La traduzione della pagina è attualmente in modalità test. Se hai notato errori nella pagina o sei pronto ad aiutarti con la traduzione, ti preghiamo di contattarci: info@moradam.com

Profesyonel SEO Hizmeti

Acımasız bir savaşın içindeyiz. Bu ekonomik bir mücadele! Dijital dünyanın büyümesiyle insanlar tembelleşti. Artık her şeyi online olarak satın alıyorlar. Rakipleriniz ise durumun farkında. Arkanızda SEO işini iyi bilen profesyoneller olmalı.

DURUN! ÖNCE HAZIRLIK YAPMALIYIZ

SEO'da başarılı olabilmek için profesyonel bir ekibiniz olmalı

SEO yaparak Google arama sonuçlarında rakiplerinizin önüne geçebilmek için iyi bir analiz, planlama ve hizmet şart! SEO Uzmanlarımız önce web sitenizin tüm ince detaylarını inceleyecek ve eksikleri belirleyecektir. SEO savaşından galip çıkabilmek için sağlam teçhizatlar ve lojistik destek gerekir. Uzun süreli bir çalışma, eğitim, analiz ve backlink işlemlerinden sonra, rakiplerinizi alt etmeniz işten bile değil. Sadece SEO danışmanlarımıza güvenin.

"Seo Blog"umuzu ziyaret ettiniz mi?
600'den fazla makale içeren Türkiye'nin en büyük SEO blogunu günlük olarak takip etmenizi önemle tavsiye ederiz. Blog bölümüne ulaşmak için buraya tıklayınız. Ama önce SEO'nun püf noktalarını öğrenelim... Lütfen sayfayı aşağı kaydırın.
SEO Rekabeti
seo nedir

CHE COSA È SEO? PERCHE 'è fatto?

SEO (Search Engine Optimization) ti consente di aumentare i tuoi guadagni digitali

SEO è la breve scrittura del termine inglese "Search Engine Optimization". "Ottimizzazione dei motori di ricerca" in turco. Motore di ricerca è il nome dato ai principali siti di distribuzione del traffico come Google, Yandex, Bing, Yahoo.

SEO è fatto al fine di aumentare il numero o il guadagno di visitatori del tuo sito web. Può essere applicato a tutti i siti Web online, alle app mobili e ai siti di shopping online.

SEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır? SEO Kriterleri

SERVIZIO DI MARKETING DIGITALE DEL MORADAM

Moradam'ın Kurumsal SEO ve Danışmanlık hizmeti ile daha çok kazanın

Web Sitenizin trafiğini ve kazancını artıracak bir Uzman mı arıyorsunuz? Artık aramayın! Moradam SEO hizmetleri ile tahmin ettiğinizden fazlasını kazanırsınız. SEO çalışmaları kapsamında, web siteniz için daha kaliteli trafik ve kalıcı sonuçlar garanti ediyoruz. Uzun süreli etki bırakan, Google sıralamasında geri düşmeyen SEO uygulamalarıyla işinizde gerçek bir fark yaratmak istiyoruz.

Web Sitenizin daha fazla ziyaretçiye mi ihtiyacı var? 12 ay içinde en az 4 kat fazla ziyaretçi sağlama garantisi veriyoruz. Herhangi bir kaynaktan ziyaretçi aramak yerine, SEO stratejilerimiz doğrultusunda hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Moradam SEO Ajansı, kanıtlanmış uzman teknikleri ile kısa sürede size gözle görülür sonuçlar verir.

Moradam SEO Ajansı Hakkında
Agenzia SEO con prestazioni garantite
Google Sıra Bulucu

SEO NEDEN GEREKLİ?

Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitenizden reklamsız kazanç elde etmenizi sağlar.

SEO, Google veya benzer arama motorlarında web sitenizin anahtar kelime konumlarını yükselterek, içeriğinizle ilgili arama yapanların sizi bulabilmesini sağlar. Web sitenizden gelir elde etmek için sürekli olarak reklam vermenize gerek kalmaz. Reklam vermek zorunda olan bir internet şirketiniz varsa, reklam maliyetlerini uzun vadede azaltır.

Google, web siteleri arasında sıralama yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurur.

Arama Motoru Sıralama Algoritması, Google tarafından tam olarak açıklanmasa da resmi veya gayri resmi olarak bilinen bazı sıralama faktörleri vardır. Aynı zamanda bizim gibi SEO ajansları, kendi gözlemlerine dayanarak temel sıralama faktörlerini ortaya çıkarmaktadır.

Neyle uğraştığınızı bilin!

SEO'NUN TEMEL FAKTÖRLERİ (infografik)

SEO'ya başlarken bilmeniz gereken temel sıralama faktörlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Faktörleri

SEO kriterleri nasıl değerlendilir?

Yukarıda şimdiye kadar bilinen, tespit edilen ve Google uzmanları tarafından açıklanan Sıralama kritlerleri yer almaktadır.

Bu tablo vasıtasıyla, Google’ın aslında sizden ne istediği ve ne beklediği anlaşılabilir. Bir web tasarım ekibine sahipseniz bazı hataları ve eksikleri kendiniz belirleyip düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer web sitelerinden alınan backlinkler ve sosyal medya aktivitesi önemlidir.

En önemli SEO faktörleri; Domain adını bilerek gelen ziyaretçilerin direkt girişleri, ziyaretçinin sayfada kalış süresi ve geri dönen sadık ziyaretçilerdir. Yani Bir kullanıcı web sitenizin adresini yazarak sitenizi ziyaret ediyorsa her zaman 1 puan öndesiniz demektir.

Facebook SEO Grubu
SEO Analiz'e katılın
SEO'ya meraklı binlerce üyenin katılımıyla oluşan, ücretsiz Facebook Grubumuza katılın! SEO ANALİZ Grubu Facebook'taki benzerlerinin araraında en aktif olan gruptur. Gruptaki mesajları takip ederek güncel bilgiler edinin... Katılmak için tıklayınız.
Direkt Ziyaretler
Direkt Ziyaretler

Direkt Ziyaret; Web sitenize gelen ziyaretçilerin Google veya herhangi arama motoru vasıtasıyla değil, direkt olarak site adresinizi yazarak sitenizi ziyaret etmesi durumudur. Bu girişler ne kadar çoksa, Google sıralamasında o kadar yukarıda olursunuz. Çok önemli bir kriterdir. Direkt girişleri yükseltmek için marka pazarlama işlemi yapmak gerekir.

sitede geçirilen zaman
Sitede geçirilen zaman

Ziyaretçilerin web sitenize girdikten sonra geçirdikleri zaman önemlidir. Web sitenizin içeriği her neyse, ziyaretçi sitenize girdikten sonra ilgi alanına uygun bir yere gelmiş olduğunu düşünmeli. Web sitenize gelen ziyaretçilerin sitede kaldığı süre Google sıralama faktörleri içinde en önemli kriterlerden biridir.

Hemen Çıkma Oranı
Hemen Çıkma Oranı

Hemen Çıkma Oranı; “Kullanıcılar sitenize giriş yapar yapmaz sitenizden ayrılıyor mu yoksa sitenizi vakit ayırmaya değer mi buluyor?” sorularının cevabını veren önemli bir orandır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizde yer alan diğer sayfaları da ziyaret ediyorsa hemen çıkma oranı düşer. Aksine eğer kullanıcılar web sitenize giriş yapar yapmaz çıkıyorsa ya da bir kaç saniye sonra sitenizden ayrılıyorsa hemen çıkma oranınız yükselir. Hemen çıkma oranı, web sitenizin performansı ve kullanıcıların ziyaret esnasındaki davranışları hakkında bilgi verir. Web sitenizin hemen çıkma oranı yüksekse web sitenizde yolunda gitmeyen bir takım şeyler var demektir.

Sayfa Dolaşımı
Sayfa Dolaşımı

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, farklı sayfaları mutlaka dolaşmalı. Eğer sitenizi ziyaret eden kişiler web sitenizde yer alan farklı veya benzer içerikleri dolaşıyorsa bu iyidir. Google gözünde anlamlıdır. İnsanlar, ilgi alanıyla alakalı konuları sitenizde bulmuş demektir. Sıralama sonuçlarında bu tarz popüler siteler üst sıralarda çıkar.

Backlink ve Referans Siteler
Geri Bağlantılar

Sizi öneren diğer web siteleri, en önemli SEO faktörlerinden biridir. Sizi ne kadar çok kişi öneriyorsa siz o kadar iyisinizdir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur: Backlinkler, farklı domainlerden, farklı ip adreslerinden gelmelidir. Kendi sitenizden kendinize ait başka bir siteye link çıkışı yaparsanız bir etkisi olmayacaktır.

Sosyal Medya Gücü
Sosyal Medya Gücü

Takipçiler, SEO ile ilgili gibi durmasa da öenmlidir. Sizi ne kadar kişi takip ediyor? Herhangi bir içerik paylaştığınızda anında bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapan kaç kişi var? Google, sıralamaları oluştururken bu kriterlere dikkat eder.

İçerik Kalitesi
İçerik Kalitesi

Web sitenizde yayınladığınız içerikler kaliteli olmalıdır. Kaliteden kasıt, benzersiz, orijinal, ekstra bilgi içeren, kaynak gösterilmiş, içinde resim veya video olan içeriklerdir. Kopya içerikler, benzersiz olmadığı için sıralama alamaz. Google, kopya veya kalitesiz toplama içerikleri sıralamaya sokmaz.

Anahtar Kelime yoğunluğu
Anahtar Kelime Yoğunluğu

Anahtar Kelime (Keyword) sayfanızda mutlaka her bölümde belirtilmelidir. Örneğin; SEO ile ilgili bir makale yazıyorsanız, H etiketi içinde “SEO” mutlaka sayfaya yazılmalıdır. 500 kelimeden oluşan bir makaleniz varsa yüzde 1-4 oranında anahtar kelime bu makale içinde geçmelidir.

65% SSL KULLANIM ORANI

Google aramalarında en üst sırada çıkan sonuçların %65'i HTTPS kullanmaktadır.

49% HEMEN ÇIKMA ORANI

Google ilk 3 sıra içindeki web sitelerinin ortalama "hemen çıkma oranı"" Yüzde 49'dur.

45% İÇERİK UZUNLUĞU

Yüksek aranma hacimli kelimelere göre yapılan aramalarda Google ilk 3 sıralamasında bulunanların diğer sitelere göre içerik uzunluğu oranı: %45

11.000 TOPLAM BACKLINK SAYISI

Google'da ilk sırada çıkan bir arama sonucunun, 10'uncu sırada olan siteden en az 10.000 daha fazla backlink aldığı tespit edilmiştir.

20% FARKLI SİTELERDEN GELEN BAĞLANTILAR

Google sonuçlarında ilk sıralarda olan sitelerin diğer sitelere oranla farklı web sitelerinden aldığı fazla baclink oranı yüzde 20 daha fazladır.

18% İÇERİĞİNDE ANAHTAR KELİME OLMAYANLAR

Google sonuçlarında ilk 3'te çıkan web sitelerinin %18'inin içeriklerinde anahtar kelime bulunmuyor. Sadece Title ve Description'da keyword yazıyor.

Yapılmaması gerekenler

SEO NE DEĞİLDİR

"SEO ne değildir?" kısmını atlamamak gerekir. SEO bir "kara büyü" değildir. Yani web sitenizi bir anda yükseltemezsiniz. Bunun nedeni Google Sıralama Algoritması’nın sürekli değişmesi ve Google’ın bu konuda bir kullanım kılavuzu vermemesidir. Aslında Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları algoritmik varsayımlar ve her sektöre göre yapılan farklı ve sistemli çalışmalardan ibarettir.

pannello di telemetro mobile compatibile
Il miglior strumento SEO gratuito preparato per i webmaster

Chiunque possieda un sito Web è chiamato webmaster. Offriamo soluzioni per soddisfare tutte le esigenze dei proprietari di siti web. Il nostro pannello Finder Mobile Row è uno strumento che un webmaster dovrebbe sempre avere. Puoi seguire tutte le tue parole chiave sul tuo telefono cellulare.

Argomenti settimanali

Video di formazione


Moradam Youtube Channel
Cosa fare per il SEO?

Puoi raggiungere i video SEO settimanali seguendo il canale Youtube di Moradam.

Sei pronto a incontrare i nostri video ricchi di conoscenze sulle tecniche di ottimizzazione dei motori di ricerca e marketing digitale ?

Puoi anche porre domande e ottenere risposte commentando i video sul nostro canale Youtube.

Haftalık SEO Videosu

Hai chiesto, abbiamo risposto

Domande frequenti


Ci sono molte regole e linee guida che devono essere prese in considerazione per chi ha come target le prime posizioni su Google e altri motori di ricerca. È necessario seguire rigorosamente le istruzioni nella Guida introduttiva di Seo preparata da Google . Google ha anche 200 criteri di classificazione noti. Conoscere questi criteri offre il massimo beneficio per i tuoi sforzi di ottimizzazione.

Quando si guarda dagli occhi di un motore di ricerca, ogni sito Web che fornisce informazioni utili alle persone, diverso dagli altri siti Web, è più utile. L' analisi SEO del tuo sito web deve essere eseguita correttamente. Gli errori SEO dovrebbero essere il meno possibile. I canali dei social media devono essere forti, fornire informazioni utili, essere originali e di alta qualità, essere rapidamente e facilmente accessibili. Moradam ha una soluzione per tutti questi processi.

Il nostro sistema di backlink invia link di riferimento da siti attendibili. Il sistema funziona automaticamente. I collegamenti di riferimento vengono inviati al tuo sito da siti di origine predeterminati in base al settore di tuo interesse. In questo modo, il tuo sito Web aumenterà in 4-6 mesi e il tuo numero di visitatori aumenterà.

Devi lavorare con noi per almeno 4 mesi. Sebbene gli studi eseguiti prima di 4 mesi non siano permanenti, non è possibile ottenere incrementi pienamente efficaci. Inoltre, raggiungiamo una crescita del 15% nei primi 30 giorni. Ogni mese dal secondo mese il tuo sito web crescerà del 65 percento.

Il nostro pacchetto completo è il pacchetto più preferito per i clienti aziendali. Avrai l'opportunità di lavorare faccia a faccia con i nostri collegamenti manuali, articoli promozionali e i nostri esperti. In questo pacchetto, garantiamo un minimo di 100 parole "top 10" nelle classifiche di Google ogni mese a partire dal mese 2.

No. Non è necessario inserire un codice sul sito Web per controllare il posizionamento delle parole chiave. Grazie al suo sistema di intelligenza artificiale, Moradam può trovare l'esatta classifica di Google di tutte le parole senza inserire codice sul sito web.

Fornisci semplicemente le informazioni di Google Search Console e Analytics per il tuo sito web. Se hai acquistato un processo di correzione degli errori in loco, puoi fornirci informazioni sul pannello di amministrazione del tuo sito Web o se non desideri fornire le informazioni, puoi modificare i tuoi errori in conformità con il rapporto che ti invieremo.

Sì, puoi ottenere un rapporto con il nome della tua azienda e consegnarlo a terzi. Se hai una società che serve nello stesso settore con noi, puoi servire i tuoi clienti attraverso Moradam e ottenere un rapporto di sviluppo con il logo della tua azienda. Il marchio Moradam non apparirà in questi rapporti.

Argomenti più recenti

Formazione SEO


Stiamo guardando SEO a 360 gradi!

Con i nostri corsi di formazione, i nostri partecipanti non solo conoscono l'ottimizzazione dei motori di ricerca ... Il marketing digitale sta scoprendo l'importanza degli annunci Facebook / Instagram / Google.

SEO Eğitimi

PERCHÉ MORADAM?

Piattaforma di gestione SEO Moradam

 • Monitoraggio delle parole chiave

  Moradam ti consente di tenere traccia di tutte le parole chiave visualizzate sul tuo sito Web su Google. Moradam System, che tiene traccia di milioni di parole chiave al giorno, analizza e analizza le posizioni delle parole chiave di circa 1,5 milioni di siti Web diversi in 355 località geografiche diverse.

  Puoi anche seguire le parole chiave del tuo sito Web con iscrizione gratuita utilizzando il pannello di monitoraggio del ranking Moradam. Questo servizio è completamente gratuito con un numero limitato di parole chiave.

  Anahtar kelime izleme
 • Analisi della concorrenza

  Segui tutti i tuoi concorrenti su Google! Puoi seguire le classifiche di tutti i tuoi concorrenti utilizzando la piattaforma Moradam, puoi vedere le carenze dei tuoi concorrenti ottenendo rapporti di Google Analysis sul sito web.

  Rakip analizi
 • Rapporti PDF istantanei

  Le analisi dei siti Web e i rapporti sulla classifica possono essere scaricati con un solo pulsante.

  • Rapporti generati istantanei (formati XLS / CSV / PDF)
  • Ricevi rapporti con il tuo logo del marchio
  • Ricevi posta automatica programmando i tuoi rapporti
  Anında PDF Raporlar
 • Enorme rete di backlink

  Moradam inizia gli sforzi per costruire una solida rete di backlink dai siti partner di 1-5 anni per le parole chiave che scegli per il tuo sito web.

  Il numero e la qualità dei nostri backlink aggiunti creeranno un effetto doping su tutte le pagine del tuo sito web. Le classifiche del tuo sito verranno monitorate automaticamente sul tuo pannello Moradam ogni giorno e riceverai un rapporto giornaliero sulla classifica via SMS . Puoi anche visualizzare la tua classifica passata inserendola nel nostro pannello.

  Devasa Backlink Ağı
2019 Seo Rehberi
Seo Kriterleri

Tutto su SEO

CONSULTARE GRATIS

Puoi raggiungerci dai canali di comunicazione menzionati qui sotto e puoi contattarci prima di effettuare un ordine.

Moradam İletişim
INFORMAZIONI DI CONTATTO

Ufficio telefonico: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-mail: info@moradam.com

Turchia centrale:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

Moradam Adres
Skype

volkandenizikiz01

Instagram

_moradamseo

WhatsApp

+90 532 223 6590