SEO

%100 UZMAN ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU VE PAZARLAMASI

Ücretsiz: Sıra Bulucu, Günlük Kelime Takip, Website Hata Tespiti ve Raporlama

Web Servislerimizi kullanarak internet kazancınızı artırabilirsiniz...

Web Tasarım
Web Tasarım

Seo uyumlu, kusursuz web tasarımları yapıyoruz.

Ek optimizasyon yapmaya gerek yok! Moradam'a Web tasarım yaptırın. Ek masraflarla uğraşmayın.

Seo Analiz
Site Analizi

Google'da üst sıralara ulaşmak için web siteniz hatasız olmalıdır.

Sitenizdeki hataları tespit eden ve nasıl düzeltileceğini anlatan müthiş bir araç hazırladık.

Keyword Sıra Bulucu
Sıra Bulucu

Web sitenize gelen ziyaretçiler, hangi arama terimlerini kullanıyor?

İnsanlar Google'da ne arıyor da sizi buluyor? Öğrenmek basit, ücretsiz sıra takip özelliğimizi kullanın.

Özgün Makale Hizmetleri
Detaylı Raporlama

Raporlarınızı düzenli olarak arşivlemeyi seviyor musunuz?

Detaylı PDF Raporlama Özelliği ile Günlük, Haftalık veya aylık rapor oluşturabilirsiniz.

SEO NEDİR - NEDEN YAPILIR?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) işlemiyle internet kazancınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama Motoru ise Google, Yandex gibi trafik dağıtıcı sitelere verilen isimdir.

İngilizce "Search Engine Optimization" kelimesinin kısaltması olan SEO, web sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla yapılır... Tüm web siteleri, mobil uygulamalar ve online alışveriş siteleri için uygulanabilir.

SEO'nun amacı; web sitenizi arama motorlarının teknik kriterlerine uygun hale getirerek, arama sonuçlarında üst sıralara yükseltip daha fazla ziyaretçi trafiği elde etmektir. Ziyaretçi sayınız ne kadar fazlaysa kazancınız da aynı oranda artar.

Arama Motoru Optimizasyonu hakkında detaylı bilgi için Özel Taktikler Sayfamızı ziyaret ediniz.

SEO Nedir?
Büyük-Küçük tüm işletmelere çözüm üretiyoruz...

Gerçek bir SEO deneyimi yaşayacaksınız!

Optimizasyon çalışmalarını bizimle birlikte yapan değerli müşterilerimiz...

WEB SİTESİ SAHİPLERİ İÇİN...

Digital Marketing (Pazarlama) çözümleri

Moradam, 360 derece hizmet sunan bir Dijital Pazarlama Ajansıdır. Pazarlama çalışmalarının yanı sıra Web tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Optimizasyon, İçerik (makale) hizmetleri, Adwords Reklam, PPC, Network Reklamcılığı, İş Geliştirme ve Kriz Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır.

Google Optimizasyon

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Danışmanlığı   
Backlink Servisi

Backlink Hizmetleri

Backlink Hizmetleri   
Site Analiz

Site Hata Analizi

Site Hata Analizi   
Web Tasarım

HTML/PHP/JS Hatalarını Düzeltme

Web Tasarım Hata Düzeltme hizmeti   
Sosyal Medya
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi   
Dijital Reklamcılık
SEM / Pazarlama

Sosyal Medya reklamcılığı

Sosyal Medya Pazarlama işlemleri   
İş Geliştirme
İş Geliştirme

İnternet iş geliştirme

Fikir Üretimi & iş geliştirme   
Google Adwords
PPC Reklam

Google Adwords Reklamları

Tıklama Başı Ödeme Reklamları   
Banner Reklam
Network Reklamcılığı

Partner Sitelerde Banner Reklam

Banner & Tanıtım Yazıları   
Satış Artırma
Satış Artırma

Satış artırma yöntemleri

E-Ticaret çalışmaları   
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama

İnternet Pazarlaması

Pazarlama & Tanıtım Hizmeti   
Google Ban Kaldırma
Kriz Yönetimi

Kriz durumlarına uygun çözümler

Hesap kurtarma, Ban Kaldırma   

Optimizasyon çalışmaları

Google'da üst sıralara çıkmak için bir çok farklı yöntem var

Bir Sitenin arama motorlarında uygun bir görünüme kavuşmasını sağlayan işlemler, optimizasyon çalışmalarıdır. Google arama motoru sonuçlarındaki sonuçları sıralayan kriterlerden en önemlisi anahtar kelimedir. Fakat sadece iyi bir anahtar kelime seçimi sizi Google da zirveye taşımayacaktır.

Arama motorlarına üst sıradan giriş yapmak ve bu noktada kalıcı olmak için yapılması gereken bir kaç doğrudan söz etmek gerekiyor. Seo'nun ilk adımı şüphesiz alan adı seçimi ile başlar. Anahtar kelime iyi seçilmesi hedeflenen sektörde başarı kazanmak için önemlidir.

Sitesinin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını isteyen biri anahtar kelimelere özen göstermelidir. Arama motorlarında bulunabilir olmak SEO tekniklerini iyi bilmek anlamına gelmez. Optimizasyon çalışmalarındaki en önemli kural işin uzmanı olmaktır. Google web algoritması, bileni bilmeyenden ayırt edebilecek yetenektedir.

Sitemizin Arama sonuçlarında değil, aynı zamanda sosyal medya sorgularında da öne çıkmasını sağlamak büyük etki oluşturmaktadır. Web sitelerini Google'ın istediği kriterlere uygun hale getiren Seo işlemleri, odak anahtar kelimeyi arama motorlarında öne çıkarmaktadır.

Web sitelerini öne çıkarmak için iki yöntemden söz edilebilir. İlk yöntem sitenin içeriğinin kaliteli olması ve anahtar kelidemir. Bu iki durum olmak üzere reklam aktivitesi de önemli bir etkendir.

Google Search Console web sitesinin arama motorlarına olan bağlantı köprüsü olarak düşünülebilir.

Google üst sıralar

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Sıkça Sorulan Sorular

 • SEO için önemli olan kriterler nelerdir?
  Google ve diğer arama motorlarında üst sıraları hedefleyen biri için dikkat edilmesi gereken bir çok kural ve yönerge vardır. Google Seo Başlangıç Rehberi'ndeki talimatlara kesinlikle uymalısınız. Aynı zamanda Google'ın bilinen 200 farklı sıralama kriteri bulunmaktadır. Bu kriterleri bilmeniz Optimizasyon çalışmalarınızda maksimum fayda sağlar.
 • Sadece Google Optimizasyon işlemleri yeterli oluyor mu? Başka ne tür çalışmalar yapmak gerekir?
  SEO açısından baktığınızda, insanlara faydalı olan yani diğer web sitelerinden farklı bilgiler veren, uzman bilgiler sağlayan her web sitesi daha faydalıdır. Kısacası web sitenizi internette yükseltmek için komplike çalışmalar yapılmalıdır. Sosyal medya kanallarınız güçlü olmalı, faydalı bilgiler sağlamalısınız, orijinal ve kaliteli olmalısınız, hızlı ve kolay ulaşılabilir olmalısınız. Tüm bu işlemler için Moradam sizin adınıza çözüm üretmektedir.
 • Backlink paketi aldığım takdirde, Web sitemin tasarım ve kod hatalarını inceliyor musunuz? Başlangıç aşamasında ne tür işlemler yapılıyor?
  Evet, önce Web sitenizdeki Mimari hataları tespit edip daha sonra düzeltiyoruz. Backlink paketinde hata düzeltme işlemi ek ücrete tabidir. Kapsamlı SEO paketinde ise fiyata dahildir. Sayfa içi Optimizasyon işlemleri tamamlanmadan backlink alımına başlamanızı tavsiye etmiyoruz.
 • Backlink sisteminiz ne işe yarıyor?
  Backlink sistemimiz, güvenilir sitelerden referans linkler göndermektedir. Sistem otomatik çalışmaktadır. İlgili olduğunuz sektöre göre daha önceden belirlenen kaynak sitelerden sitenize referans linkler gönderilmektedir. Bu şekilde web siteniz 4-6 ay içinde yükseliş eğilimine geçerek ziyaratçi sayınız artmaktadır.
 • Sizinle ne kadar süre çalışmam gerekiyor?
  Minimum 4 ay bizimle çalışmalısınız. 4 aydan önce yapılan çalışmalar kalıcı olmamakla birlikte tam etkili yükselişler elde edilememektedir. Bunun yanı sıra ilk 30 günde %15 büyüme sağlamaktayız. İkinci aydan itibaren HER AY web sitenizde yüzde 65 büyüme olacaktır.
 • Kapsamlı Paketin farkı nedir?
  Kapsamlı paketimiz kurumsal müşteriler tarafından en çok tercih edilen pakettir. Çalışma içerisinde manuel linklemeler, tanıtım yazıalrı ve seo uzmanlarımız ile birebir çalışma imkanı bulursunuz. Bu pakette, 2. aydan itibaren Google sıralamasında her ay minimum 100 kelime "ilk 10 sırada olmayı" garanti etmekteyiz.
 • Sizinle çalışmaya başladıktan sonra Web siteme her hangi kod yerleştirmeli miyim?
  Hayır. Anahtar kelime sıralamanızı kontrol etmek için web sitenize bir kod yerleştirmenize gerek yoktur. Moradam, sahip olduğu yapay zeka sistemi sayesinde, web sitesine kod yerleştirmeden tüm kelimeleirn google sıralamasını tam doğru bir şekilde bulabilmektedir.
 • Seo çalışmasını yönetebilmeniz adına size web sitemle alakalı hangi bilgileri vermem gerekiyor?
  Web sitenize ait Google Search Console ve Google Analytics bilgileriniz vermeniz yeterlidir. Eğer, Site içi hata düzeltme işlemi satın aldıysanız web sitenizin Yönetim paneli bilgilerini bize verebilir veya bilgileri vermek istemiyorsanız hatalarınızı size göndereceğimiz rapor doğrultusunda kendiniz düzenleyebilirsiniz.
 • Raporları Kendi firma logomuzla alabilir miyiz?
  Evet, Kendi firma logonuzla rapor alabilir, 3. kişilere verebilirsiniz. Bizimle Aynı sektörde hizmet veren bir firmanız varsa Müşterilerinize Moradam aracılığıyla hizmet verip kendi firma logonuzla rapor alabilirsiniz. Bizim marka ismimiz bu raporlarda yazmayacaktır.
Web Tasarım

Markanızla ilgili her konuda

ÜCRETSİZ SEO DANIŞMANLIĞI

Aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve satın alma işleminden önce aklınıza takılan her konuda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Moradam İletişim
İletişim Bilgilerimiz

Telefon Ofis: 0 212 539 3995
WhatsApp: 0 532 223 6590
E-Posta: info@moradam.com

Adres:
Atakent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Residence
A Blok Daire:4 Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

Moradam Adres