WEB TASARIM UZMANI

Firmanızı internet üzerinde kısa sürede yükseltin

Talebinizin tarafımıza ulaşmasından sonra detayları netleştirmek için sizinle iletişime geçiyoruz. Sizi net bir şekilde anladıktan sonra iş analizlerini başlatıyor, projenin test modelini oluşturuyor ve özellikle de ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üzerinde çalışıyoruz. Projenin kaliteden hiç bir şekilde taviz verilmeden tam zamanında teslim edilebilmesi için Ekip çalışmalarını planlıyor ve iş yükünü sizin tercihlerinize göre ayarlıyoruz. Ve ardından projenizi başlatıyoruz.


Web Geliştirme

Web Geliştirme

Ekibimiz projeler üzerinde çalışırken tasarım kalitesini ve kullanıcı deneyimi en üst düzeye çıkarmak için mükemmel bir görsellik ve performans dengesini sağlamaya çalışır. Bu nedenle oluşturduğumuz web siteleri, ilgi çekici, dönüşüm odaklı ve son derece iyi bir tasarıma sahip olmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerle web sitenizin kusursuz olarak çalışmasını sağlıyor, markanızı destekliyor ve beklentilerinizi aşıyoruz!

HEMEN BAŞLAYIN

Özel web sitesi tasarımı

Bazı iş fikirleri ve hedefler son derece özgün olmaları nedeniyle çok özel çözümler gerektirirler. CMS (İçerik Yönetim Sistemi) tasarımından üçüncü taraf ürünlerin geliştirilmesine kadar çözümler sunan ekibimiz ne kadar zorlu olursa olsun fikirlerinizi hayata geçirmek için her zaman hazırdır.

E-Ticaret için web çözümleri

Vergi işlemleri, güvenlik, verilerin korunması ve geliştirme gibi konularla uğraşmayı gerektirmesi nedeniyle e-ticaret projelerini yönetme zorlu bir iştir. Tüm stratejilerimiz bu anlayışı değiştirmeyi ve müşterilerinizin daha iyi, daha kolay bir e-ticaret deneyimini yaşamalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

İçerik Yönetimi Uygulamaları

En yeni ve en uygun CMS çözümlerinin geliştirilmesi ve kurulumu konusunda büyük bir deneyime sahibiz. Temel hedefimiz, şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun sistemi seçmek ve bunu web sitenizin tüm potansiyelini ortaya koymak için kullanmaktır. Bu durum, işinizi müşterileriniz için ilgi çekici hale getirecek ve etkin bir kontrol sağlayacaktır.

API ve Entegrasyon uygulamaları

Günümüzde dış eklenti ve uygulamalar olmadan fonksiyonel web sitesini hayal etmek oldukça zordur. Kullanım amaçları farklı olsa da hedef hep aynıdır - webmasterların gerekli uygulama ve programların geliştirmek için yatırım yapmadan web sitesi geliştirmeleri. Web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunmaya hazırız.

web tasarım

Web Tasarımı

Deneyimli tasarım ekibimiz sezgisel, etkileyici ve dönüşüm odaklı tasarımlar ortaya koymaktadır. Stratejilerimize uygun olarak güzel, kalıcı izler bırakacak ve markaları yükseltecek son derece etkileyici tasarımlar oluşturmak için çalışıyoruz. Stratejisiz tasarıma “sanat” denir. Strateji ile tasarımın bir arada olmasına ise pazarlama denir – biz her ikisini de yapıyoruz!

HEMEN BAŞLAYIN

Güvenilir Kullanıcı deneyimi analizi

Kısa sürede güvenilirliğini artıran, hedef kitle ile etkileşim kurabilen ve nihayetinde ziyaretçileri müşterilere dönüştüren ekonomik ve ilgi çekici web siteleri kuruyoruz. Tasarımcılarımız, müşterilerin davranış tarzını tanımlamak ve sonuçta iyi bir dönüşüm noktasına ulaşmak için doğrudan içerik stratejistleri ve pazarlama uzmanları ile birlikte çalışırlar.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Tutarlılık, marka kimliğinin oluşturulmasında anahtar bir kavramdır ve şirketinizin hedef ve misyonunu görsel bir hikayeye dönüştürür. Web sitesi tasarımı ve pazarlama materyallerinden stil kılavuzu, mektup başlıkları ve hatta kartvizitlere kadar ürettiğimiz her şeyle kimlik duygusunun oluşmasına yardımcı olabiliriz.

Responsive Tasarım

Responsive web sitesi tasarımı, farklı cihazlar üzerinden (telefonlar ve tabletler) en iyi görüntüleme deneyimini sunan web sitelerin oluşturmamıza izin vermektedir. Bu özellik, müşterilerin ve ziyaretçilerin web sitesi sayfalarını yeniden boyutlandırmakla uğraşmadan kolayca gezinebilmelerini sağlamaktadır.

Marka ve Logo Tasarımı

Şirketlerin marka kimliği ve logoları kartvizitleri gibidir. Bunlar kullanıcılarla iletişim kurulmasına ve şirketin gelişmesine yardım eder. Marka konseptlerinin niteliklerinin ve her şirket öğesinin doğru olarak kullanımı, web sitenizi daha tanınır, popüler ve başarılı yapacaktır. Ekibimiz, bu araçların oluşturulması ve akılcı kullanımı konusunda size yardımcı olacaktır.

eposta pazarlama

Seo ve Tanıtım hizmetleri

Web sitesi optimizasyonu, online sıralama yükseltme, reklam, doğru e-posta gönderimi ve kaliteli metin içeriği online iş dünyasındaki temel başarı göstergeleridir. Ekibimiz, projenizin tam yükseltme hizmetini başlatmaktan ve projenizi çeşitli yönlerden geliştirmekten mutluluk duyacaktır.

ŞİMDİ BAŞLAYIN

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İnternette çeşitli alanlarda yayın yapan çok sayıda web sitesinin olmasına rağmen arama sonuçlarında en yüksek puanları sadece en çok ziyaret edilenler almaktadır. SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyon hizmetleri rakiplerinizi geride bırakmanın ve arama motoru sonuç sayfalarında zirveye çıkmanın en iyi yoludur. Etkileyici bir ROI (Yatırım Geri Dönüşü) oranına sahip olması SEO′yu en etkili müşteri çeken araçlardan biri haline getirmektedir. Google ilk 10 sıra içinde yer almak ister misiniz? SEO hizmetinizi başlatmanın tam zamanı.

İçerik yönetimi

Kaliteli metinlerin bir web sitesinin başarısında anahtar bir rol oynadığı bilinmektedir. Bu nedenle her web sitesinin metinleri özgünlük açısından kontrol edilir ve gerekli görülmesi durumunda uzman metin yazarlığı ve içerik yönetimi servisleri kullanılır. İyi yazılmış bir metin, müşterilerinizin sizinle çalışmalarının sağlayacağı tüm avantajları tanımlayabilir, karar vermeleri konusunda onları motive eder ve Google′da sizi daha kolay bulmalarına yardımcı olur.

Pazarlama ve tanıtm

Rekabet edebilmeniz için sürekli olarak dijital pazarlama stratejileri oluşturuyor, ziyaretçi trafiğinizi ve dönüşüm oranlarınızı yükseltmenize ve sonuçta kazancınızın artmasına yardımcı oluyoruz. Şirketinizin etkili bir dijital varlık gösterebilmesine destek olmak için ekibimizin yürüttüğü proaktif ve reaktif taktikleri içeren aylık sabit paketler geliştiriyoruz. Uygun ve yoğun web trafiklerini web kaynağınızın online tanıtımını içeren tüm yönlendirmelerle birlikte web sitenize yönlendiriyoruz.

Detaylı Analiz Raporu

Veri yükseltme sonuçları Kullanıcılarınızı anlamak için web siteniz üzerindeki kullanıcı davranışlarının temel performans göstergelerini (finansal olmayan) belirlemeniz gerekir ve ekibimiz size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Ayrıca, düzenli olarak piyasa izleme bilgilerinin, sizin ve rakiplerinizin sıralama izlemelerinin ve anlaşılır analytics iş bilgilerinin yer aldığı detaylı raporlar sunuyoruz.

seo yapmak

Uzman Yardımı ile Bakım Hizmeti

Günümüzde bilgi sahibi tüm tüketiciler güvenilirliğinizi hızlı bir şekilde değerlendirebilmekte ve web sitenizi bulmanın zaman ve paralarına değip değmeyeceğine karar vermektedirler. Düzgün çalışmayan ve güvenli olmayan web siteleri nedeniyle kaybedilen dönüşüm oranlarına son! Bakım işlemi, web sitelerinin güncel olmasını sağlar, ziyaretçi trafiğini ve satışları artırır ve markanın daha sağlam olmasını sağlar. Web sitenizin bakımını bize bırakın, siz sadece işlerinizle ilgilenin!

ŞİMDİ BAŞLAYIN

Web sitesi güvenliği

``Güvenliği konusundaki endişeler her geçen webmasterlar için daha önemli bir sorun haline gelmektedir. Kötü niyetli rakiplerin aç gözlülüğü ve hack becerileri nedeniyle ekonomik, itibari ve Google arama motoru sıralamaları açısından büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Semalt olarak ihtiyacınızın olduğu her anda yardımcı olmaya hazırız: önleyici koruma; kesintisiz tehdit izleme; hack saldırılarının sonuçlarının ortadan kaldırılması.``

Uzman teknik destek

Web sitenizin performansını sürekli takip ediyoruz. Uzmanlarımız herhangi sorunla karşılaştıklarında en kısa sürede bu sorunu düzeltirler. Ayrıca, web sitenizi hatalar yönünden kontrol eder ve talebiniz üzerine gerekli değişiklikleri yaparız.

