Money Robot Submitter Nedir? Nasıl Kullanılır?

Money Robot Submitter Nedir? Nasıl Kullanılır?

Money Robot Submitter Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Money Robot Submitter son zamanlarda karşımıza çıkan tamamen otomatik SEO aracıdır. Bu programın piyasaya çıkmasını heyecanla bekliyorduk. Programın oluşturulması birkaç yıl aldı  ve şimdi herkese SEO pazarlaması için mükemmel çözüm olarak hizmet veriyor.

SEO programı Money Robot Submitter nasıl çalışıyor?

Money Robot Submitter programı bütün desteklenen platformlar üzerinden profil oluşturuyor, captcha kodunu çözüyor ve yeni oluşturduğunuz profilleri onaylama linki aracılığıyla kendisi onaylıyor. Captcha-çözücü hizmetlere bu araç sayesinde para ödemenize gerek kalmıyor, ancak yine de DEATH by CAPTCHA ve decaptcher hizmetlerini de desteklediğini de belirtelim. Bununla beraber backlink kontrolü, proxy, zamanlayıcı, makale özgünleştirici gibi özelliklere de sahip olmasıyla hayatınızı oldukça kolaylaştırmayı vaat eden bir araçtır.

Money Robot Submitter programı nasıl kullanılır?

Money Robot aracının kullanımını çok kolay ve basit hale gelmesini sağlayan sebeplerden biri de kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasıdır. SEO ile alakalı fazla bilgisi olmayan kullanıcılar da çok basit ve kolay bir şekilde profesyonel SEO uzmanlarının çalışmaları kadar sistemli ve muntazam SEO çalışması yapabilir.

Money Robot Submetter Programı Hangi Platformları Destekliyor?

Money Robot Submitter aşağıda yer almakta olan tüm platformları desteklemektedir:

 • Web 2.0 Blog
 • Sosyal Medya Paylaşımları
 • Sosyal İmleme
 • Web dizinleri
 • Wiki Makaleleri
 • Haber Siteleri
 • Makale Dizinleri
 • Web 2.0 profil
 • Forum Profil
 • RSS

Money Robot Programını kullanmak güvenilir mi?

Money Robot programını kullanıyor olmak kesinlikle güvenlidir. Money Robot programı Microsoft güvenlik sertifikalarını kazanmıştır ve bütün Microsoft Windows işletim sistemlerinde güvenli bir şekilde kullanılmaya uygundur. Oluşturacak olduğunuz profiller diğer otomatik botlarla oluşturulan profiller gibi banlanmayacaktır, çünkü bu aracın sahip olduğu yapay zekası – Internet Explorer, Firefox veya Chrome tarayıcıları tam anlamıyla bir insan davranışı  sergileyerek kullanır ve tüm makaleleri, linkleri ve diğer tüm içeriklerinizi hiçbir sorun yaşamadan yayınlar.

Bu Aracın Hızı Nasıl?

Money Robot çok sayıda işlem ekranı barındırmaktadır. Kullanıcılar bu işlem ekranlarını kolaylıkla CPU performansına göre ayarlayabilirler. Yani Money Robot – aynı anda 100 çalışanın yaptığı işi tek başına hızlıca ve kolayca yapıyor.

Money Robot Submitter programını ne sıklıkta çalıştırmak gerekir?

Haftalarca sürekli çalıştırmanızda hiçbir sorun yoktur. Profilleri, görevleri ve zamanlayıcıyı ayarladıktan sonra tek yapmanız gereken sadece ara sıra yeni makaleler ve içerikler hazırlamak olacaktır. Bu program tamamen otomatiktir ve geri kalan herşeyi sizler yerine halledecektir.

Money Robot’un nasıl çalıştığını nasıl denerim?

7 günlük deneme sürümü hizmetinden faydalanabilir ve bu hizmeti indirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra da tam lisans satın almak için karar verebilirsiniz. Eğer programdan memnun kalmazsanız, tam lisans almış olsanız bile paranızı geri alabilirsiniz. Programın 30 günlük para iade garantisi bulunmaktadır. Bu uygulamadan da faydalanarak programı deneyimleyebilirsiniz. Şuan olmaması ile beraber iyi haberi vermeliyiz ki yapılan açıklamaya göre programa en kısa sürede Türkçe dil modülü de eklenecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Çok Yorumlananlar

 1. Merhaba!
  Benim Aşağıda yazdığım site bir nakliyat sitesi ve hizmet bölgeleri var her bölgenin linki için ayrı backlink oluştursam bir sıkıntı olur mu? Bide sağlıklı verim almak için kaç günde bir yeni backlink oluşturmalıyım bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden

 2. Cok aciklatici bir yazi olmus. Ilk basta guvenilmezdir diye duaunmustum.ancak promlem yokmus.

 3. güzel bir içerik olmuş teşekkürler

 4. Aşırı yapmak bir zarara yol açarmı

 5. çok fazla backlınk almak siteyi çöp edebilir.. dikkatli olmak gerek

 6. valla 7 günlük testi alternatif bir sitede denemek gerekıyor çünkü müşteri hizmetleri ile konuştum çok fazla backlınk verıyor bunların ne kadarı faydalı olacak bilinmez daha sonra web sitemiz gereksiz backlınkler yüzünden daha aşağı sıralara inecektir.Dikkatli olmakta fayda var mutlaka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir