En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları 2018

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları 2018

En iyi ücretsiz müzik indirici uygulamaları: Müziğin kederinizi ortadan kaldırabilecek ve sizi de uyutabilecek bir etkisi vardır. Belli bir tür müzik dinlemenin hedeflediğiniz amaca ulaşmanıza ve konsantre olmanıza yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Android’de kullanabileceğiniz en iyi müzik indirme uygulamaları listesi sizlerle:

Google Play’de En İyi Müzik İndirici Uygulamaları

1. Soundcloud

Neredeyse her gün soundcloud kullanıyorum ve çok seviyorum. Soundcloud, sınırsız müziğin olduğu en iyi müzik indirme uygulaması uygulamalarından biridir . En iyi diyorum, çünkü hak ediyor.

2. 4Shared Music

SouldCloud’dan sonra ikinci uygulama, akıllı telefonunuzdan indirmek ve daha sonra çevrimdışı olduğunuzda onları çalmak için mevcut çok sayıda ses biçimine sahip 4Shared Music uygulamasıdır. Bu en iyi müzik indirme uygulamalardan biridir ve Android akıllı telefonunuzdan indirebilirsiniz. Tüm Android müzik çalar uygulamalarına benzer bir kullanıcı arabirimine sahiptir. 4Shared uygulamasında ücretsiz müzik de bulunabilir.

3. Google Play Musıc

Google, insanlığın ilgisini çektiği her şeye el koyuyor ve önümüzdeki yıllar boyunca aynı şeyi yapmaya devam edeceği tahmin ediliyor. Tahmin edileceği gibi, Google Play Müzik de Google’ın bu zihniyetinin sonucu ya da stratejinin bir sonucudur. Google Play Müzik en iyi müzik indirme uygulaması, son şarkıların ve parçaların rakipsiz koleksiyonuna sahiptir. Google Play Müzik uygulaması, akıllı telefonunuzda bulunan tüm ses dosyalarını alabilir.

4. Rock My Run

Tek yapmanız gereken oynatıcıyı açmak, kulaklıkları kulağınıza takmak ve çalışmaya başlamaktır. Uygulamadaki film müziği, çalışırken dayanıklılığı artırmak için mükemmeldir. Çalışırken indirip dinlemek için kullanılabilir.

5. Wynk

Wynk, en sevdiğiniz müzik uygulaması olabilir ama ücretsiz mobil bir uygulama değil. Tek ihtiyacınız olan şey mobil cihazlardaki abone planlarına göre abone olmak ve sınırsız müzik gezegenine girmek. Wynk uygulamasından en yeni, eski veya en sevdiğiniz müzik parçalarını çalabilir veya indirebilirsiniz.

6. Saavn

Saavn, yalnızca bir internet bağlantısı ile çalışan Android telefonlar ve tabletler için başka bir müzik akışı uygulamasıdır.

 

7. Gaana – Music Downloader App

Gaana, Hollywood ve Bollywood’dan parçalar içeren bir müzik indirici uygulamasıdır.

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları

Bu yazımızda Android’den müzik indirmek için kullanabileceğiniz ücretli ve ücretsiz uygulamaları derledik. Sizin de önerdiğiniz bir uygulama varsa, lütfen yorum kısmından bize bildirin.

Sosyal Medyada Paylaş

Büyük işler başarmış olan herkesin büyük bir amacı vardı; bakışlarını yüksek, bazen imkansız görünen bir hedefe yönelttiler. Başarının başka yolu yoktur.

Çok Yorumlananlar

  1. şarkı modu uygulaması hem android hemde ios destekli harika bir uygulama inceleyip listenize ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir