TIKLAMA BAŞINA ÖDE
Tıklama başına öde nedir?

PPC, tıklama başı ödeme yöntemini, reklamverenlerin reklamlarından her biri tıklandığında bir ücret ödeyecekleri internet pazarlama modelidir. Esasen, bu, bu ziyaretleri organik olarak “kazanma” çabalarından ziyade sitenize yapılan ziyaretleri satın almanın bir yoludur.
Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler formlarından biridir. Reklamverenlere birisi, iş teklifleriyle alâkalı bir anahtar kelimeyi aradığında, arama motorunun sponsorlu bağlantılarına reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır.PPC Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar, işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödemeli pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst düzeye taşımaya yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stratejiyi ve raporlamayı özelleştiririz.
Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve yönlendirmeyi, yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşteri sayısını artırmak veya marka bilinirliğini artırmak gibi.Tıklama Başına Öde Hizmetlerimiz


PPC Denetimleri

PPC Denetim süreci, denetim amacını, kapsama alanını ve veri analizine kadar olan yolları anlamaya başlar.


Bing Reklamları

Bing'in reklam ekibimiz Bing'in popüler PPC platformundan en iyi fayda için gereken eğitim ve uzmanlığa sahiptir.Sosyal Medya Reklamları

Moradam, hedef kitlenizi hedeflenen istenen eyleme yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlarınız, daha önce hizmetinize veya ürününüze ilgi göstermiş bir kitleyi hedefleyecektir.Google AdWords

Bizi kullanmak başka bir tam zamanlı çalışanı işe almak için ek bir ücret ödemeden, tam zamanlı bir AdWords uzmanının yararına olur.


Remarketing & Retargeting

Web sitenizi ziyaret etmeye hazır olan kişilere, yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırarak d aha fazla ilgi çekin.


Tıklama başı ödeme kampanyamızın kısa anlatımı:

Tıklama başı tıklama başına ödeme (PPC) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • PPC arama ağı kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırma ve seçimi
  • Reklam yaratıcı geliştirme
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve YG izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziTeslimatlar

Kampanyanızın anahtar kelime tercihi ve metin seçimi ile ilgili başarısı konusunda aylık olarak rapor verir ve anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızın bilincinde bir sıralama raporu hazırlarız. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizle kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için bir saatlik bir görüşme yapacağız.

Haydi projenizi
Başlatalım


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


TEKLİF İSTEYİN

Bitirdiğimiz İşler

Müşterinin amacını gerçeğe bağlamak için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

TÜMÜNÜ GÖRÜN