Ücretsiz Danışmanlık İçin Hemen Arayın: +90 850 346 6000
Web sitenizin potansiyelini keşfedin
Türkiye'nin en güvenilir ve en güçlü altyapıya sahip SEO sitesine hoş geldiniz.
Kayıt ücretsizdir.
30000
Kayıtlı Kullanıcı
70000
Analiz Edilen Web Sitesi

MORADAM DİJİTAL PAZARLAMA SERVİSİ

Performans Garantili Çözümler

Websitenizin trafiğini artıracak bir SEO Uzmanı mı arıyorsunuz? Artık aramayın! Moradam ile çalışarak tahmin ettiğinizden fazlasını kazanırsınız. Uzun vadeli çalışmalarda, web siteniz için kaliteli trafik ve kalıcı sonuçlar garanti ediyoruz. Uzun süreli etki bırakan, Geri düşmeyen uygulamalarla işinizde gerçek bir fark yaratmak istiyoruz.

Sitenizin daha fazla ziyaretçiye mi ihtiyacı var? 12 ay içinde en az 4 kat fazla ziyaretçi sağlama garantisi veriyoruz. Herhangi bir kaynaktan ziyaretçi aramak yerine, stratejilerimiz doğrultusunda hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Moradam'ın kanıtlanmış teknikleri, kısa sürede size gözle görülür sonuçlar verir.

Daha fazla bilgi alın.
Performans Garantili Hizmetler
seo nedir

SEO, DİJİTAL KAZANCINIZI ARTIRIR

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir? Mükemmel şekilde nasıl yapılır?

SEO Türkçe'de "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelir. İngilizce bir terim olan "Search Engine Optimization"un kısa yazılışıdır. Türkçe'de SEO diye yazılır ve okunur. Arama Motoru ise; Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi büyük trafik dağıtıcı sitelere verilen isimdir.

SEO işlemleri web sitenizin ziyaretçi sayısını veya kazancını artırmak amacıyla yapılır. Tüm online web siteleri, mobil uygulamalar ve online alışveriş siteleri için uygulanabilir.

SEO'nun amacı; web sitenizi arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirerek, arama sonuçlarında üst sıralara yükselmektir. Web siteniz üst sıralara yükselirse ziyaretçi trafiği artar. Web sitenizin trafiği ne kadar fazla olursa maddi kazancınız da aynı oranda yükselir.

90 Dakika içinde SEO'yu kavrayın.

Web Sitenize Ücretsiz Analiz raporu alın

NEDEN MORADAM?

SEO Yönetim Platformu


 • Anahtar Kelime Takibi

  Moradam, web sitenizin Google'da göründüğü tüm anahtar kelimeleri takip etmenize olanak sağlar. Moradam botları, milyonlarca web sitesini ziyaret ederek anahtar kelime takibi yapar. Yaklaşık 1.5 milyon web sitesini veritabamızda bulundururuz. Anahtar kelime konumlarını ise dünya genelinde 355 farklı konumda analiz edebilmekteyiz.

  Siz de sıralama takip panelimizi kullanarak anahtar kelimelerinizi takip edebilirsiniz. Bu hizmet kısıtlı anahtar kelime sayısı ile tamamen ücretsizdir.

  Site Analizi hakkında daha fazla bilgi alın

  Anahtar kelime izleme
 • Rakip Analizi

  Google'daki tüm rakiplerinizi izleyin! Moradam platformunu kullanarak tüm rakiplerinizin sıralamalarını takip edebilirsiniz. Rakiplerinizin Google Analiz raporlarını alarak kendi web sitenizle karşılaştırabilirsiniz.

  Rakip analizi
 • Anında PDF Raporlar

  Web sitesi analizi ve sıralama raporlarınızı tek bir buton ile indirebilirsiniz.

  • Anında otomatik olarak oluşturulan raporlar (XLS/CSV/PDF formatları)
  • Kendi marka logonuz ile rapor alma
  • Raporlarınızı zamanlayarak otomatik mail alma
  Anında PDF Raporlar
 • Devasa Backlink Ağı

  Web sitenizin Arama MOtoru Optimizasyon çalışması için 1-5 yaşındaki partner sitelerimizden güçlü backlink ağı oluşturma çalışmalarına başlarız. Bu çalışma, sınırsız sayıda seçebileceğiniz anahtar kelimelere yönelik olarak yapılır.

  Backlinklerimizin sayısı ve kalitesi, sitenize ilk aydan itibaren doping etkisi yaratacaktır. Web sitenizin kelime sıralamalarını kontrol panelinizden online takip edebileceksiniz. Anahtar kelimeleriniz her gün otomatik izlenecek ve SMS ile günlük sıralama raporu alacaksınız. Ayrıca panelimizde girerek geçmiş sıralamanızı görüntüleyebilirsiniz.

  Devasa Backlink Ağı

Skype

volkandenizikiz01

Instagram

_moradamseo

WhatsApp

+90 532 223 6590