Moradam, E-Ticaret siteniz için satış artırmaya yönelik SEO çözümleri üretir.

Potansiyel müşterilerinize internet mağazanızı tanıtmaya yönelik çözümler sunuyoruz.

HEMEN BAŞLAYIN

Neden E-Ticaret Seo'ya ihtiyacınız var?


Size yeni müşteriler kazandırıyoruz

E-Ticaret SEO paketi kapsamında, Google sıralama yükseltme hizmetini faaliyet gösterdiğiniz sektörün işlem sorgularını hedefleyerek dönüşüm odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız ziyaretçilerden ziyade kesin hedefleri olan alıcıları web sitenize çekmeye yöneliktir. Çevrimiçi mağazanıza gelecek tüm ziyaretçilerin sunduğunuz ürün, hizmet veya bilgilerle ilgilenmesi garanti edilir.


Sitenizi Google'da en üste taşıyın

Web sitenizi üst sıralara taşımanızın bir çok yöntemi vardır. Web sitenizi üst sıralara taşımak için ise Google adwords kullanılabilir. Google adwords'e para vermem diyorsanız, sitenize blog veya makale yazıp sitenizi devamlı güncellemelisiniz. Yazdığınız makale veya blogları Webmaster tools ile güçlü hale getirebilirsiniz. Sitenizi üst sıralara taşımak tabike de bu kadarla bitmiyor.


E-ticaret sitelerinde SEO'nun önemi

Her geçen gün teknolojinin ve internetin yayılması sonucunda meydana gelen web siteleri, firmalarınız ve kendinizi duyurabilmeniz için çok önemli bir etkendir. Hemen hemen tüm markanın, modelin, şirketin, ofisin vs. web sitesi var. E-ticaret sitelerinin de bunların önemli bir yeri var. E-ticaret sitelerinde ilk sıraya çıkmak veya ilk sırada olmak çok önemli.


Rakiplerinize fark atın

Ayrıca sitenizin öncelikle yapısı sağlam ve düzgün, url yapısı ise okunaklı yazılarla oluşturulmalıdır. Yapılan e-ticaret sitesinde ayrıca ürünlerinize etiket sistemi, ürünün çarpıcı başlıkları ve sitenizin haritası olmalıdır. Aklınızda herhangi bir e-ticaret veya dinamik bir site kurmak varsa, bu işlemleri adım adım yaparak sitenizi üst sıralara taşıyabilir, rakip sitelerden daha çok müşteri alabilirsiniz.E-ticaret projeniz için daha fazla müşteriye mi ihtiyacınız var?

Yüksek frekanslı anahtar kelime yükseltme hizmeti için talebin fazla olması düşük hacimli anahtar kelimeler için kullanışlı ve keşfedilmemiş bir alan bırakır. E-ticaret projelerinizi Google EN İYİ düşük frekanslı anahtar kelimeler sıralamasında yükseltmeyi esas alan çeşitli stratejilere sahibiz. Bu stratejilerden biri, geniş kapsamlı arama terimleri için düşük hacimli sorgu sıralamasını içerir. Bu şekilde mağazanıza günde 10-1000+ müşterinin gelmesini sağlayabiliriz.


Seo uzmanı

Analiz Servisi

Uzman SEO Yardımı ve Bireysel Yönetici
 • Google Güvenilirlik sıralamanızı yükseltmek için Google’dan başlayarak tüm sorunlara karşı web sitenizi taranması.
 • Benzersiz teknolojimizi kullanarak kapsamlı içerik özgünlüğü kontrolü.
 • Web sitenizin yapısının ve bir müşterinin ihtiyaçlarını ne ölçüde karşıladığının analiz edilmesi.
 • Hedef kitleyi çekmek için en iyi ticari anahtar kelimelerin seçilmesi.
E-MAĞAZANIZI YÜKSELTİN

Dahili Optimizasyon

SEO Ekibi ve Web Geliştiricisi
 • Kullanım etkinliğini artırmak için web sitenizin yapısı üzerinde çalışılması
 • Ana sayfanız için bilgilendirici, özgün ve SEO dostu metinlerin oluşturulması.
 • Her ürün sayfası için özgün açıklamaların yazılması
 • Tekrarlanan içeriklerin kaldırılması
 • Hata 404 ve kırık linkleri kaldırma.
 • Sıralaması yükseltilen sayfalara meta etiketlerin eklenmesi ve en son gereksinimleri karşılayan özelliklerin ve etiketlerin eklenerek HTML kodlarının düzenlenmesi
 • Arama motorlarında web sitesinin doğru olarak görüntülenmesi için robots.txt ve .htaccess dosyalarını düzenleme.
 • Bir site haritası dosyasının oluşturulması ve web sitesi endeksleme işleminin iyileştirilmesi
 • Sosyal medya işaretlerinin geliştirilmesi için web sitesine sosyal medya düğmelerinin yerleştirilmesi.
seo destek

Uzman Destek

Bireysel Yönetici ve Pazarlama Uzmanları
 • Profesyonel destek sağlama. Çevrimiçi mağazanızın ilerlemeleri günlük olarak kişisel başarı yöneticiniz tarafından izlenir.
 • Müşterilere başarı raporlarının gönderilmesi. Semalt ile çalışan her mağaza sahibine Rapor Merkezimiz ve Google Analytics hesaplarındaki verileri esas alan kapsamlı raporlar gönderilir.
 • Web sitenizin satışlarını nasıl artıracağınızla ilgili kişisel tavsiyeler alın. Uzun vadeli işbirliği kapsamında, pazarlama uzmanlarımız web sitenizi analiz edecek ve e-posta hizmeti ve ziyaretçi dönüşümüyle ilgili değerli ipuçları sunacaklardır.
 • E-mağazanızın mobil/masaüstü sürümlerini hatalara karşı tarayacak ve web sitenizi nasıl daha fazla geliştirebileceğiniz konusunda fikir vermesi açısından yüklenme hızının kalitesini ölçeceğiz.

Backlink Çalışması

Seo için uzman çalışma

Size özel SEO Ekibi
 • Doğal olmayan ve kötü bağlantılardan kurtulmak için diğer web sitelerinden gelen bağlantıların filtrelenmesi
 • “Hedef sektör ve projenizle ilgili başka web sitelerinden gelen web sitesi bağlantılarının manuel olarak ayıklanması ve sıralamalarınızın yükseltilmesi;”
 • Özgün web sitesi içeriğiyle ilgili bağlantıların esnek ve doğal şekilde entegrasyonu.
 • “Bağlantı yerleştirme için web kaynaklarını seçilmesi;”

E-MAĞAZANIZI YÜKSELTİN


Projenize başlayın!


Yüksek frekanslı anahtar kelime yükseltme hizmeti için talebin fazla olması düşük hacimli anahtar kelimeler için kullanışlı ve keşfedilmemiş bir alan bırakır. E-ticaret projelerinizi Google EN İYİ düşük frekanslı anahtar kelimeler sıralamasında yükseltmeyi esas alan çeşitli stratejilere sahibiz. Bu stratejilerden biri, geniş kapsamlı arama terimleri için düşük hacimli sorgu sıralamasını içerir. Bu şekilde mağazanıza günde 10-1000+ müşterinin gelmesini sağlayabiliriz.


HEMEN BAŞLAYIN