DETAYLI WEB SİTESİ SEO ANALİZİ

Moradam SEO ANALİZİ, Google sıralamanızı geliştirmek için dikkate almanız gereken her detayı size rapor halinde sunar. Bu şekilde web sitenizde hataları görüntüleyebilir, düzeltebilir ve Google pozisyonunuzu daha hızlı yükseltebilirsiniz.


SEO Hizmeti

Site Analiz
Web sitenizdeki hataları tespit etmenin en kolay yolu.

Google SEO Analizi ve Google Sıra Bulucu. Moradam, Online Seo Analizi ve tüm kelimelerde aynı anda “sıra bulucu” hizmeti ile Türkiye’nin önde gelen SEO servis sağlayıcılarından biridir.  Online seo analizi sayesinde, web sitenizin detaylı sağlık raporunu anında görüntüleyebilirsiniz.

Analiz paneline kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Sonuçları 1 dakika içinde görüntüleyebilir veya farklı siteler için PDF rapor şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aynı zamanda Seo işi yapan diğer firmaların da işini kolaylaştırıyoruz. Moradam paneli sayesinde, Kendi logonuzla rapor alarak müşterilerinize gönderebilirsiniz.

  • Tüm Kelimelerde Google Sıra Bulucu
  • Ücretsiz Web Sitesi Hata Raporlama
  • Yeni Anahtar Kelime Önerileri
  • Tüm Kelimelerde Google ilk 100 Rakip Firma Analizi
  • Profesyonel PDF formatında Detaylı Rapor Hizmeti

Hızlı başlangıç için, Domain adınızı yazmanız yeterli… ÜCRETSİZ Moradam Web Analiz hizmetini kullanarak web sitenizi analiz edin. Domain adınızı yazdığınız andan itibaren sistemimiz web sitenizi analiz etmeye başlar. Web sitenizdeki hataları size gösterir ve tüm kelimelerde Sıra Bulucu özelliği ile kelimelerinizin günlük ilerleyişini takip edebilirsiniz.Haydi sitenizi
1 NUMARAYA TAŞIYALIM


İddialıyız Google sıralamasında rakiplerinize fark atacaksınız… Google Sıralama yükseltme çalışması için Backlink Hizmetine nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Tüm kelimelerinizin Google sıralamasını günlük olarak takip edin

Moradam Analiz hizmeti, web sitesi durumunu tam olarak görmenize olanak sağlar. Detaylı analiz bilgileri web sitenizin hakkında planlarınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Web sitenizin içeriğini doğru anahtar kelimelere göre oluşturmak ve anahtar kelimelerle uyumlu şekilde düzeltmenize imkan verir.
Her şey elinizin altında, Sitenizdeki SEO hatalarını anında tespit edin

Seo Analizi ile sadece kendi sitenizi değil, aynı zamanda rakiplerinizin sağlık durumlarını da ayrıntılarıyla size gösterir. Bu bilgileri etkin bir şekilde kullanarak Google kelime optimizasyonu ve Google sıralama yükseltme çalışmalarınızda size kalıcı başarı sağlayacaktır.


Analiz aslında en büyük ihtiyaç


Analiz

Kayıt olduktan hemen sonra web siteniz için SEO analizi hemen yapılacaktır.

1

Rapor

64 ayrı kategoride gerçekleşen analiz raporu size hatalarınızı bildirecek.

2

SEO

SEO güçlendirme hizmetimizi ilk ay sadece 1 TL ödeyrek satın alabilir ve farkı görebilirsiniz.

4

Süper SEO

Web sitenizin aramas sonuçlarındaki yükselişini gördükten sonra Süper SEO'ya terfi edebilirsiniz.

5

Analiz hizmeti kapsamı:

Anahtar kelime önerileri

En uygun anahtar kelimeleri seçmeniz konusunda analiz sistemi size yardımcı olmaktadır.

Google sıralama takibi

Web sitenizin Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamasını (tüm kelimelerde) günlük olarak takip edebilirsiniz.

Marka değeri izleme

Marka ve iş geliştirmenize en fazla katkı sağlayacak değerleri biz üretiyoruz. Profesyonel kullanım için Türkiye'de bir ilktir.

Google Sıralama Geçmişi

Kayıt olduğunuz tarihten itibaren tüm kelimelerdeki Google sıralamanızı Gün-Gün görüntüleyebilirsiniz.

Rakip Site Analizi

Tüm kelimelerdeki Google pozisyonunuzu görebileceğiniz gibi rakiplerinizi de takip edebilirsiniz. Moradam, eşsiz bir kaynaktır.

Web Sitesi Analiz Aracı

Web sitenizin güncel Google algoritmalarıyla uyumlu olup olmadığını anında size bildirmekteyiz. Google değişiklik yaptığında ilk siz öğreneceksiniz.Neden Seo Analizine İhtiyacınız var

İnternet işlerinizde tam kontrol kurmanızı sağlayan gelişmiş web sitesi SEO Analizi araştırmasına hemen başlayın.


DANIŞMANLIK TALEBİ OLUŞTUR
web site analiz

Tam Analiz Kontrolü

Güncel olun ve İnternet işlerinizi kontrol altında tutun! Günlük olarak ilerleme durumunuzu gösteren analiz verileri sağlıyoruz. İşlerinizin yavaşlamasına neden olabilecek bilgi eksikliklerine izin vermeyin!

seo analiz siteleri

Detaylı Raporlama

İster kendi logonuzla isterseniz de müşterinizin logosu ile PDF raporu alabilirsiniz.  Otomatik rapor gönderim ayarı yapabilirsiniz. Raporları indirebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Bu işin raporunu hazırlamak çok zordur. Moradam tek tuşla size rapor imkanın verir.


seo şirketi

Keyword Tavsiyeleri

Web sitenizin SEO sektörünün gereksinimlerine uygun olup olmadığını kapsamlı analizlerle takip ediyor ve Google ilk sayfa sonuçlarında yer alması için gereken ayarların listesini hazırlıyoruz.