WordPress En İyi Anket Eklentisi Listesi 2018

Wordpress En İyi Anket Eklentisi Listesi 2018

WordPress En İyi Anket Eklentisi Hangisidir? Anketler son derece ilgi çekicidir ve web sitenizdeki kullanıcı etkileşimini artırmak için kullanılabilir. Bu yazıda, en iyi WordPress anket eklentilerini karşılaştıracağız.

Bir WordPress Anket Eklentisinde nelere dikkat edilmelidir?

Anketler, kitlenizi meşgul etmenin eğlenceli ve kolay bir yolunu sunar. Bu nedenle Onedio gibi popüler web siteleri, kullanıcıları viral içerik oluşturmak ve web sitelerinde geçirdikleri süreyi artırmak için düzenli olarak kullanıyor.

Web sitenize çevrimiçi anketler eklemenize yardımcı olabilecek birçok WordPress anket eklentisi vardır. İşte bir WordPress anket eklentisinde aradığımız birkaç şey: Kullanımı kolay olmalı, böylece hızlı bir şekilde anket oluşturabilirsiniz. Anketler güzel görünmeli ve yayınlar, sayfalar veya kenar çubuğu widget’ları dahil olmak üzere kolayca herhangi bir yere eklenebilir olmalıdır. Anket eklentiniz hızlı olmalı ve web sitesi hızını veya kullanıcı deneyimini etkilememelidir. Anket sonuçlarını grafiklerle görüntüleyebilmelidir.

WordPress En İyi Anket Eklentisi Listesi

WPForms

WPForms en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir ve onların pro planı güçlü anketler ve anketler içerir. Çevrimiçi anketleri kolayca oluşturmanıza, sitenize herhangi bir yere yerleştirmenize ve sonuçları güzel grafiklerle görüntülemenize olanak tanır. Kullanıcıların birden fazla veya tekli cevap seçmesine izin veren birden çok form alanını sürükleyip bırakabilirsiniz. WPForms, görüntüleri metinle birlikte anket seçimi olarak kullanmanızı sağlar. Anket sonuçları, kullanıcılardan oy aldıktan sonra aynı sayfada otomatik olarak görüntülenebilir. Anket sonuçlarını sitenizin herhangi bir yerinde de gösterebilirsiniz.

YOP Poll

Sitenize çevrimiçi anketler ve anketler eklemenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir. Anketleri planlayabilir, çoklu sayfalarda anket görüntüleyebilir, sayı ve yüzdelerde anket sonuçlarını gösterebilir, anketi istediğiniz zaman sıfırlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Anketi misafir / kayıtlı kullanıcılarla sınırlandırmaya ve kullanıcıları çerez, IP veya kullanıcı adına göre engellemeye yardımcı olur. YOP Poll sonuçları farklı stillerde görüntüleyebilir. Arşiv özellikleri, anketin başlangıç ​​ve bitiş tarihlerine göre sıralanmış önceki anket sonuçlarını göstermenize olanak tanır.

WP-Polls

WP-Polls, WordPress siteniz için basit, kolay ve ücretsiz bir anket çözümüdür. WordPress sayfalarınıza, yayınlarınıza ve widget alanlarınıza çevrimiçi anketler eklemenize olanak tanır. Kullanıcılar ankette birden fazla seçenek seçebilir. WP-Polls, kullanıcılar seçimlerini seçtikten sonra sonuçları otomatik olarak gösterir.

Polldaddy Polls and Ratings

WordPress gösterge tablonuzdaki anketleri oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Çoktan seçmeli bir anket oluşturabilir, anket için yakın bir tarih belirleyebilir, sitenizdeki anket sonuçlarını görüntüleyebilir / gizleyebilir, anket stilinizi özelleştirebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Polldaddy, anketlerinizi diğer WordPress sitelerine yerleştirmenize izin verir. Temel IP filtrelemeyle aynı kullanıcıdan gelen çoklu yanıtları engeller. Bu ücretsiz bir eklentidir. Bununla birlikte, bir API anahtarı oluşturmak için bir WordPress.com hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Responsive Poll

Sitenizde basit anketler oluşturmanıza olanak tanır. Aynı sayfaya birden çok anket ekleyebilir, çoktan seçmeli anketler oluşturabilir, animasyon efektleriyle anket sonuçlarını gösterebilir, anket için başlangıç ​​ve bitiş tarihini ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Duyarlı anket, anketinizdeki her seçenek için bir resim eklemenizi sağlar. Eklentinin ücretsiz sürümü, özellikler açısından oldukça sınırlıdır.

Bu makalenin, web sitenizde kullanılacak en iyi WordPress anket eklentilerini bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.  Ayrıca WordPress Site Hızlandırma eklentileri başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

  1. sli.do tarzında bir anket eklentisi ariyorum var mi bildiginiz acaba ???

  2. Teşekkür Ederim yardımcı oldun moradam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir