SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Sosyal Medya Marketing nedir?

Sosyal Medya Marketing, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal Medya Marketing, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri içerir.


sosyal medya marketing


sosyal medya uzmanı

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları takipte ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.


Sosyal Medya yönetimi neden gerekli?

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin iletişimine ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve negatif ifadelere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanalları, çift yönlü iletişim için ciddi bir potansiyele sahip. Marka hayranlarını dinlemek ise çift yönlü iletişimin ilk adımı. Sosyal medya kanallarının sunduğu sayfa yönetim araçları, çok sayıda hayranı bulunan ve her gün onlarca yorum alan marka sayfalarının çift yönlü iletişim kurması için yeterli değil. Sosyal medya takibi, hesap yönetimi, Sosyal CRM ve online itibar yönetimini tek platformda, tamamen entegre şekilde sunan Moradam ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek çatı altında yönetin!


sosyal medya yönetimi


HİZMETLERİMİZ


Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini cüceleştiriyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktır.


Sosyal Medyayı Yönetin

Hesaplarınızda iletilerinizi zamanlayın, yorumları yönetin, mesajlara cevap verin! Tüm sayfa iletilerinizi, aldığınız etkileşimleri, gelen yorumlarını ve direkt mesajları eş zamanlı takip edinRakiplerinizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarınızla ilgili tüm verileri sınıflandırın ve kategorilendirin Rakiplerinizin sosyal medya sayfalarını tanımlayın, etkileşimleri takip edin, stratejinizi geliştirinEntegre Sosyal CRM

Tüm iletilerinizi gerçek ön izlemelerle planlayın, iletinizi yayınlamadan nasıl görüneceğini bilin. Müşteri ilişkilerinizi entegre Social CRM sistemi ile yönetin, müşteri memnuniyetinizi artırın

İçerik üretin, Zamanlayın ve Yayınlayın

Kullanıcıların ilgisini çekecek içeriklerin üretilmesi ve doğru zamanda yayınlanması, markaların online iletişimleri için en doğru yol. İçerik pazarlaması ile kullanıcıların marka algısını olumlu yönde değiştirmek mümkün. Üretilen içerikleri doğru zaman ve formatta kullanıcıyla buluşturmak ise içerik pazarlamasından en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyor. Moradam, sosyal medya yönetim sistemiyle içerik yönetim sistemi ile içeriklerinizi doğru zamanda ve doğru formatta takipçilerinizle buluşturabilirsiniz. Zamanlanmış ileti sistemi ile içerik planınızı oluşturun, önizleme ile ince ayarını tamamlayın, istediğiniz anda yayınlayın!


sosyal medya


Zamanlanmış ileti sistemi


Rakiplerinizi takip edin

 

Sosyal medyada rakiplerinizin ve takip ettiğiniz kişilerin etkinliklerini görmek, markanızın sosyal medya stratejisini geliştirmek için önemli bilgiler sunar.

Moradam ile sosyal medya hesaplarınızla takip ettiğiniz tüm hesapların aktivitelerini haber kaynağınızda görebilirsiniz. Moradam’ın sunduğu rekabet takibi ile rakiplerinizi tanımlayabilir, paylaştıkları tüm iletileri ve aldıkları yorum ve etkileşimleri yakından inceleyebilirsiniz.
Haydi projenize
başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


TEKLİF ALIN