Yabancı Dizin Siteleri 2019

Yabancı Dizin Siteleri 2019

Bir dizin sitesi, işletmeleri ve bilgilerini depolamak için kullanılan bir web sitesidir. Web dizine web sitesi ekleme işlemidir. Telefon rehberinde isme göre herhangi bir numarayı bulabilirsiniz. Aynen böyle, dizin sitelerinde herhangi bir iş hakkında bilgi bulabilirsiniz. Web sitenizin adı, bağlantısı ve açıklaması gibi web sitesi ayrıntılarınızı göndermek için en iyi dizini seçmeniz gerekir. DA değeriniz artar. Bunu düzenli olarak yapmaya devam ederseniz google ve yandex gibi arama motorlarından daha fazla trafik almanıza yardımcı olur.

2019 Dizin Siteleri

Yüksek DA ve en düşük spam puanına sahip en iyi ücretsiz dizin gönderme sitelerini mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Yüksek trafikli bir web sitesi oluşturmak için tek bir stratejiye güvenebileceğiniz günler geride kaldı malum. Siteleriniz için daha iyi sıralama elde etmek için bir çok şeyi denemelisiniz. İşte buradaki ücretsiz dizin gönderme siteleri (en düşük Spam Puanı ile yüksek DA) yardımcı olur.  

Not: Çoğu SEO uzmanı ücretsiz dizin gönderiminin yararı olduğuna inanmasa da, yeni başlatılan sitelere gerçekten iyi bir SEO katkısı olduğunu söyleyenler de bulunmaktadır. Bu listeyi bu nedenle hazırladık. İşinize yaraması dileğimizle.

 1. SoMuch.com : DA 37
 2. Jayde.com : DA 40
 3. LinkCentre.com : DA 40
 4. IntelSeek.com : DA 22
 5. A1WebDirectory.org : DA 31
 6. InfoTiger.com : DA 30
 7. HighRankDirectory.com : DA 29
 8. Cipinet.com : DA 35
 9. SitesWebDirectory.com : DA 24
 10. 1WebsDirectory.com : DA 29
 11. OneMillionDirectory.com : DA 20
 12. MasterMoz.com : DA 29
 13. AceWebDirectory.com : DA 28
 14. DonDir.com : DA 29
 15. LinkRoo.com : DA 21
 16. 9Sites.net : DA 30
 17. 1WebsDirectory.com : DA 29
 18. Bhanvad.com : DA 29
 19. eTaaps.org : DA 32
 20. WorldWeb-Directory.com : DA 24
 21. DirectoryCritic.com : DA 32
 22. Rent.com : DA 66
 23. Caring.com : DA 67
 24. SpaFinder.com : DA 64
 25. Orbitz.com : DA 75
 26. Booking.com : DA 94
 27. ZocDoc.com : DA 78
 28. RateMDs.com : DA 63
 29. DemandForce.com : DA 57
 30. PissedConsumer.com : DA 71
 31. Tupalo.com : DA 46
 32. iBegin.com : DA 50

Dizin gönderiminin ana yararlarından biri, yüksek kaliteli geri dönüşler elde etme imkanıdır. Arama motorları sahip olduğunuz geri bağlantıların sayısını dikkate alır. Ücretsiz dizin gönderme siteleri kesinlikle SEO veya bağlantı çeşitliliği konusunda bir avantaj sağlar. Sitelerinizi göndermek için doğru DA sitelerini seçtiğinizden emin olun veya sizin için yapmamız için bizimle iletişime geçin… Linkler oluştururken daima kaliteyi göz önünde bulundurun. Çok sayıda kalitesiz bağlantı yerine, tek bir kaliteli link daha iyidir. Siteleri kaliteli dizinlere göndermek sitenin sıralamasını iyileştirebilir. Her zaman uygun bir başlık ve açıklama kullanın. Başlık, bağlantı metninde görünen hedefli anahtar kelimeniz olmalıdır. Bu sayfanın tüm ana anahtar kelimeleri ile bir açıklama oluşturun. Asla otomatik araçlara ve yazılımlara güvenmeyin. Her zaman elle gönderimi tercih edin. Linkler için ödeme yapmaktan kaçının ve daima dizin gönderimi yoluyla karşılıksız linkleri hedefleyin…

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

 1. yetita.com olarak bizi de ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir