Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Tiktok Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok, Çin’e ait bir sosyal video paylaşım uygulamasıdır. Kullanıcılar; filtreler, müzik, animasyon, özel efektler ve daha fazlasıyla canlandırılmış 15 saniyelik videolar çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilir. Diğer sosyal medya uygulamaları gibi, kullanıcılar da gördükleri her şeyi takip edebilir, beğenebilir ve yorum yapabilir. TikTok, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilir.

90 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ve her gün yayınlanan 580 milyon yeni video ile TikTok, dünyanın en büyük canlı yayın ve video paylaşım platformlarından biridir. Uygulama, 2019’un başlarından beri düzenli olarak indirme listelerinin en üstünde yer alıyor. Koronavirüs kilitlenmeleri sırasında ilgide artış oldu.

Daha önce Musical.ly olarak bilinen bu sosyal ağ, adını 2018 yılının Ağustos ayında TikTok olarak değiştirdi, ağırlıklı olarak müzik videolarına odaklanır. Platform, kullanıcılarının 15 saniyeden bir dakikaya kadar videolar üretmesine olanak tanır ve zengin bir filtre, efekt ve müzik koleksiyonu sunar.

TikTok’ta görüp indirmek istediğiniz bir video için Tiktok’tan link almanız ve bir Tiktok video indirme sitesine yapıştırmanız yeterlidir. Bu yazıda önce kendi videonuzu indirme yöntemini sunmaya çalışacağız ve sonra diğer videoları indirmek için 4 adet tiktok video indirme sitesi listeyeceğiz.

TikTok Video İndirme

TikTok, konu kendi videolarınızı kaydetmeye geldiğinde bunu kolaylaştırır. İçeriğini profiline yükleyen herhangi bir kullanıcı, kendi videolarını kolayca indirebilir. Hem iPhone hem de Android kullanıcıları TikTok uygulamasını cihazlarına yükleyebilir ve bu uygulama ile videoların film rulosuna indirilmesi işlemi iOS ve Android işletim sistemleri için aynıdır. Tek yapmanız gereken, TikTok uygulamasını telefonunuzdan başlatmak ve uygulamanın ana penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Hesap simgesine dokunmak. TikTok’a gönderdiğiniz tüm videolar profil sayfanızda yer alır, bu yüzden indirmek istediğiniz videoyu seçip üzerine dokunmanız yeterlidir. Video otomatik olarak oynamaya başlayacak ve ekranın sağ alt bölümündeki Paylaş simgesine dokunup farklı paylaşım seçeneklerini içeren yeni pencereden İndir seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

Diğer Tik Tok Videolarını İndirme

Adım 1: – Öncelikle cep telefonunuzda veya ios’unuzda tiktok.com web sitesini açın.

Adım 2: – Ardından üst menüde oku tıklayın.

Adım 3: – Oka tıkladıktan sonra, trend bağlantısı seçeneğini alacağınız bir slayt açılacak, üzerine tıklayarak tik tok’un video listesini açacaksınız.

Adım 4: – Tik tok’un video listesini açtıktan sonra, herhangi bir videonun paylaşım bağlantısını (kaydetmek istediğiniz tik tok videosu) tıklayın.

Adım 5: – O zaman paylaşmak için bazı seçeneklere sahip olacaksınız, ancak bağlantı link düğmesine tıklayarak videonun bağlantısını kopyalamanız gerekiyor.

Adım 6: – Videonuzu kolayca indirebileceğiniz bir yerden videoyu indirmek için bağlantıyı kopyalayın.

Bu aşamadan sonra aldığınız linki aşağıdaki sitelerden birine yapıştırarak indirebilirsiniz.

4 Tiktok Video İndirme Sitesi

Tiktok videolarını aşağıdaki sitelerden kolayca indirebilirsiniz.

Bilgisayardan Chrome Eklentisiyle Hızlı Tiktok Videosu İndirme

Ayrıca Google Chrome Tiktok Video indirme eklentisi ile de Tiktok video indirebilirsiniz: https://chrome.google.com/webstore/detail/tiktok-downloader/blbckhiepgpniilpmlionnkjoeehhgao?hl=en

 

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir