En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri (2018)

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri (2018)

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri 2018: Sosyal medyadan daha fazla trafik çekmek mi istiyorsunuz? Doğru sosyal medya eklentileriyle, içeriğinizin viral hale getirilmesi ve sitenize gelen sosyal medya trafiğinin artması mümkündür. Bu makalede, en iyi WordPress sosyal medya eklentilerini paylaşacağız.

WordPress Sosyal Medya Eklentilerini Kullanma

Sosyal medya, içine girebileceğiniz daha büyük trafik kaynaklarından biridir. Marka farkındalığını artırmak, maruz kalışınızı artırmak ve trafiği artırmak için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Doğru stratejiler ve araç seti ile, çevrimiçi işinizi büyütmek için sosyal medya fırsatlarını kullanabilirsiniz.

Sosyal medya paylaşım düğmelerini ekleyin ve blog yayınlarınıza sosyal paylaşım sayısını görüntüleyin. Doğrudan sosyal medyada paylaşılacak blog yazılarını WordPress gösterge tablonuzdan planlayın. Sosyal medya profillerinize bağlanan sosyal medya simgelerini görüntüleyin. Sitenizde sosyal girişler oluşturun, böylece kullanıcılar sitenizle hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve mevcut sosyal kimlikleriyle sitenize giriş yapabilir.

Shared Counts

WordPress siteniz için, SharedCount.com API’sini kullanarak çeşitli sosyal paylaşım sayılarını hızla alan, önbelleğe alan ve görüntüleyen yalın bir sosyal medya eklentisidir. Bu, piyasadaki en hızlı sosyal paylaşım eklentisidir. Diğer paylaşım eklentilerinin çoğu web sitenizi yavaşlatır, ancak bu, performansa değer veren çok tanınmış geliştiriciler tarafından yazılmıştır. Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (NewShareCount API kullanarak), Stumbleupon ve e-posta paylaşımı için paylaşım sayılarını destekler. Ayrıca paylaşım sayısını birleştirir, böylece düğmelerin yanında toplam paylaşım sayılarını gösterebilirsiniz.

Monarch

Monarch, WordPress temaları ve eklentileri için premium bir merkez olan Elegant Themes tarafından geliştirilen premium bir sosyal medya paylaşım eklentisidir. Monarch ile, 5 farklı konumda paylaşım düğmeleri ekleyebilirsiniz. Sosyal paylaşımın yanı sıra, Monarch sosyal takip düğmelerinizi kenar çubuğunuza yerleştirmenize veya sayfa / yayın içeriğinizde bir kısa kod kullanmanıza olanak tanır.

Social Warfare

Sosyal Savaş, hem güzel hem de zengin özellikli bir başka sosyal paylaşım eklentisidir. İnsanların sosyal ağlarda paylaştıkları ve bunları nasıl paylaştıkları üzerinde kontrol sağlar. Tıklamalarınızı artırmak ve sitenize gelen trafiği artırmak için yayınlarınız için özel resimler, özel başlıklar ve özel açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Revive Old Post

Revive Old Post, yeni ve eski yayınlarınızı sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşmanıza olanak tanır. İçeriğinizi Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi çeşitli platformlarda paylaşmanızı sağlar. Ayrıca tıklamaları izlemenize de olanak tanır. Bir paylaşım aralığı belirleyebilir ve paylaşılacak yayın sayısını seçebilirsiniz. Tıklama oranlarınızı artırmak için öne çıkan görselleri tweet’lerinizle de yayınlayabilirsiniz.

Sassy Social Share

Sassy Social Share, web sitenizin ziyaretçilerinin içeriğinizi en sevdikleri sosyal medya sitelerinde paylaşmasına yardımcı olur. Şu anda, 100’den fazla sosyal medya ve yer imi sitelerini desteklemektedir. Eklenti mobil uyumludur, bu nedenle sosyal medya simgeleriniz, ziyaretçilerinizin cihazının ekranına uyarlanabilir.

AddToAny

AddToAny, en popüler evrensel sosyal paylaşım platformlarından biridir. Kullanıcıların paylaşımınızı paylaşma düğmelerini kullanarak paylaşmalarına izin verebilirsiniz. Çalışması için herhangi bir üçüncü taraf sitesiyle bir hesap kaydettirmeniz gerekmez. Eklenti 100’den fazla sosyal medya sitesini ve uygulamasını desteklemektedir.

WordPress to Buffer

Bu yayında yer alan diğer çoğu eklentinin aksine, WordPress – Buffer, kullanıcılarınızın içeriğinizi paylaşması için web sitenizde bir sayaç ve paylaşım düğmesi gösteren bir eklenti değildir. Bunun yerine, WordPress siteniz için sosyal medya durumunu tanımlamanıza yardımcı olacak bir eklentidir, içeriğinizi WordPress kontrol panelinizdeki Buffer hesabınızda planlayabilirsiniz.

Simple Social Icons

Tercihinize göre simgeleri ekleyebilir veya yeniden sıralayabilirsiniz. Ayrıca simgelerinizin boyutunu ve rengini özelleştirebilir ve istediğiniz şekilde hizalayabilirsiniz.

Social Icons Widget by WPZoom

Bir widget kullanarak sosyal medya simgelerini hızlı bir şekilde kenar çubuğunuza eklemenizi ve bunları kendi sosyal medya profillerine bağlamanızı sağlayan başka bir eklentidir. Gereksinim duyduğunuz sayıda sosyal simge eklemenizi sağlar. Tüm simgelerinizin rengini ve vurgulu rengini değiştirmenize izin veren bir renk seçici ile birlikte gelir.

WordPress Social Login

Web sitenizin ziyaretçilerinin, mevcut sosyal hesap kimliklerini kullanarak sitenizle bir hesabı kolayca kaydetmesini sağlar. Mevcut sosyal medya hesaplarıyla bir WordPress hesabı oluşturmak, ziyaretçilerinizin kayıt yapmasını çok kolaylaştırır. Bu, onları bir kayıt formunu doldurmaktan ve giriş yaparken ayrı bir kullanıcı adı / şifre hatırlamaktan kurtarır.

Instagram Feed

Instagram Feed, herhangi bir özel olmayan Instagram hesabındaki Instagram fotoğraflarını görüntülemenizi sağlar.

Better Click to Tweet

Okuyucularınız için kolayca tweetable içerik oluşturmanızı sağlar. Sadece tweetable yapmak istediğiniz içerik etrafında bir kısa kod eklemeniz gerekir.

WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentisi Seçimi

Blog paylaşımlarınıza sosyal paylaşım sayısını göstermenin kolay bir yolunu istiyorsanız, Shared Counts By Bill Erickson & Jared Atchison en iyisidir. Geliştirici dostu ve hız için optimize edilmiş, bu da performanstan ödün vermeden işleyen son derece esnek bir sosyal eklentidir. Pop-up’lara, slaytlara ve diğer özelliklere sahip bir sosyal paylaşım eklentisi istiyorsanız, Monarch’ı kullanmalısınız. Bu makalenin, siteniz için en iyi WordPress sosyal medya eklentilerini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir