Projenizi oluşturmaya başlayalım

İnternet işletmenizi kitlelere tanıtmak ve kazançlarınızı artırmak için bizimle geç kalmadan iletişim kurun.


TEKLİF İSTEYİN

Bizi Tanıyın

Moradam, kalite, yenilik ve hız üzerine odaklanan bir premium bir dijital ajanstır. Online bir işletmeye sahipseniz, bir web siteniz varsa ve dijital ortamda tanınmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Moradam, uzman kadrosu ile Markanızı internet ortamında tanınır hale getirir. Moradam, Web siteniz için SEO çalışması yapabilir, Sosyal medya reklamlarınızı yönetebilir, Tanıtım videolarınızı hazırlayabilir ve Pazarlama (Marketing) bölümünüzü yönetebiliriz.

Tüm bu hizmetler için detaylı PDF raporlama ve ONLINE site analizi takip servislerimiz bulunmaktadır. Web sitenizi veya internet mağazanızın ilermelesini, anlık olarak yönetim panelinizden yönetebilirsiniz.

Moradam Felsefesi

Moradam, sadece yüksek bütçeli firmalara hizmet vermez. Bizim için öncelikli amaç bizden destek alan kişilerin kazançlarını artırmasıdır. Düşük bütçelerle çalışmaya başlayıp, işletme kazancınızı yükseltebilirsiniz. Müşterilerimizin, kazançlarını artırmak asıl hedefimizdir. Daha sonra nasıl olsa bizle yolunuza devam edersiniz.

Misyonumuz

Moradam olarak, diğer dijital ajanslardan farklı olarak, ONLINE RAPOR VE ANALİZ SİSTEMİMİZE önem verdik. Tüm kelimelerde Google sıra bulucu özelliğimiz sayesinde, keyword sıralamalarınızı saatlik olarak takip edebilirsiniz. Günlük sıralama raporlarını, ömür boyu panelinizde arşiv olarak saklayabilirsiniz. Örneğin 5 yıl önce hangi konumda olduğunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.


Seçkin Talanöz

Seçkin Talanöz

CEO
Pelin Yelim

Pelin Yelim

Sales Manager
Aylin Ersoy

Aylin Ersoy

Kurumsal İletişim Koordinatörü
Emre Yıldırım

Emre Yıldırım

Marketing Manager
Oğuzhan Çubuk

Oğuzhan Çubuk

Web Developer
Enver Ersoy

Enver Ersoy

General Manager


MORADAM NEDİR?
MORADAM HAKKINDA HER ŞEYHemen Arayın

Web sitenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Destek ekibimiz size yardımcı olmak için burada
+90 212 539 3995

konuşalım


Bize Ulaşın

Moradam Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz! Sorunuz varsa bize sormaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmak için bekleyen ekibimiz hazır...

YAZIŞALIM