ÜCRETSİZ SEO PANELİ OLUŞTURUN

WEB SiTENiZiN SEO KONTROLÜ SiZDE OLSUN!

SEO Servislerimizi kullanarak internet kazancınızı artırabilirsiniz...

SEO Analizi
SEO Analizi

SEO Analiz sistemimiz sayesinde tüm hatalarınızı görüntüleyin.

Web sitenizdeki başlıca SEO hatalarını tespit etmek istiyorsanız ücretsiz Analiz aracımız tam size göre.

Seo Fiyatları
Uygun SEO Fiyatları

Sonuçları gözle görüp, emin olmadan fazla para ödemeyin.

İlk ay sadece 49 TL ile başlayıp sonuçlardan emin olduktan sonra üst pakete geçebilirsiniz. hazırladık.

SEO Referansları
SEO Referansları

Moradam'ın benzersiz SEO başarı hikayelerini inceleyin.

Nereden aldık nereye getirdik... Hangi tarihler arasında bunu yaptık? Detaylı olarak inceleyin.

SEO Öğren
SEO Blog ile Öğren

Seo Blog'umuz amatör meraklılar için özel olarak hazırlandı

SEO ve Dijital Pazarlama hakkında her şeyi öğrenmek mi istiyorsunuz? Hemen okumaya başlayın!

SEO NEDİR - NEDEN YAPILIR?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile internet kazancınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama Motoru ise Google, Yandex gibi trafik dağıtıcı sitelere verilen isimdir.

İngilizce "Search Engine Optimization" kelimesinin kısaltması olan SEO, web sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla yapılır... Tüm web siteleri, mobil uygulamalar ve online alışveriş siteleri için uygulanabilir.

SEO'nun amacı; web sitenizi arama motorlarının teknik kriterlerine uygun hale getirerek, arama sonuçlarında üst sıralara yükseltip daha fazla ziyaretçi trafiği elde etmektir. Ziyaretçi sayınız ne kadar fazlaysa kazancınız da aynı oranda artar.

Arama Motoru Optimizasyonu hakkında detaylı bilgi için Özel SEO Sayfamızı ziyaret ediniz.

SEO Nedir?
Büyük-Küçük tüm işletmelere çözüm üretiyoruz...

Gerçek bir SEO deneyimi yaşayacaksınız!

Optimizasyon çalışmalarını bizimle birlikte yapan değerli müşterilerimiz...

Referanslarımızı inceleyin...

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Sıkça Sorulan Sorular

 • SEO için önemli olan kriterler
  Google ve diğer arama motorlarında üst sıraları hedefleyen biri için dikkat edilmesi gereken bir çok kural ve yönerge vardır. Google'ın hazırladığı Seo Başlangıç Rehberi'ndeki talimatlara kesinlikle uymalısınız. Aynı zamanda Google'ın bilinen 200 farklı sıralama kriteri bulunmaktadır. Bu kriterleri bilmeniz Optimizasyon çalışmalarınızda maksimum fayda sağlar.
 • Sadece Optimizasyon işlemleri yeterli oluyor mu? Başka ne tür çalışmalar yapmak gerekir?
  Bir arama motoru gözünden baktığınızda, insanlara faydalı olan yani diğer web sitelerinden farklı bilgiler veren, uzman bilgiler sağlayan her web sitesi daha faydalıdır. Web Sitenizi SEO Analizi doğru yapılmalıdır. SEO Hataları olabildiğince az olmalıdır. Sosyal medya kanallarınız güçlü olmalı, faydalı bilgiler sağlamalısınız, orijinal ve kaliteli olmalısınız, hızlı ve kolay ulaşılabilir olmalısınız. Tüm bu işlemler için Moradam sizin adınıza çözüm üretmektedir.
 • Başlangıç SEO paketi aldığım takdirde, Web sitemin tasarım ve kod hatalarını inceliyor musunuz? Başlangıç aşamasında ne tür işlemler yapılıyor?
  Evet, önce Web sitenizdeki Mimari hataları tespit edip daha sonra düzeltiyoruz. Backlink paketinde hata düzeltme işlemi ek ücrete tabidir. Kapsamlı SEO hizmetimizde ise fiyata dahildir. Sayfa içi Optimizasyon işlemleri tamamlanmadan backlink alımına başlamanızı tavsiye etmiyoruz.
 • Backlink sisteminiz ne işe yarıyor?
  Backlink sistemimiz, güvenilir sitelerden referans linkler göndermektedir. Sistem otomatik çalışmaktadır. İlgili olduğunuz sektöre göre daha önceden belirlenen kaynak sitelerden sitenize referans linkler gönderilmektedir. Bu şekilde web siteniz 4-6 ay içinde yükseliş eğilimine geçerek ziyaratçi sayınız artmaktadır.
 • Sizinle ne kadar süre çalışmam gerekiyor?
  Minimum 4 ay bizimle çalışmalısınız. 4 aydan önce yapılan çalışmalar kalıcı olmamakla birlikte tam etkili yükselişler elde edilememektedir. Bunun yanı sıra ilk 30 günde %15 büyüme sağlamaktayız. İkinci aydan itibaren HER AY web sitenizde yüzde 65 büyüme olacaktır.
 • Kapsamlı Paketin farkı nedir?
  Kapsamlı SEO paketimiz kurumsal müşteriler tarafından en çok tercih edilen pakettir. Çalışma içerisinde manuel linklemeler, tanıtım yazıları ve uzmanlarımız ile birebir çalışma imkanı bulursunuz. Bu pakette, 2. aydan itibaren Google sıralamasında her ay minimum 100 kelime "ilk 10 sırada olmayı" garanti etmekteyiz.
 • Sizinle çalışmaya başladıktan sonra Web siteme her hangi bir kod yerleştirmeli miyim?
  Hayır. Anahtar kelime sıralamanızı kontrol etmek için web sitenize bir kod yerleştirmenize gerek yoktur. Moradam, sahip olduğu yapay zeka sistemi sayesinde, web sitesine kod yerleştirmeden tüm kelimelerin Google sıralamasını tam doğru bir şekilde bulabilmektedir.
 • Projenizi yönetebilmeniz adına size web sitemle alakalı hangi bilgileri vermem gerekiyor?
  Web sitenize ait Google Search Console ve Analytics bilgileriniz vermeniz yeterlidir. Eğer, Site içi hata düzeltme işlemi satın aldıysanız web sitenizin Yönetim paneli bilgilerini bize verebilir veya bilgileri vermek istemiyorsanız hatalarınızı size göndereceğimiz rapor doğrultusunda kendiniz düzenleyebilirsiniz.
 • Raporları Kendi firma logomuzla alabilir miyiz?
  Evet, Kendi firma adınızla rapor alabilir, 3. kişilere verebilirsiniz. Bizimle Aynı sektörde hizmet veren bir firmanız varsa, müşterilerinize Moradam aracılığıyla hizmet verip kendi firma logonuzla SEO Çalışması raporu alabilirsiniz. Moradam marka ismi bu raporlarda yazmayacaktır.
Web Tasarım

SEO ile ilgili her konuda

ÜCRETSİZ DANIŞIN

Aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve sipariş vermeden önce önce aklınıza takılan her konuda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Moradam İletişim
İletişim Bilgilerimiz

Telefon Ofis: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-Posta: info@moradam.com

Adres:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

Moradam Adres