MORADAM SEO SİSTEMİ

Moradam Basit SEO, Tanıtım çalışmaları ve google sıralama yükseltme ile alakalı yeterli bilgisi olmayan veya sonuçları görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler için tasarlanmış özel bir hizmettir. İlk ay sadece 1 TL ücret ödersiniz.%100 Garantili Google
SEO optimizasyonu 

Moradam SEO Hizmeti, SEO konusunda yeterli bilgisi olmayan ve google sonuçlarını görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler için tasarlanmış bir araçtır. Yaptığınız iş ile ilgili arama yapanlar, web sitenizi göremiyorsa aslında piyasadaki varlığınızdan söz edilemez. SEO (Google sıralama yükseltme) hizmetimiz kapsamında, web sitenizin Google’daki bulunabilirlik oranını artırıyor ve ziyaretçi sayınızı çoğaltarak, web sitenizi belirlediğiniz anahtar kelimelerde EN ÜST sıralara yükseltiyoruz.
Daha çok ziyaretçi

SEO Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını sağlıyor. Basit SEO, Google sıralama yükseltme hizmetimiz kapsamında, web sitenizin Google’daki görünürlüğünü artırıyor ve ziyaretçi sayınızı çoğaltacak anahtar kelimelere odaklanıyoruz.

SEO teknolojisi para tasarrufu yapmanın, hedef kitlelerinizin sayısını ve satışlarınızı artırmanın etkili bir yoludur. Online işletmenizin verimliliğini on kata kadar artırmanıza ve kontrol edebilmenize izin veren bir araçtır.
SEO için iyi fiyat garantisi

SEO hizmetinizi ilk ay için sadece 1 TL ödeyerek hemen başlatabilirsiniz. Bu şekilde SEO çalışmasının sonuçlarını görebilecek ve çok fazla para harcamadan bu hizmete isterseniz devam edebileceksiniz. SEO işleminin ilk sonuçları, 15 gün içinde gözle görülebilir.

SEO SATIN AL


Başlangıç SEO Paketi
Sadece 1 Lira ödeyerek ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

Basit SEO başlangıç paketimiz, Web siteniz için kısa sürede gözle görülür sonuçlar sunmaktadır. Basit SEO paket kapsamı:

 • Anahtar kelimelerinizi artırma
 • Sayfa Optimizasyonu
 • Link inşası
 • Web sitesi bulunabilirliğini artırma
 • Hatasız analiz raporları

Mükemmel tasarımlı bir web siteniz var fakat Google’da üst sıralarda yer almak için neler yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?Basit SEO sistemi nasıl çalışır?

Seo servisi başlarken…

Kayıt işleminin ardından web sitemizin analiz aracı, Google üzerindeki sıralamalarınızı geliştirmek için dikkate almanız gereken web sitesi inşaası ve SEO sektörünün standartlarıyla uyumlu olup olmadığınız konusunda kısa bir rapor sunacak.
Birebir uzman yardımı

Üst düzey SEO uzmanımız manuel olarak web siteniz için kapsamlı analizler yapar ve düzeltilebilir hataların bir listesini oluşturur. Seo hizmeti yöneticiniz bu hataları size bildirir. Dilerseniz kapsamlı rapordan sonra hatalarınızı kendiniz düzeltebilirsiniz. Bu konuda vaktiniz veya bilginiz yoksa sizin yerinize biz yaparız.Yeni anahtar kelimeler

SEO mühendisimiz web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer. Web sitenize uygun keyword seçimi yapılarak arama motorlarındaki varlığınız iyileştirilir. Daha çok sonuçta daha önde çıkmanız sağlanır.Backlink ve Link inşaası

Benzersiz ileri teknoloji sistemimiz, web sitenizin içeriğiyle ilgili en uygun web kaynaklarına doğal linkleri yerleştirmeye başlar. Benzersiz içeriklere yerleştirilen linkler ,en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Moradam, 50.000’den fazla yüksek kaliteli partner web sitesine sahiptir. Siteler, alan adı süresi ve Google Trust Rank verilerine göre dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Linkleri ve yerleştirildikleri konumları sürekli olarak takip ediyoruz.

Link inşaası şu oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:
%40 – Backlinkler
%50 – Dış Linkler
%10 – Marka Adı LinkleriDirekt müdahale

FTP veya CMS (İçerik Yönetim Sistemi) admin panelinize erişim verirseniz, SEO mühendislerimiz web sitenizle ilgili raporlanan hataları düzeltir. Erişim vermezseniz hatalarınızı kendiniz düzeltmeniz gerekecektir. Moradam, yeni başlayan bir kişinin bile anlayabileceği basitlikte site sağlık raporu sunar.Sıradışı analiz verileri

Web sitesi analiz aracı ve SEO uzmanlarımızın önerileri doğrultusunda yapılan değişiklikler başarılı bir SEO hizmetini garanti eder. SEO hizmet ilerlemelerinizi takip edebilmeniz için, belirlediğiniz anahtar kelimelerin Google sıralaması günlük olarak tarafınıza gönderilir.Anında uzman destek

Kişisel SEO hizmet yöneticiniz, web sitesi sahibine e-posta veya dahili bildirim sistemi üzerinden analitik raporların sunulduğu SEO hizmetinizi düzenli olarak takip eder. Kişisel hizmet yöneticinize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.İLK AY

1 TL/SADECE İLK AY İÇİN

 • Anahtar kelime önerileri
 • Backlink İnşaası
 • Tüm kelimelerde Google Sıra Bulucu
 • Web Sitesi Analizi
 • Detaylı Raporlama
 • Web Sitesi Hata Raporlama

2 - 12 ay

399 TL/İKİNCİ AYDAN SONRA

 • Anahtar kelime önerileri
 • Backlink İnşaası
 • Tüm kelimelerde Google Sıra Bulucu
 • Web Sitesi Analizi
 • Detaylı Raporlama
 • Web Sitesi Hata Raporlama


1 YILLIK ÖDEME

3499 TL/1 YILLIK

 • Anahtar kelime önerileri
 • Backlink İnşaası
 • Tüm kelimelerde Google Sıra Bulucu
 • Web Sitesi Analizi
 • Detaylı Raporlama
 • Web Sitesi Hata Raporlama

BASİT SEO hizmetine dahil olanlar

EN UYGUN ANAHTAR KELİMELERİN SEÇİMİ (1.aydan itibaren)
SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer.
WEB SİTESİ ANALİZLERİ (1.aydan itibaren)
Web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitesi kurulumu ve SEO standartlarına uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi genel bir analize tabi tutarız.
WEB SİTESİ ARAŞTIRMASI (1.aydan sonra)
Moradam Kişisel Yöneticiniz, üst düzey SEO uzmanlarımızla işbirliği yaparak web sitenizle ilgili manuel analizler yapar ve hatalarınızı düzeltmeye yönelik raporlar hazırlar.
Link inşaası şu oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:

% Anchor (Çapa) Linkler

% Anchor (Çapa) Backlinkler

% Marka İsmi Linkleri

SIRALAMA GÜNCELLEMELERİ (1.aydan itibaren)
Yükselen anahtar kelime sıralamaları (ücretsiz analytics) günlük olarak güncellenir.
MÜŞTERİ DESTEĞİ (1.aydan itibaren)
Yöneticilerimiz sürekli olarak SEO hizmetini takip eder ve web sitesi yöneticilerine raporlar gönderir.