MORADAM BASİT SEO SİSTEMİ

Moradam Basit SEO, Tanıtım çalışmaları ve google sıralama yükseltme ile alakalı yeterli bilgisi olmayan veya sonuçları görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler için tasarlanmış özel bir hizmettir. İlk ay sadece 99 TL ücret ödersiniz.


Garantili Google
SEO optimizasyonu 

SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin yükseltme çalışmasını kontrol etmek için benzersiz bir fırsata sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bunları belirlenen backlink ayarlayabilirsiniz. Başlangıç SEO stratejimiz doğrultusunda, Web siteniz için günlük 25 farklı Trust Rank değeri yüksek siteden backlink sağlayacağız. Bir ay içinde toplam 750 kaliteli backlink sağlamış olacağız. Kapsamlı SEO hizmetimizde ise web siteniz için günlük backlink sayısı ise 100’dür.
Başarılı bir Google sıralama yükseltme çalışmasının gözle görülür ilk sonuçları, 7-14 gün içinde alınmaktadır.Neden SEO için bizi tercih etmelisiniz?

SEO hizmetimiz kapsamında, web sitenizin sıralamasını yükseltme çalışmalarını kontrol etmek için benzersiz bir yönetim paneline sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bu kelimeler için backlink dağılımını kendi panelinizden düzenleyebilirsiniz.


Google'da yükselmek için garantili SEO çözümü

Seo için yaptığımız organizasyon sayesinde tüm dünyadan binlerce farklı web sitesine sahibiz. Bu web sitelerine her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Backlink için sizin adınıza güvenli siteler kullanılıyor

Uzman Seo ekibimiz, web sitenizin tanıtımını tamamen güvenli olan siteler tarafından yapılmasını sağlıyor. Asla Spam'a düşmüyorsunuz ve SEO çalışması kalıcı oluyor.

Web siteniz ile birebir ilgileniyoruz

SEO ve Analiz Paneli tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. Kayıt olduğunuz anda web sitenizin sağlık durumunu ve dilediğiniz tüm kelimelerde google sıralamasını görebilirsiniz.


seo hizmeti fiyatları

Haydi sitenizi
1 NUMARAYA TAŞIYALIM


İddialıyız Google sıralamasında rakiplerinize fark atacaksınız… Google Sıralama yükseltme çalışması için SEO Hizmetine nasıl başlayacağınızı öğrenin.seo paketleri

Başlangıç SEO Paketi
İlk ay sadece 99 TL ödeyerek SEO çalışmasına başlayabilirsiniz.

Basit SEO paketimiz kapsamında Firmanızın web sitesi, Google arama sonuçlarında 1 ay içinde  en az yüzde 15 artacaktır. Seo hizmetine davam ettiğiniz takdirde, sonraki aylar için her ay yüzde 65 büyüme garanti etmekteyiz.

Basit SEO hizmeti detayları:

  • İlk 100 sıralamasındaki Kelime sayısını artırma.
  • Bir ayda en az 600 backlink.
  • Web Sitenize özel Backlink inşası.
  • Google indexine kayıtlı kelime sayısını artırma.
  • Hatasız SEO analiz raporları.
  • Online Kelime Sıra Bulucu takip paneli

Basit Seo hizmeti ilk ay sadece 99 TL’ye sunulmaktadır. İlk sonuçlar, 15 gün içinde gözle görülür hale gelmektedir. Ziyaretçi sayınızdaki artışı farkedeceksiniz. Google sıralamsındaki kelimelerinizin çoğaldığını göreceksiniz.


SEO için en iyi fiyat garantisi

SEO hizmetinizi ilk ay için sadece 99 TL ödeyerek hemen başlatabilirsiniz. Bu şekilde SEO çalışmasının sonuçlarını görebilecek ve çok fazla para harcamadan bu hizmete isterseniz devam edebileceksiniz. Çalışmanın ilk sonuçları, 15 gün içinde gözle görülebilir.

SEO SATIN AL

BASİT SEO hizmetine dahil olanlar

EN UYGUN ANAHTAR KELİMELERİN SEÇİMİ (1.aydan itibaren)
SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer.
WEB SİTESİ ANALİZLERİ (1.aydan itibaren)
Web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitesi kurulumu ve SEO standartlarına uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi genel bir analize tabi tutarız.
WEB SİTESİ ARAŞTIRMASI (1.aydan sonra)
Moradam Kişisel Yöneticiniz, üst düzey SEO uzmanlarımızla işbirliği yaparak web sitenizle ilgili manuel analizler yapar ve hatalarınızı düzeltmeye yönelik raporlar hazırlar.
Link inşaası şu oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:
Backlinkler

% Anchor (Çapa) Linkler

Dış Linkler

% Anchor (Çapa) Backlinkler

Marka Adı Linkleri

% Marka İsmi Linkleri

SIRALAMA GÜNCELLEMELERİ (1.aydan itibaren)
Yükselen anahtar kelime sıralamaları (ücretsiz analytics) günlük olarak güncellenir.
MÜŞTERİ DESTEĞİ (1.aydan itibaren)
Yöneticilerimiz sürekli olarak SEO hizmetini takip eder ve web sitesi yöneticilerine raporlar gönderir.