En Hızlı İnternet Tarayıcıları 2019 [Windows]

En Hızlı İnternet Tarayıcıları 2019 [Windows]

En Hızlı İnternet Tarayıcıları 2019: Genel olarak, tarayıcıların kurulumu ve kullanımı ücretsizdir. Bu yüzden, size en iyi deneyimi sunmak için 5 internet tarayıcısını listeledik. İyi ve hızlı deneyimler.

Google Chrome

2008’den bu yana, Google Chrome, küresel internet kullanımının en büyük payını aldığı noktaya kadar ilerleyerek popülerlik kazanmıştır. Bu internet tarayıcısı, Google’ın yenilikçilik ve sektördeki baskınlığı konusundaki itibarını desteklemektedir. Google Chrome oldukça hızlıdır. Google, Chrome’u internetle çok uyumlu hale getirmek için girişimlerde bulundu. Akıllı telefonunuzla masaüstü tarayıcınız arasındaki senkronizasyon, sık kullanılanların kaydedilmesini ve yer imlerinin sorunsuz bir işlem olmasını sağlar.

Google Chrome indirme linki: https://www.google.com/intl/tr_tr/chrome/


✱ Mozilla Firefox

Firefox’un en yeni güncellemeleri, diğer tarayıcılara geçen web tarayıcılarında çizim yapmak için yeterli bir değişiklik olabilir. Firefox’un ana menüsü sadeliğe odaklanır. Özel pencereleri açmaya, eklentileri bulmaya ve Adblock Plus’ı kurmaya hemen ulaşabilirsiniz. Firefox iyi düzenlenmiş ve sezgiseldir, navigasyonu kolaylaştırır. Tarayıcı, temel özelliklere sahip, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir, ancak karmaşıklıktan uzaktır. Firefox özellikleri güçlü ve kullanışlı, aynı zamanda basit ve erişilebilirdir. Firefox her zaman hızlı bir internet tarayıcısı olmuştur ve şimdi daha da hızlıdır. Ancak belirtmek gerekir ki, bir düzeltme için Mozilla’nın destek ekibine ulaşmak inanılmaz derecede zordur.

Mozilla Firefox indirme linki: https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/


✱ Opera

Opera, şu anda kullanımda olan en eski ikinci web tarayıcısı olarak duruyor. Bu yazılım bir Google Chromium sisteminde çalışıyor. Her platformda ve cihazda uyumludur. Tarayıcıda gezinmek zorsa, tarayıcı hızı çok önemli değildir. Opera’nın en yeni sürümü, tarayıcıya değil içeriği vurgulayan temiz ve tüy ağırlıklı bir tasarıma sahip olan zarif bir kullanıcı arayüzü sunar. Tarayıcının tam özelliklerinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek biraz zaman alabilir, ancak genel olarak, Opera nasıl çalıştığını öğrendikten sonra sezgisel ve kullanımı kolaydır.

Opera indirme linki: https://www.opera.com/tr


✱ Safari

Safari, sekmeler, yazım denetimi ve bir şifre yöneticisi de dahil olmak üzere herhangi bir tarayıcıdan bekleyeceğiniz tüm temel bilgileri sunar. Safari’nin rekabetin gerisinde kaldığı yerde kişiselleştirme yapılır. İnternet tarayıcı, araç çubuklarını kişiselleştirmek konusunda rakiplerinden daha az esnektir ve senkronizasyon yetenekleri yoktur. Safari’nin açılış ve sayfa yükleme süreleri etkileyicidir ve tarayıcı aradığımız tüm güvenlik özelliklerini sağlar.

Safari indirme linki: https://support.apple.com/downloads/safari-for-windows


✱ UC Browser

UCWeb’in amiral gemisi ürünü olan UC Browser, 200’den fazla cep telefonu üreticisinin 3.000’den fazla farklı cep telefonu modelinde mevcuttur. Ek olarak, UC Tarayıcı Android, iOS, Windows Phone, Symbian, WinCE, Java, MTK ve Blackberry gibi tüm ana işletim sistemleriyle uyumludur. Haziran 2011’de UCWeb, şirketin kendi teknolojisi olan kendi U3 motorunu piyasaya sürdü. Açık sekmelerinizi ve yer imlerinizi senkronize ederek cihazlarınız arasında UC Tarayıcı arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir hızlı aramalar, temalar ve eklentiler, ayrıca benzersiz ve kullanıcı dostu özellikler, internete göz atmanızı daha kolay kılmaktadır.

UC Browser indirme linki: https://www.gezginler.net/indir/uc-browser.html

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

  1. Bu konuda Operadan oldukça memnunum,galiba tasarımı diğer tarayıcılara yanı sıra göze daha alıcı geliyor.Yinede bu bilgilendirici makaleniz için teşekkür ederiz.Bu tarz kullanıcılara faydalı olan makalelerin artması dileğiyle…

  2. Yıllardır Chrome kullanıyorum. Başka bir tarayıcı kullanma iihtiyacı hiç duymadım bu güne kadar. Bu arada faydalı içerik olmuş teşekkürler.

  3. Hiç kimse braveyi bilmez kolay kolay yani çok kişi brave tarayıcıyı bilmez ama pc de bana göre en hızlı tarayıcıdır arka planı kasmadan harika olanakları var pcde braveyi tavsiye ediyorum ben brave operadan falanda daha hızlı opera sistemi çok kasan bir tarayıcı tek artısı vpn li olmasıdır ama o işi eklentilerle birlikte bravede de halledebilirsiniz brave sade ve şık bir tarsarıma sahip braveyi mutlaka nedeyin farkı görürsünüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir