La traduction de page est actuellement en mode test. Si vous avez remarqué des erreurs sur la page ou si vous êtes prêt à nous aider pour la traduction, veuillez nous contacter: info@moradam.com

AGENCE DE MARKETING NUMÉRIQUE MORADAM

Services de référencement et gain numérique

Moradam est une agence digitale premium axée sur la qualité, l'innovation et la rapidité. Si vous avez une activité en ligne, un site Web et souhaitez être reconnu dans un environnement numérique, vous pouvez travailler avec nous.

Moradam, avec son personnel expert, fait connaître votre marque sur Internet. Moradam peut faire du travail de référencement pour votre site Web, gérer vos publicités sur les réseaux sociaux, préparer vos vidéos promotionnelles et gérer votre département marketing.

Pour tous ces services, nous proposons des services détaillés de reporting PDF et de suivi d’analyse de site EN LIGNE. Vous pouvez gérer votre site Web ou votre boutique en ligne instantanément, à partir de votre panneau de gestion.

Philosophie de Moradam

Moradam ne sert pas seulement les entreprises à budget élevé. Notre objectif principal est d’augmenter les revenus des personnes qui bénéficient de notre soutien. Vous pouvez commencer à travailler avec de petits budgets et améliorer les revenus de votre entreprise. Augmenter les revenus de nos clients est notre objectif principal. Ensuite, vous continuerez votre chemin avec nous.

notre mission

En tant que Moradam, contrairement à d’autres agences numériques, nous attachons de l’importance à notre SYSTÈME DE RAPPORT ET D’ANALYSE EN LIGNE. Avec tous nos mots, vous pourrez suivre votre classement par mot-clé sur une base horaire avec notre fonction de recherche de rang Google. Vous pouvez stocker des rapports de classement quotidiens sous forme d'archives dans votre panneau de la vie. Par exemple, il y a 5 ans, vous pouvez facilement savoir quelle position vous êtes.

Système de suivi des préférences des professionnels


UTILISER MORADAM
32 MILLE
WEBMASTER
MOT MENSUEL SUIVANT
230MILLIONS
MOT CLÉ NUMÉRISÉ
INDEX MENSUEL
3MILLIARDS
INDEXATION DE PAGE
TAILLE DES DONNEES
390GB
BASE DE DONNÉES

Neden Moradam SEO?

SEO sektöründe yüzlerce Freelance SEO uzmanları ve Global SEO firmaları bulunuyor. Peki ya Moradam? İşte Moradam'ı tercih etmeniz için onlarca farklı sebep.

ÖZELLİKLERİ FREELANCE SEO UZMANI GLOBAL SEO FİRMALARI
Fiyatlandırma 200TL - 1.000TL 1.500TL - 5.000TL 499TL
Garantili Sonuçlar, Teslimat Süreleri 12+ Ay 6+ Ay
Seo Kapsamı Yerel Pazar Yerel Pazar Yerelden Dünya’ya
Başlangıç Maliyetleri Bilinmiyor Var Yok
Çalışılan Maksimum Kelime Sayısı Anlaşmalı Anlaşmalı 1.000’e Kadar
Program Planları Esnek Min. 1 Yıl Taahhütlü 1 - 3 - 6 - 12 Aylık Planlar
Ödeme Koşulları Ön Ödemeli Ön Ödemeli Esnek Ödeme Koşulları
Deneme Süresi
Profesyonel Seo Denetimi
Link İnşaası 100 Backlink / Ay 700 Backlink / Ay
Gerçek Zamanlı Sıralama Takibi
SEO Raporu Sıklığı Haftalık Haftalık Günlük
Özel Raporlama Sistemi
Domain Kontrolü Bilinmiyor
Destek

NASIL SEO YAPIYORUZ?

Moradam Nasıl Çalışır?


1
Moradam SEO Yönetim Paneli yapay zekaya sahiptir. Ziyaretçi sayınızı arttıran anahtar kelimeler otomatik olarak panelinize eklenir. Aynı zamanda Google'dan bir kelime aratarak sitenize gelen ziyaretçilerin de kaydı tutulur. Panelinizde olmayan kelimeler, eğer o kelimeden trafik geliyorsa yine panelinize eklenir.
Moradam yapay zekası, Google sonuçlarında daha hızlı üst sıralara çıkabilmeniz için en iyi anahtar kelimeleri sizin için belirler.
Moradam SEO Yönetim Paneli
2
Gelişmiş backlink oluşturma algoritması
Moradam'da çalışma yapılması gereken kelimeleri siz seçersiniz. web siteniz için kendi seçtiğiniz anahtar kelimelere yönelik olarak 1-5 yaşındaki partner sitelerimizden backlink göndeririz. Bu geri bağlantılar web sitenizi güçlendirir.
Doğal link dağılımı
Google algoritmasını göz önüne alınarak doğal link akışı sağlarız. Örneğin; Organik bir backlink dağılımında sadece kaliteli sieler olmaz. Orta kalite, alt kalite, üst kalite ve çok üst kalite backlinkleri olması gereken sayıda web sitenize göndeririz. Bu şekilde web sitenizin sıralamaları hiç bir Google algoritma güncellemesinden etkilenmez.
Gelişmiş Backlink Oluşturma Algoritması
3
Google'da kesintisiz sıralama artışı
Eklenen geri bağlantılarımızın sayısı ve kalitesi web sitenizin tüm sayfalarına güçlü bir destek sağlayacaktır. Doğal bağlantılar, Google sonuçlarında üst sıralarda görünmenizi sağlar. Sistemimiz, web sitenizin sıralamalarını düzenli olarak her gün günceller. Tüm anahtar kelimelerinizin konumlarını sistemimizden takip edebilirsiniz. Anahtar kelime takibi ücretsizdir. Sadece Backlink satın aldığınız takdirde bize ücret ödersiniz. Moradam ödeme yaptığınız ilk andan itibaren backlink ağı oluşturma çalışmalarına aynı anda başlar.
DİKKAT: Moradam backlinkleri, Kopya veya spinlenmiş içerik bulunan web sitelerinde işe yaramaz. Eğer Web sitenizdeki içerikler orijinal değilse mutlaka İÇ SEO Danışmanlığı almalısınız.
Google sıralamasında kesintisiz artış
4
SEO Uzmanı desteği
SEO uzmanlarımız günün büyük bir bölümünde online'dır. Uzmanlarımıza danışarak İÇ SEO ve DIŞ SEO çalışmalarınız hakkında anında bilgi alabilirsiniz.. Uzmanlarımız aynı zamanda size aşağıdaki konularda da destek verebilir.
 • Web Tasarım danışmanlığı...
 • Site içi SEO danışmanlığı ve teknik destek.
 • Backlink oluşturma ve anahtar kelimelerinizin takibi.
 • Adwords Reklam desteği ve optimizasyonu.
 • Sosyal medya varlığı analizi.
 • Dijital pazarlama hakkında detaylı bilgi.
SEO Uzmanı Desteği
5
Rapor merkezimizden faydalanın
Moradam'ın mükemmel bir rapor hizmeti vardır. Tek tıklamayla SEO Raporu alabilirsiniz. Detaylı anahtar kelime sıralamlarınızı tarih aralığına göre raporlandırabilirsiniz. Dilerseniz kendi firma logonuzla rapor alabilirsiniz. Bizim sistemimizi kullanarak kendi müşterilerinize kendi marka adınızla SEO raporu verebilirsiniz.
 • Kendi Logon ile rapor alabilme imkanı
 • Ücretsiz Günlük SMS ile raporlama
 • Tek tuşla PDF rapor alma.
 • Tek tuşla CSV rapor alma.
 • Günlük/Haftalık/Aylık Rapor planlama.
Gelişmiş SEO Raporu
6
15 gün içinde yükselme başlar
Moradam SEO Platformu, güçlü bağlantı kaynağı sayesinde, tüm web sitelerinin anahtar kelime sıralamasında sektördeki diğer firmalara göre daha hızlı bir çözüm sağlar.
Web sitenizin kriterlerine göre (kitle, sektör, site yaşı, site sağlığı vb.) çalışma yaparak anında etki almanızı sağlarız. İlk gözle görülür sonuçlar 15 gün içinde raporlarınıza yansır. İlk yükselişler 1 hafta içinde başlar. Önce uzun kuyruk anahtar kelime stratejisi uygularız. Daha sonra ana anahtar kelimeleriniz için çalışma yaparız.
Yükselişler kalıcıdır. 6-12 ay arası çalışma yapan müşterilerimize çalışmayı bıraksa bile yüzde 90 geri düşmeme garantisi vermekteyiz.
15 gün içinde yükselme başlar

POUR LES PROPRIÉTAIRES DE SITE ...

Solutions de marketing numérique

Moradam est une agence de marketing numérique offrant un service à 360 degrés. Outre le marketing, elle fournit des services de conception Web, de gestion des médias sociaux, d'optimisation, de contenu (article), de publicité Adwords, de PPC, de publicité réseau, de développement commercial et de gestion de crise.

Optimisation Google

Optimisation du moteur de recherche

Conseil en référencement   
Service Backlink

Services Backlink

Services Backlink   
Analyse de site

Analyse d'erreur de site

Analyse d'erreur de site   
Web design

Correction des erreurs HTML / PHP / JS

Service de correction d'erreur de conception Web   
Gestion des médias sociaux
Gestion des médias sociaux

Gestion de compte de médias sociaux

Gestion de compte de médias sociaux   
Publicité sur les réseaux sociaux
SEM / Marketing

Publicité sur les réseaux sociaux

Opérations de marketing des médias sociaux   
Développement des affaires
Développement des affaires

Développement des affaires Internet

Génération d'idées et développement des affaires   
Annonces Google Adwords
Publicité PPC

Annonces Google Adwords

Pay Per Click Ads   
Publicité réseau
Publicité réseau

Bannière sur les sites partenaires

Bannière et articles promotionnels   
Augmentation des ventes
Augmentation des ventes

Méthodes de promotion des ventes

Études e-commerce   
Marketing numérique
Marketing numérique

Marketing Internet

Service de marketing et de promotion   
Google Ban Kaldırma
Gestion de crise

Des solutions adaptées aux situations de crise

Récupération de compte, suppression de l'interdiction   

Tout sur le référencement

CONSULTEZ GRATUITEMENT

Vous pouvez nous contacter depuis les canaux de communication mentionnés ci-dessous et vous pouvez nous contacter avant de passer une commande.

Moradam İletişim
Coordonnées

Bureau téléphonique: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-mail: info@moradam.com

Central Turquie:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye