En İyi Kurumsal WordPress Temaları

En İyi Kurumsal WordPress Temaları

En iyi kurumsal WordPress temaları listemiz ile sizlere bir türlü arayıp bulamadığınız kurumsal siteler için kullanılabilecek en iyi kurumsal temaları paylaşacağız.

En İyi Kurumsal WordPress Temaları

1- OnePage

OnePage, hem SEO uyumu hem de hız konusunda listenin ilk sıralarında yer alan temalardan biridir. Ayrıca tema hız ve SEO uyumu açısından diğer temalardan bir adım daha ön plana çıkıyor. Eğer kurumsal firmanız için hem kurumsal sayfa hem de blog kısmı olmasını istiyorsanız OnePage tema bu özelliği size sunuyor. Sade ve modern blog görünümü ile hem site sahibine hem de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kurumsal site için geçerli olan fiyat tablosu, Google Map, İletişim Formu, foto galeri, referanslar ve portfolyo gibi özellikleri de temanın özellikleri arasında.

kurumsal wordpress temaları

Google PageSpeed Insight skoru:

Masaüstü: 88

Mobil: 76

2- Corporate

Corporate, özellikel hız açısından en iyi kurumsal WordPress temasıdır. Şirket veya işletmeler için oldukça ideal bir temadır. İlk sırada yer verdiğimiz temada olduğu gibi modern, sade ve kolay kullanıma sahip blog kısmı mevcuttur. Ayrıca anasayfasında Google Map, fiyat tablosu, portfolyo, sosyal ikonlar, müşteri yorumları, abonelik ve iletişim formu, hizmetler ve istatistik gibi birçok özellik de yer alıyor.

Google PageSpeed Insight Skoru:

Masaüstü: 92

Mobil: 80

3- CleanApp

kurumsal wordpress temaları

CleanApp, kurumsal içerikli temalar arasında yer daha çok ürün tanıtımı ve uygulama için ideal temalardan biridir. Bu yüzden diğer temalardan farkı şirketten ziyade ürün odaklı olmasıdır. Eğer şirketinizden daha çok ürünlerinizin ön plana çıkmasını istiyorsanız aradığınız tema CleanApp temasıdır.

Tema aynı zamanda hız konusunda da en iyiler arasında yer alıyor. Sade ve modern blog kısmı tam anlamıyla kullanıcı dostudur. İletişim, ürünler, foto galeri, öüşteri yorumları ve referanslar kısımları da temada mevcut.

Google PageSpeed Insight Skoru:

Masaüstü: 92

Mobil: 79

4- AppTheme

SEO uyumlu kurumsal temalar içerisinde yer alan bir diğer tema da AppTheme’dir. SEO uyumlu olmasının yanı sıra diğer kurumsal temalara göre daha hızlı ve kullanıcı dostudur. Portföy vitrini, hizmetler ve projelerin müşterilere kolaylıkla sitenizde sunmanızı sağlar.

Temanın özelliklerini başlıca sıralamak gerekirse iletişim formu, müşteri yorumları, silder, projeler ve açılır pencere video gösterimi şeklinde olacaktır. Temanın aynı zamanda modern ve kullanıcı odaklı tasarlanan blog kısmı da mevcuttur.

Google PageSpeed Insight Skoru:

Masaüstü: 92

Mobil: 78

5- Consulting

Consulting, hız konusunda özellikle mobil sürümde listede yer alan diğer temalara göre geride kalsa da masaüstü hızı ve tasarımı ile ilk beşte yer alabilecek temalardan biridir. Finans siteleri için WordPress teması arayanlar için oldukça idealdir.

Tema woocommerce ile uyumludur. Temanın kurumsal kısmının yanı sıra diğer temalarda olduğu gibi modern bir blog kısmı da vardır. Responsive tasarımı ile göze çarpan tema, 4 adet renks ve header seçeneğine sahip bir temadır. Google map, iletişim, mağaza, ürünler, hizmetler, iletişim formu ve portfolyo gibi özelliklere de yer vermektedir.

Google PageSpeed Insight Skoru:

Masaüstü: 80

Mobil: 63

En İyi Kurumsal WordPress Temaları listemiz ile sizlerle SEO uyumlu, hızlı ve modern bir kurumsal web sitesi inşa edebileceğiniz en iyi 5 WordPress temasını paylaştık. kodlama bilmeden kolay bir şekilde yukarıda yer alan temalardan birini kullanarak kendi kurumsal web sitenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir