WordPress İçin En İyi Slider Eklentileri 

Wordpress İçin En İyi Slider Eklentileri 

Slider Revoluation

Slider RevolutionEssential Grid adlı bir başka favorinin yapımcıları olan ThemePunch’taki insanlar tarafından geliştirilmiştir. Slider Revolution, CodeCanyon’da on binlerce satış ve mükemmel kullanıcı incelemesi ile çevrimiçi en popüler kaydırıcı eklentilerinden biridir. Ayrıca ThemePunch web sitesinde de satılmaktadır.

Eklenti, tıpkı profesyonel bir grafik tasarımcının iş başında olduğu gibi görünmek için yapılmış inanılmaz görsel öğeler ve temalar içeriyor. Kahraman bölümleri, müşterileri dönüştürmek için öne çıkmak içindir ve tam web sayfaları bonus olarak harikadır.

Slider Revolution eklentisi, ihtiyacınız olan bir kaydırıcı eklentisinin tüm öğelerini içerir, ancak aracın öncelikle geliştiriciler için oluşturulduğunu bilmek önemlidir. Yeni başlayanlar kesinlikle deneyebilir, ancak bir öğrenme eğrisi var.

Genel olarak, Slider Revolution’ın başarısı, mükemmel müşteri desteğine, yüzlerce güzel şablona ve öncesi ve sonrası için öğeler, açıklamalar ve daha fazlasını içeren eklentilere bağlanabilir.

Smart Slider

Smart Slider, temiz bir tasarımcı, birkaç hazır şablon ve sürükle ve bırak modüllerine sahip bir düzenleyici sunar. Smart Slider eklentisinin arkasındaki konsept, biraz karmaşık arayüz olmadan Slider Revolution’ın gücünü sağlamaktır. Geliştiriciler kesinlikle daha temiz bir altyapı elde ettiler, ancak daha önce web tasarımında hiç çalışmamış olanları yine de korkutacak .

Bunu söyledikten sonra, tüm geliştiricilere ve tasarımcılara, Slider Revolution’a uygun bir alternatif olarak Smart Slider’a bir göz atmalarını öneririz. Eklenti, YouTube ve WooCommerce gibi şeyler için duyarlı öğelere, güzel temalara ve entegrasyonlara sahiptir. Animasyon efektleri, zaman çizelgeleri oluşturmak için kullanışlıdır, animasyonlar eklemenize ve bunları belirli bir noktada izleyiciye tanıtmanıza olanak tanır.

Smart Slider’ın ürünleri getirdiği ve bu ürünleri satmak için bir düğme eklemeye yardımcı olduğu için e-ticaret departmanında bir yeri olduğu açıktır. Ayrıca son zamanlarda Smart Slider ekosisteminin ve topluluğunu öne çıkardı. Başkalarıyla sohbet etmek için bir sürü belge ve bir topluluk grubu bulabilirsiniz.

Wordpress İçin En İyi Slider Eklentileri 

Master Slider

Master Slider, çeşitli endüstriler ve amaçlar için işlevsel ve yeni şablonlar sunarak, kaydırıcı tasarımlarında belirli bir zarafet türü sergiler. Temel iş slaytları, restoran seçenekleri ve çok daha fazlasının yanı sıra spor salonları ve fitness blogları için şablonlar bulabilirsiniz.

Paralaks öğeleri birçok şablona dahil edilmiştir. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü görüntülere odaklanmanın Master Slider’ı profesyonel fotoğrafçılar ve diğer reklam öğeleri için kullanışlı hale getirdiği de açıktır. Düz yatay görüntüler veya dikey sekme kaydırıcıları gibi farklı düzenler arasından seçim yapabilirsiniz. Döngüler mümkündür ve dikkat çekmek için içeriği ve düğmeleri üst üste yerleştirebilirsiniz.

WordPress gönderi kaydırıcıları, gönderilerinize bağlantı vermenize ve kaydırıcıdaki içeriğin asla bitmemesine olanak tanıyan tüm şekil ve boyutlarda gelir. Arkanıza yaslanın ve video arka planına sahip tam ekran kaydırıcının keyfini çıkarın. Öte yandan bunun arkasında yer alan metin ve hareketli bir videoyu nasıl içerir.

Meta Slider

SEO optimizasyonuetkileyici UX öğeleri ve kodlayıcılara erişim söz konusu olduğunda, MetaSlider tam size göre. Bu, geliştirici kaynakları sağlarken CSS veya HTML kullanmakla ilgilenmeyenler için güzel bir kullanıcı arayüzüne katkıda bulunan karma bir kaydırıcı eklentisidir.

MetaSlider, bir gönderi beslemesi, katman kaydırıcısı ve video kaydırıcısı dahil olmak üzere çeşitli şablonlar ve önceden ayarlanmış modüller içerir. Bu slaytları çevrimiçi mağazanıza ekleyebilir veya fotoğrafçılık web siteniz için çarpıcı bir yüksek çözünürlüklü kaydırıcı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olması nedeni ile ve eklentinin eklenti içinde akıllı görüntü kırpma gibi diğer düzenleme araçları sağlaması nedeniyle daha popüler WordPress kaydırıcı eklentilerinden biridir. Resim SEO’nuzun arama motorları için geçerli olduğundan emin olmak için altyazılar ve alternatif metinler de dahil olmak üzere her tür resim ve slayt için sınırsız destek vardır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir