En İyi Yazılım ve SEO Şirketi WordPress Temaları 2018

En İyi Yazılım ve SEO Şirketi WordPress Temaları 2018

En İyi Yazılım ve SEO Şirketi WordPress Temaları: Giderek daha fazla yazılım geliştirme şirketi, açık nedenlerle sitelerini WordPress ile oluşturmayı tercih ediyor. Sebebi,  tamamen özelleştirilebilir, SEO dostu ve kolay web sitesi oluşturmak için kolay bir yol sunmasıdır. WordPress ile bir yazılım şirketi için bir web sitesi kurmak oldukça kolay. Her şeyden önce, en iyi yazılım şirketi WordPress temalarından birini seçmeniz gerekiyor. Ardından, bir web sitesi kurup yazılım şirketinizin ihtiyaçları için özelleştirmeniz gerekir. Bu kadar. Bugün size bir yazılım şirketi için en iyi 10 WordPress teması sunacağız.

Divi

Divi, farklı türdeki işletmeler için kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ve tabii ki, bir yazılım şirketi istisna değildir. Divi, gerçek zamanlı tasarım, duyarlı düzenleme, 46 farklı içerik öğesi ve daha fazlası ile sunulan zengin özellikli bir tema. Divi ile, güçlü bir yazılım şirketinin sitesini oluşturmak için gereken her şeye sahip olabilirsiniz.

MyProduct

MyProduct, yazılım şirketleri arasında oldukça popüler hale gelen bir WordPress temasıdır. MyProduct teması ile işiniz için sağlam bir çevrimiçi varlığını kolayca oluşturmayı ve yazılım ürünlerinizi ve yazılım hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda tanıtmayı kolaylaştıracaksınız. Temanın önemli özellikleri arasında: 5 benzersiz renk şeması, sayfa şablonları, tonlarca kısa kod ve daha fazlası bulunur.

Logiciel

Logiciel bir yazılım şirketi için başka iyi bir seçenektir. Bu WordPress teması site özelleştirmesi için bolca kolaylık sağlar. Logiciel ile yazılım şirketinizin web sitesinde şık ve zarif sayfalar oluşturmayı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tema, Elementor Page Builder ile birlikte gelir, böylece yazılım şirketinizin sitesini iyi tasarlanmış modüller ile entegre edebilirsiniz. Ek olarak, verimli 7/24 müşteri desteği sunulur.

CodeBolt

CodeBolt bir yazılım şirketi için tamamen duyarlı ve SEO dostu WP temadır. Tema sürükle-bırak sayfa oluşturucu, çoklu düzen seçenekleri, içerik seçenekleri, 7 başlık düzenleri, özel widget’lar, Canlı Özelleştirici, Google Yazı Tipleri, vb. gibi birçok harika özellik ile birlikte gelir. Yazılım şirketinizin web sitesinin işlevselliğini önemli ölçüde artırırsınız.

Quadro

Bir yazılım şirketi web sitesi oluşturmak için Quadro temasını kullanmak harika bir fikir olabilir. Tema, çoklu düzen seçenekleri, temiz kod, içerik modülleri, özel widget’lar, canlı özelleştirici ve diğer birçok önemli özellik ile birlikte geliyor. Quadro ayrıca SEO optimize edilmiş ve tamamen duyarlı WordPress teması olarak bilinir.

Arimo

Arimo, yazılım şirketleri ve uygulama geliştiricileri arasında inanılmaz popüler bir WordPress teması. Temanın önemli özellikleri arasında sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, çoklu düzenler, özel widget’lar, canlı özelleştirici ve daha fazlası bulunur. Arimo WordPress temasıyla, yazılım şirketinizin web sitesinde farklı içerik türleri (düğmeler, sürgü, resimler, fiyatlandırma tabloları ve iletişim formları) yayınlayabileceksiniz.

Uncode

Bir yazılım şirketi için yaratıcı bir web sitesi geliştirmek ister misiniz? Eğer öyleyse, kesinlikle Uncode temasına daha yakından bakmalısınız. Temanın şaşırtıcı özellikleriyle sizi etkilemesi olasıdır. WordPress teması Uncode ile bir yazılım şirketi sitesi oluşturmayı seçerseniz, şunları elde edersiniz: 6 menü stili, inanılmaz portföy ve blog düzenleri, premium eklentiler ve ayrıntılı belgeler.

LeadEngine

WordPress ile bir yazılım şirketi web sitesi oluşturmak istiyorsanız, LeadEngine temasını düşünmeniz çok mantıklıdır. LeadEngine sonsuz site özelleştirme fırsatları sunuyor. Tema, 200’ün üzerinde orijinal şablon bloğu, 35’in üzerinde önceden oluşturulmuş web sitesi bir tıklama demo ithalatçısı, güçlü seçenekler paneli ve diğer birçok harika özellik ile birlikte geliyor.

Stash

Ayrıca Stash ile bir yazılım şirketi için bir site oluşturabilirsiniz. Temanın yazılım firmalarının sahiplerine sunabileceği çok şey olduğunu söylemek doğru. Stash ile bir yazılım şirketi kurmayı seçerseniz, 48 benzersiz ana sayfa, 15 hazır iç sayfa, 7 portföy sayfası ve daha birçok önemli özellik elde edersiniz.

Appro

Appro ayrıca yazılım şirketleri için en iyi 10 WP teması listesinde bir yeri hak ediyor. Uygulamaları geliştirirseniz, bunları web sitenizde yayınlamanızı bu tema ile kolaylaştırabilirsiniz. Appro WordPress temasıyla uygulama açılış sayfaları oluşturmak oldukça kolay. Bir başka büyük avantaj, Appro’nin tamamen duyarlı bir WP teması olmasıdır. Bu, yazılım şirketinizin her tür akıllı telefon, tablet, iPhone ve iPad üzerinde harika görüneceği anlamına gelir. Web siteniz otomatik olarak herhangi bir ekran boyutuna ayarlanacaktır.

Bu yazıyı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Size en iyi 10 yazılım şirketi WP teması verdik. Ayrıca, bir yazılım şirketi için bu WordPress temalarının en önemli avantajlarını ve temel özelliklerini açıkladık. Şimdi, yazılım şirketiniz için güçlü bir site oluşturmanın zamanı geldi. İyi şanslar!

Ayrıca Ekonomik Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir