En Popüler WordPress Eklentileri 2018 (E-Ticaret Siteleri)

En Popüler Wordpress Eklentileri 2018 (E-Ticaret Siteleri)

En Popüler WordPress Eklentileri 2018 (E-Ticaret Siteleri İçin): Bir WordPress eklentisi, içerik yönetimi ve kolay erişilebilirlik için daha fazla seçenek sunan birleştirilmiş kodlanmış yapı olarak ifade edilebilir. Bir WordPress eklentisi, bir kullanıcının içeriğine uygun olarak çeşitli şekillerde kolayca optimize etmesini sağlar. Bugünün web dünyasında, WordPress neredeyse %25 pazar payını kapsıyor ve günümüzde web sitesinin çoğu WordPress altyapısı ile bilgi sunuyor.

2018 En Popüler WordPress Eklentileri

  1. WP Advanced Google Maps: Tek bir web sayfasında birden çok harita sunmanıza yardımcı olan bir WordPress eklentisidir. Bu haritalarda birkaç yeri işaretlemeniz gerekiyorsa, birden fazla konum yerleştirebilirsiniz.
  2. Facebook Events Plugins: Bu, tüm Facebook etkinliklerinizi belirli bir web sitesine aktarmanızı ve her bir etkinliği manuel olarak aktarma zahmetinden kurtarmanızı sağlayan basit bir WordPress eklentisidir.
  3. WooBooster WordPress Plugin: Woobooster, karşılaştırma, ürün filtreleme ve diğer farklı kullanılabilirlik özellikleri gibi çeşitli özelliklerin yanı sıra basit web sitenizi bir alışveriş portalı haline dönüştürebilen özellikler de sunan çok faydalı bir eklentidir.
  4. WooCommerce PayClub Gateway: Günümüzün popüler WordPress eklentilerinden biri, WooCommerce PayClub Gateway’dir. Bu eklenti basittir ve kredi, banka kartı ve vize ödeme ağ geçidi ile yapılan işlem için güvenlik sağlar ve işlemi gerçek zamanlı yapar.
  5. Knowledge Base Plugin Bundle for WordPress: Bu eklenti, bu eklentiyle birlikte gelen birkaç premium temel eklenti sağlar. Birkaç dakika içinde self servis destek sistemi oluşturmanıza yardımcı olan, aynı zamanda müşteri sorgularını görmenize ve ücretsiz eklenti güncellemelerine yardımcı olan yeni bir takım elit özellikler kazanırsınız.
  6. Gravity Forms Encrypted Fields: Veri güvenliği ve ayrıca kullanıcı veya ziyaretçinin çeşitli türleri için güvenlik baypasını değiştirmenize izin veren özel kontroller sağlamanıza yardımcı olur.
  7. Square Up for Events Manager: Bu kusursuz ödeme ağ geçidi, para transferi ve defter tutma için onlara yardımcı olur.
  8. Live Search and Custom Fields: Canlı arama, istediğiniz herhangi bir eklentinin yardımıyla istediğiniz siteyi istediğiniz gibi arayabileceğiniz her WordPress eklentisidir.
  9. Advanced Access Manager: Bu eklenti çoğunlukla geliştiriciler tarafından kullanılır, dolayısıyla web sitesinin kaynaklarını oluşturmak ve yönetmek için kullanışlıdır ve herkesin kullanabilmesi için oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

  1. çok tesekkür ederim faydalı bilgi sağolun iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir