanızı tavsiye etmiyoruz.
 • Backlink sisteminiz ne işe yarıyor?
  Backlink sistemimiz, güvenilir sitelerden referans linkler göndermektedir. Sistem otomatik çalışmaktadır. İlgili olduğunuz sektöre göre daha önceden belirlenen kaynak sitelerden sitenize referans linkler gönderilmektedir. Bu şekilde web siteniz 4-6 ay içinde yükseliş eğilimine geçerek ziyaratçi sayınız artmaktadır.
 • Sizinle ne kadar süre çalışmam gerekiyor?
  Minimum 4 ay bizimle çalışmalısınız. 4 aydan önce yapılan çalışmalar kalıcı olmamakla birlikte tam etkili yükselişler elde edilememektedir. Bunun yanı sıra ilk 30 günde %15 büyüme sağlamaktayız. İkinci aydan itibaren HER AY web sitenizde yüzde 65 büyüme olacaktır.
 • Kapsamlı Paketin farkı nedir?
  Kapsamlı paketimiz kurumsal müşteriler tarafından en çok tercih edilen pakettir. Çalışma içerisinde manuel linklemeler, tanıtım yazıları ve uzmanlarımız ile birebir çalışma imkanı bulursunuz. Bu pakette, 2. aydan itibaren Google sıralamasında her ay minimum 100 kelime "ilk 10 sırada olmayı" garanti etmekteyiz.
 • Sizinle çalışmaya başladıktan sonra Web siteme her hangi bir kod yerleştirmeli miyim?
  Hayır. Anahtar kelime sıralamanızı kontrol etmek için web sitenize bir kod yerleştirmenize gerek yoktur. Moradam, sahip olduğu yapay zeka sistemi sayesinde, web sitesine kod yerleştirmeden tüm kelimeleirn google sıralamasını tam doğru bir şekilde bulabilmektedir.
 • Projenizi yönetebilmeniz adına size web sitemle alakalı hangi bilgileri vermem gerekiyor?
  Web sitenize ait Google Search Console ve Google Analytics bilgileriniz vermeniz yeterlidir. Eğer, Site içi hata düzeltme işlemi satın aldıysanız web sitenizin Yönetim paneli bilgilerini bize verebilir veya bilgileri vermek istemiyorsanız hatalarınızı size göndereceğimiz rapor doğrultusunda kendiniz düzenleyebilirsiniz.
 • Raporları Kendi firma logomuzla alabilir miyiz?
  Evet, Kendi firma logonuzla rapor alabilir, 3. kişilere verebilirsiniz. Bizimle Aynı sektörde hizmet veren bir firmanız varsa Müşterilerinize Moradam aracılığıyla hizmet verip kendi firma logonuzla rapor alabilirsiniz. Moradam marka ismi bu raporlarda yazmayacaktır.
Web Tasarım

Markanızla ilgili her konuda

ÜCRETSİZ DANIŞIN

Aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve satın alma işleminden önce aklınıza takılan her konuda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Moradam İletişim
İletişim Bilgilerimiz

Telefon Ofis: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-Posta: info@moradam.com

Adres:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

Moradam Adres