Sosyal Medya Yönetimi

 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan Facebook’a reklam vererek sitenizin marka bilinirliğini, itibarını ve trafiğini arttırmak istemez misiniz?

Facebook Reklamları Ne İşe Yarar?

Belirli bir marka veya projenizin daha fazla kitleye, daha doğrusu hedef kitlenize ulaşmak için Facebook reklamları kullanılmaktadır. Projenizi geliştirmek isteyen arkadaşlar için Facebook reklamları ne işe yaradığını aşağıda maddeledik.

Facebook reklamları ile

  • Hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.
  • Yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.
  • Web sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz.
  • Sitenizin üye sayısını, abone sayısını ve siteye bağlılığını arttırabilirsiniz.
  • Marka itibarınızı, bilinirliğini arttırabilirsiniz.

 

Ucuz Maliyetli Reklamlar

Ucuz maliyetli reklamlar için moradam ajansını tercih edebilirsiniz. Güçlü raporlama teknikleriyle müşterilerimize verdiğimiz reklamları detaylı bir şekilde raporluyoruz. Anlık, günlük ve haftalık reklam raporu hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi 

Sosyal medya yönetimin en önemli aşaması reklam yönetimidir. Doğru reklam stratejileri maksimum dönüşüm oranı sağlar. Geleneksel reklam yöntemlerinden farklı olarak en az maliyetle maksimum dönüşüm oranı elde etmenizi sağlar. Markanızın hedefleri doğrultusunda uygun stratejiler ile oluşturulan reklamlar sayesinde hedef kitlenize beklediğinizden daha kısa sürede ulaşabilir ve kullanıcı davranış analizlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Moradam Size Neler Sağlıyor?

Facebook, Twitter, Instagram, LınkedIn, Pinterest ve Google + başta olmak üzere sosyal medya platformlarında markanıza ait hesaplar oluşturuyoruz.

Kısa sürede en düşük maliyetle hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Markanızın kimliğine ve hedef kitlenize uygun bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı optimize ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı optimize ederek aynı zamanda SEO çalışmalarına destek olmasını sağlıyoruz.

Günlük, haftalık ve aylık paylaşım takvimi oluşturuyoruz. Güncel ve önemli olaylarla ilgili özel içerikler hazırlıyoruz.

Markanıza ait doğru sosyal medya reklam stratejisi oluşturarak reklam yönetimi yapıyoruz. Reklamlar sayesinde elde edilen geri dönüşüm ve kazançları analiz ederek yeni stratejiler oluşturuyoruz.

Etkili diyalog yöntemi ile kullanıcılarınız ve markanız arasındaki etkileşim kuvvetlendiriyoruz. Müşteri taleplerini, yorumlarını ve görüşlerini değerlendirerek markanızın bilgisi ve onayı dahilinde yeni yol haritaları oluşturuyoruz.

Markanız ve sosyal medya ekibimizin ortak çalışma planını oluşturuyor ve güçlü işbirliği ile maksimum geri dönüşüm elde etmenizi sağlıyoruz.

Markanıza ait ürün ve hizmetlere ilişkin isteğiniz ve talepleriniz doğrultusunda etkinlik ve kampanyalar düzenliyoruz.

Uyguladığımız stratejilerin sonuçları hakkında gerekli analizleri yaparak raporlar eşliğinde size sunuyoruz.

Doğru stratejiler ile marka bilinirliğinizi ve itibarınızı artıyoruz.

Web siteniz ile sosyal medya hesaplarınızı bütünleştirerek performansı artıyoruz.

İllegal değil organik yöntemlerle hizmet sunuyoruz.