MORADAM DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI

Dijital Dönüşüm ve Performans Hizmetleri

Moradam, kalite, yenilik ve hız üzerine odaklanan bir Premium Dijital SEO Ajansı'dır. Online bir işletmeye sahipseniz, bir web siteniz varsa ve dijital ortamda tanınmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz

Moradam, uzman kadrosu ile Markanızı internet ortamında tanınır hale getirir. Moradam, Web siteniz için SEO çalışması yapabilir, Sosyal medya reklamlarınızı yönetebilir, Tanıtım videolarınızı hazırlayabilir ve Pazarlama (Marketing) bölümünüzü yönetebiliriz.

Tüm bu hizmetler için detaylı PDF raporlama ve ONLINE site analizi takip servislerimiz bulunmaktadır. Web sitenizi veya internet mağazanızın ilermelesini, anlık olarak yönetim panelinizden yönetebilirsiniz.

Moradam Felsefesi

Moradam, sadece yüksek bütçeli firmalara hizmet vermez. Bizim için öncelikli amaç bizden destek alan kişilerin kazançlarını artırmasıdır. Düşük bütçelerle çalışmaya başlayıp, işletme kazancınızı yükseltebilirsiniz. Müşterilerimizin, kazançlarını artırmak asıl hedefimizdir. Daha sonra nasıl olsa bizle yolunuza devam edersiniz.

Misyonumuz

Moradam olarak, diğer dijital ajanslardan farklı olarak, ONLINE RAPOR VE ANALİZ SİSTEMİMİZE önem verdik. Tüm kelimelerde Google sıra bulucu özelliğimiz sayesinde, keyword sıralamalarınızı saatlik olarak takip edebilirsiniz. Günlük sıralama raporlarını, ömür boyu panelinizde arşiv olarak saklayabilirsiniz. Örneğin 5 yıl önce hangi konumda olduğunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Profesyonellerin SEO Aracı


MORADAM'I KULLANAN
32 BİN
WEBMASTER
AYLIK TAKİP EDİLEN KELİME
230MİLYON
ANAHTAR KELİME TARANIYOR
AYLIK ENDEKS
3MİLYAR
SAYFA ENDEKSLENİYOR
VERİ BOYUTU
390GB
VERİTABANI

NASIL SEO YAPIYORUZ?

Moradam Nasıl Çalışır?


1
Moradam SEO Yönetim Paneli yapay zekaya sahiptir. Ziyaretçi sayınızı arttıran anahtar kelimeler otomatik olarak panelinize eklenir. Aynı zamanda Google'dan bir kelime aratarak sitenize gelen ziyaretçilerin de kaydı tutulur. Panelinizde olmayan kelimeler, eğer o kelimeden trafik geliyorsa yine panelinize eklenir.
Moradam yapay zekası, Google sonuçlarında daha hızlı üst sıralara çıkabilmeniz için en iyi anahtar kelimeleri sizin için belirler.
Moradam SEO Yönetim Paneli
2
Gelişmiş backlink oluşturma algoritması
Moradam'da çalışma yapılması gereken kelimeleri siz seçersiniz. web siteniz için kendi seçtiğiniz anahtar kelimelere yönelik olarak 1-5 yaşındaki partner sitelerimizden backlink göndeririz. Bu geri bağlantılar web sitenizi güçlendirir.
Doğal link dağılımı
Google algoritmasını göz önüne alınarak doğal link akışı sağlarız. Örneğin; Organik bir backlink dağılımında sadece kaliteli sieler olmaz. Orta kalite, alt kalite, üst kalite ve çok üst kalite backlinkleri olması gereken sayıda web sitenize göndeririz. Bu şekilde web sitenizin sıralamaları hiç bir Google algoritma güncellemesinden etkilenmez.
Gelişmiş Backlink Oluşturma Algoritması
3
Google'da kesintisiz sıralama artışı
Eklenen geri bağlantılarımızın sayısı ve kalitesi web sitenizin tüm sayfalarına güçlü bir destek sağlayacaktır. Doğal bağlantılar, Google sonuçlarında üst sıralarda görünmenizi sağlar. Sistemimiz, web sitenizin sıralamalarını düzenli olarak her gün günceller. Tüm anahtar kelimelerinizin konumlarını sistemimizden takip edebilirsiniz. Anahtar kelime takibi ücretsizdir. Sadece Backlink satın aldığınız takdirde bize ücret ödersiniz. Moradam ödeme yaptığınız ilk andan itibaren backlink ağı oluşturma çalışmalarına aynı anda başlar.
DİKKAT: Moradam backlinkleri, Kopya veya spinlenmiş içerik bulunan web sitelerinde işe yaramaz. Eğer Web sitenizdeki içerikler orijinal değilse mutlaka İÇ SEO Danışmanlığı almalısınız.
Google sıralamasında kesintisiz artış
4
SEO Uzmanı desteği
SEO uzmanlarımız günün büyük bir bölümünde online'dır. Uzmanlarımıza danışarak İÇ SEO ve DIŞ SEO çalışmalarınız hakkında anında bilgi alabilirsiniz.. Uzmanlarımız aynı zamanda size aşağıdaki konularda da destek verebilir.
 • Web Tasarım danışmanlığı...
 • Site içi SEO danışmanlığı ve teknik destek.
 • Backlink oluşturma ve anahtar kelimelerinizin takibi.
 • Adwords Reklam desteği ve optimizasyonu.
 • Sosyal medya varlığı analizi.
 • Dijital pazarlama hakkında detaylı bilgi.
SEO Uzmanı Desteği
5
Rapor merkezimizden faydalanın
Moradam'ın mükemmel bir rapor hizmeti vardır. Tek tıklamayla SEO Raporu alabilirsiniz. Detaylı anahtar kelime sıralamlarınızı tarih aralığına göre raporlandırabilirsiniz. Dilerseniz kendi firma logonuzla rapor alabilirsiniz. Bizim sistemimizi kullanarak kendi müşterilerinize kendi marka adınızla SEO raporu verebilirsiniz.
 • Kendi Logon ile rapor alabilme imkanı
 • Ücretsiz Günlük SMS ile raporlama
 • Tek tuşla PDF rapor alma.
 • Tek tuşla CSV rapor alma.
 • Günlük/Haftalık/Aylık Rapor planlama.
Gelişmiş SEO Raporu
6
15 gün içinde yükselme başlar
Moradam SEO Platformu, güçlü bağlantı kaynağı sayesinde, tüm web sitelerinin anahtar kelime sıralamasında sektördeki diğer firmalara göre daha hızlı bir çözüm sağlar.
Web sitenizin kriterlerine göre (kitle, sektör, site yaşı, site sağlığı vb.) çalışma yaparak anında etki almanızı sağlarız. İlk gözle görülür sonuçlar 15 gün içinde raporlarınıza yansır. İlk yükselişler 1 hafta içinde başlar. Önce uzun kuyruk anahtar kelime stratejisi uygularız. Daha sonra ana anahtar kelimeleriniz için çalışma yaparız.
Yükselişler kalıcıdır. 6-12 ay arası çalışma yapan müşterilerimize çalışmayı bıraksa bile yüzde 90 geri düşmeme garantisi vermekteyiz.
15 gün içinde yükselme başlar
Moradam Yardım ve destek

Web siteniz ile alakalı her konuda

ÜCRETSİZ DANIŞIN

Aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve sipariş vermeden önce önce aklınıza takılan her konuda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Moradam İletişim
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon Ofis: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-Posta: info@moradam.com

Türkiye Merkez:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

Moradam Adres