SSL sertifika kurulumu

Kullanılan şifreli bağlantı nedeniyle tarayıcı ve sunucu arasındaki veri alışverişini güvenli hale getiren ve veri sızmalarını imkansız kılan yaygın bir internet güvenliği teknolojisidir. Online ödeme ve satın alma gibi işlemler sırasında müşterilerin güvenliğinin sağlanması en iyi bilinen SSL uygulamalarından biridir. Bizimle çalışarak müşterilerinizin verilerini koruyabilirsiniz.

Web sitesi hızının iyileştirilmesi

Zayıf web sitesi performansı işlerinizi sekteye uğratır. Hemen hemen her ziyaretçi web sayfalarının yüklenmesini bekleyebilir. Bu konuda hayal kırıklığına uğrayan ziyaretçiler ise başka alternatifler aramaya başlarlar. Sabırsızlık dijital bir erdemdir! Bu nedenle web sitenizin yüklenme hızını maksimum seviyeye çıkarıyor ve müşterilerinizin ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ışık hızında erişmelerini sağlıyoruz.

Web sitesi yedekleme

Günlük olarak web sitenizin yedekleme kopyalarını oluşturuyor, bu verileri dış sunucularda saklıyor ve böylece verilerinizin kurtarma/geri yükleme işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Böylece, verileriniz ve işletmeniz tüm kötü niyetli saldırılara karşı sürekli olarak korunmaktadır.

Hosting ve Sunucu hizmeti

Hosting (barındırma) hizmetleri web kullanıcılarının web sitenize erişimlerini sağlar. Semalt olarak, kusursuz bir web sitesi performansı için güvenli ve fonksiyonel barındırma veya sunucu hizmetleri sağlamaya hazırız. Uzman ekibimiz, popülerlik düzeyi ne olursa olsun web siteniz için en iyi ayarların seçilmesi ve yapılandırılması konusunda son derece yüksek bir tecrübeye sahiptir. Verilerinizin mevcut barındırma hizmeti sağlayıcınızdan bize aktarılması herhangi bir soruna neden olmayacak ve bu işlem tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir!


Google SEO ile sitenizi uçurun.

Web sitemizden sadece site adresinizi yazarak, sisteme üye olabilirsiniz. Diğer SEO firmalarından farklı olarak, panelinizde web sitenizle ilgili istatikleri, analizleri ve belirlediğiniz tüm kelimelerde anlık google sıralamasını görebilirsiniz.


Web Sitesi Analiz Servisi

Eşsiz analiz sistemimiz sayesinde web sitenizin sağlık durumunu anında görüntüleyin.

Hataların düzeltilmesi

Siteniz analiz edildikten sonra düzeltmeniz gereken hatalarla ilgili size tam ve kapsamlı bir rapor sunulmaktadır.

Seo Mühendisi Yardımı

Seo mühendislerimiz ve SEO yöneticiniz sizinle irtibat kurarak detaylı bir şekilde size bir "başarıya hazırlık" planı sunar.

İhtiyaçlarınız belirlenmesi

Web sitenizin google'da yer alan sonuçlarına bakılarak web siteniz için bir gelecek planı hazırlanır. Anahtar kelimeleriniz çoğaltılır ve daha fazla kişinin erişimi sağlanır.

Zirveye tırmanış

Detaylı olarak yapılan site analizi, hataların düzeltilmesi ve seo mühendisi yardımıyla ihtiyaçlarınızın belirlenmesinin ardından web siteniz yükselişe geçer. Gözle görülür ilk sonuçları 15 gün içinde alırsınız.


HEMEN BAŞLAYIN

Moradam SEO nedir?

Moradam, Web sitesi ziyaretçilerini artırmak isteyen ve SEO konusunda yeterli bilgisi veya zamanı olmayan kişiler için hazırlanmış bir projedir. Bu sisteme üye olarak Google sıralamasındaki yükselişinize, ilk ay için sadece 1 TL’ye sahip olabilirsiniz. Sonuçları 15 günde görürsünüz. Daha sonra memnun kalırsanız devam edersiniz.

SEO SATIN AL

99%
SATISFIED CUSTOMRES
18
WINNING AWARDS
206
WORDPRESS INSTALLS
73
DAILY COFFE

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİN

Şimdiye kadar yüzlerce web sitesi sahibine Seo hizmeti verdik. Öncesi ve sonrası ile tüm gelişimleri görün.

SEO REFERANSLARI


MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Siz de hemen başlayın!

Seo hizmeti ve analiz paneli ilk ay sadece 1 TL’dir. Her hangi bir taahhüt bırakmadan deneyebilirsiniz. SEO Hizmeti 15 gün içinde sonuç verecektir. Dilerseniz daha sonra seo işlemine devam edebilirsiniz.

HEMEN BAŞLAYIN

 

Kayıt işleminin ardından web sitemizin analiz aracı, Google üzerindeki sıralamalarınızı geliştirmek için dikkate almanız gereken web sitesi inşaası ve SEO sektörünün standartlarıyla uyumlu olup olmadığınız konusunda kısa bir rapor sunacak.

 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.