Instagram Takipçi Hilesi ile Takipçi Nasıl Artırılır?

Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram, son dönemlerde hem kişisel hem de ticari kullanım açısından popülerliği gitgide artan bir sosyal medya platformudur. Kişisel ve ticari kullanımlarda ise takipçi sayısı inanılmaz bir önem arz etmektedir. Bu yüzden de kullanıcılar farklı Instagram takipçi artırma yolları deneyerek takipçilerini artırmaya çalışmaktadır. Kullanıcıların arayışları karşısında ise birçok farklı yöntem ortaya çıkmıştır. Bunlardan en çok başvurulanı ise Instagram takipçi hilesi ile takipçi artırmaktır. Güvenli olamayan bu yöntemin yanı sıra daha güvenli yollarla Instagram takipçi satışı yapan firmalarda kullanıcılardan gelen talebi karşılamaya çalışmaktadır.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda hem kullanıcılar hem de takipçi satışı yapmak isteyenler için Instagram takipçi satışı ve takipçi satışı yapan firmalar hakkında gerekli bilgileri sunmaya çalışacağız.

Instagram Takipçi Hilesi Nedir?

Instagram takipçi hilesi, otomatik takipçi artırmayı sağlayan programlardır. Bu programlar üzerinden yapılan takipçi hileleri hesabınıza bot takipçiler kazandırır. Böyle bir sitemin çalışmasında iki mantık vardır. İlk olarak programlar otomatik beğeni ya da yorumlarla hesabınıza takipçi kazandırır. İkinci yöntem ise havuz oluşturularak yapılır. Programlar kullanıcı adı ve şifrenizi yedekler. Böylelikle havuzdaki hesapların birbirini takip etmesini sağlar. Ancak yöntemi her ne olursa olsun hile ile takipçi kazanmak oldukça tehlikelidir. Bu tür yöntemlere başvurduğunuzda hesabınızın ele geçirilme riski çok yüksektir.

Eğer doğal yollarla Instagram’da takipçi sayınızı artıramıyorsanız ya da daha kısa sürede takipçi artırmak istiyorsanız takipçi hilesi yerine takipçi satın alma yöntemini deneyebilirsiniz.

Instagram Takipçi Satışı Nedir?

Instagram’ın birçok farklı kullanım amacıyla en popüler sosyal medya platformu haline gelmesiyle birlikte takipçi sayısı da oldukça büyük önem arz etmektedir. Takipçi sayısının artması, etkileşimi artırmanın yanı sıra sayıların güven verici yanından yararlanarak yeni takipçiler kazanmak için de oldukça önemlidir. Özellikle Instagram üzerinden satış yapan kişiler güvenilirliği artırmak için çok sayıda takipçi, beğeni ya da yoruma ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi nedenlerle de kullanıcıların takipçi artırma talebine birçok farklı firma takipçi satışı yaparak kolaylık sağlamaktadır.

Instagram takipçi satışı, bir panel üzerinden ilgili hesabın takipçi sayısını bot ya da gerçek takipçi gibi farklı hesaplarla artırma işlemidir. Ancak bu yöntem yoluyla takipçinizi artırmayı düşünüyorsanız ya da sizde Instagram takipçi satışı yapmak istiyorsanız öncelikle işlem hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızda fayda olacaktır.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Instagram takipçi satışında ister takipçi satın almak isteyin isterseniz takipçi satışı yapmak isteyin dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Öncelikle Instagram’da eğer bot takipçi satışı yapan bir firmadan takipçi satın alırsanız takipçi sayınız biranda artacak ancak takipçilerinizin çoğu organik olmayacaktır. Bu durumda kazandığınız etkileşim de kalıcı değildir. İşte yapılan işlemin en önemli noktası hem satış yapan hem de takipçi alan açısından burada karşımıza çıkmaktadır.

Organik takipçiler gerçek kişiler tarafından yönetilen hesaplardır. Bot takipçi satan firmaların yaptığı işlemde gelen takipçilerin büyük bölümü organik olmayan bot hesaplardır. Bu tür hesaplar programlar yoluyla açılır ve gerçek değildir. Asıl hedefiniz olan yüksek etkileşime ise organik takipçiler ile ulaşabilirsiniz. Bot hesaplarla yapılan işlemin firma açısından zararlı yanı ise müşterilerin firmaya duydukları güven ve memnuniyet kısmında ortaya çıkmaktadır. Hiçbir kullanıcı hesabına uzun süreli fayda sağlamayacak bir işlemden memnun kalmayacaktır.

Takipçi satın alma işleminin ardından takipçilerin içerisinde İspanyol takipçiler gibi farklı ülkelerden takipçilerin yer aldığını da görebilirsiniz. Son zamanlarda Instagram’ın aldığı önemler karşısında Instagram takipçi satışı yapan firmalar da Türk takipçi satışı yapmaya başlamıştır. Bu yüzden takipçi almak istiyorsanız ya da takipçi satışı yapmak istiyorsanız bu hususa önem göstermeniz gerekmektedir. Instagram takipçi satışı konusunda en büyük bir diğer sorun ise güvenliktir. Bazı firmalar sizden hesap şifreniz gibi gizli kalması gereken bilgileri talep etmektedir. Bu durumda güvenlik açısından tehlike oluşturmaktadır.

Takipçi satın almak isteyenlerin yanı sıra takipçi satışı yapmak isteyenlerin de bu önemli noktalara dikkat etmesi gerekir. Eğer kalıcı ve büyük bir müşteri kitlesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle müşterilerin güvenini ve memnuniyetini sağlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Instagram Takipçi Satışı Nasıl Yapılır?

Arama motorlarında ya da sosyal medyada çok sayıda Instagram takipçi satışı yapan firmaya rastlamaktayız. Birçok kişi takipçi satın almanın yanı sıra bu firmaların takipçi satışını nasıl yaptıklarını da merak etmektedir. Bu nedenle sizlere hazırlamış olduğumuz içerikle birçoğunuzun merak ettiği Instagram takipçi satışı nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

1- Instagram takipçi satışı “Instagram Takipçi Paneli” üzerinden gerçekleştirilir. Bu anlamda Türkiye’de kullanılan birçok farklı panel mevcut.

2- Takipçi satışı yapmak isteyen firma ya da kişiler bu panellerden bayilik satın alarak hizmet vermektedir.

3- Takipçi satışının yapıldığı ilk dönemlerde gerçek hesaplardan ziyade bot hesap satışı yapılmaktaydı. Ancak günümüzde artık paneller aracılığıyla firmalar, gerçek hesap satışı daha yaygın bir biçimde yapmaktadır. Bot hesapların yanı sıra Türk ya da yabancı takipçi seçenekleri de oldukça yaygın.

4- Ayrıca takipçi panellerinden kişisel kullanım içinde yararlanabilirsiniz. Ücret karşılığında kendi kişisel hesaplarınıza da takipçi satın alabilirsiniz.

Instagram takipçi satışı yapan firmalar takipçi sayısı gibi kriterlere göre farklı fiyat seçenekleri sunar. Ayrıca Türk ya da yabancı takipçi ve kalıcı gerçek takipçi gibi içerikler fiyat üzerinde değişiklik sağlayan unsurlardır. Takipçi satışı yapan bazı firmalar aynı zamanda beğeni satın alma gibi hizmetler de sunmaktadır. Eğer takipçi satın alma hizmetinden ayrı olarak beğeni satın almak isteyen kullanıcılar için böyle bir hizmette sunulmaktadır. Yine takipçi satışında olduğu gibi Türk beğeni satın al gibi farklı seçenekler bu hizmette de sunulmaktadır.

Instagram Takipçi Satışı Yapan Firmalar

1- Crovu.co

Crovu, Türkiye’de Instagram satışı yapan ilk firmalar arasında yer almaktadır. Instagram, Facebook, YouTube ve Twitter için sunduğu farklı hizmetler ile faaliyet göstermektedir. Firma Instagram için takipçi, beğeni ve yorum satışının yanı sıra IGTV hizmeti de vermektedir. Yaklaşık altı yıllık tecrübe ile firma güvenli ve garantili hizmet sunan firmalar arasında. Bundan dolayı da Intagram takipçi satışı konusunda akla ilk gelen isimlerden biri oluyor.

Intagram takipçi satışı hizmetinde içerik ve fiyat bakımından farklı birçok paket mevcut. Takipçi satışında Türk takipçi ve yabancı takipçi gibi farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca birçok firmanın aksine takipçi satın aldığınız zaman başkalarını takip etme zorunluluğu olmaması firmanın avantajlarından biri oluyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en önemli husus olan organik ve gerçek hesap konusunda da firma bir adım önde. Herhangi bir paket aldığınızda satın aldığınız takipçilerin gerçek hesaplar olduğunun garantisini veriyor. Instagram takipçi satışı yapan firmalardan birçoğu sizden şifre talep edilebiliyor. Ancak bu firmaların aksine Crovu sizden herhangi bir şifre talep etmiyor.

2-Sahte Takipçi

Sahte Takipçi, Türkiye’de Instagram takipçi satışı yapan bir diğer firmadır. Firma hem yabancı hem de Türk takipçi satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra gerçek veya bot takipçi satışı seçenekleri de bulunmaktadır. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz şekilde üye olduktan sonra SMM panel üzerinden hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Diğer firmalar gibi Sahte Takipçi de yapılan işlemler sırasında hesap şifresi talep etmemektedir.

3- Takipci.com.tr

Takipci.com.tr 2013 yılından beri Instagram hizmetleri sunan firmalardan biridir. Bireysel ve kurumsal çeşitli müşteri portföyüne sahip firma üzerinden takipçi ve beğeni gibi hizmetlerin yanı sıra Twitter için de farklı hizmet sunmaktadır. Firma takipçi satışından bot ve gerçek takipçi olmak üzere öncelikle iki seçenek sunuyor. Bunun yanı sıra istediğiniz şekilde yabancı ya da Türk takipçi seçenekleri de mevcut.

İster Türk gerçek takipçi isterseniz Yabancı gerçek takipçi satın alabilirsiniz. Firma takipçi satışının yanı sıra beğeni satışı hizmeti de vermektedir. Bu hizmet dahilinde son gönderiler, paylaşacağınız gönderiler ve otomatik beğeni gibi üç farklı seçenek mevcut. Tüm bu işlemler sırasında firma şifre talep etmeden takipçi ve beğeni işlemlerini gerçekleştiriyor. Hesabınızın ve beğeni almak istediğiniz gönderilerin linkini göndererek kolaylıkla işlemi tamamlayabiliyorsunuz.

4- İnsdijital

İnsdijital, diğer firmalardan farklı olarak takipçi satışının yanı sıra canlı yayın izleyici ve mavi tik gibi hizmetler sunan bir firmadır. Organik Türk takipçi ve kalıcı Türk takipçi gibi farklı içeriklere sahip paketler sunmaktadır. Firma, 7/24 canlı destek ve 0-60 dakika arasında işlem gerçekleştirme gibi önemli avantajlara sahiptir. Yukarıda sıraladığımız diğer firmalarda olduğu gibi İnsdijital takipçi satışı ya da beğeni satışı sırasında hesap şifrenizi talep etmemektedir. Bu yüzden piyasadaki birçok firmadan daha güvenli olduğu söylenebilir.

Doğal yollarla organik takipçi artırma uzun ve zorlu bir süreç olduğu için genellikle çoğu kullanıcı takipçi satın alma yöntemini tercih etmektedir. Instagram takipçi satışı ve takipçi satışı yapan firmalar hakkında tüm yönleriyle detaylı bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca takipçi satışı yapan bazı firmaları da sizler için derledik. Eğer sizde Instagram takipçi sayısını artırma konusunda bu yöntemi tercih edecekseniz sizlere yukarıda anlatmış olduğumuz önemli noktaları göz önünde bulundurmanızda fayda olacağını tekrar hatırlatmak isteriz.

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

  1. Çok iyi

  2. Takipci hilesi nasil yapilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir