Real-Time Bidding Nedir?

Real-Time Bidding Nedir?

Satıcı risk yönetimi ve dolandırıcılık koruması bizim için çok önemlidir ve büyük ödeme hacimlerini kabul ettiğimizde veya daha yüksek riskli bir sektörde faaliyet gösterdiğimizde dolandırıcılığın etkisi daha da keskinleşir. Hileli temizleme özelliklerimiz ve güvenlik özelliklerimiz, satıcıların manuel işlem incelemesi ihtiyacını azaltmasına ve satıcıların geri ödeme ve geri ödeme almasını gerektiren hileli satışları en aza indirmesine yardımcı olur. DSBC Financial Europe‘un temel yetkinlikleri, deneyimi, sürekli gelişimi ve yenilikleri işinizi korur ve güvenli ve başarılı bir çevrimiçi işin temellerini atar. Risk yönetimi ve dolandırıcılık önleme hizmetlerimiz, işletmeniz için uygun dolandırıcılık temizleme araçlarını sağlamak ve maliyetleri etkin bir şekilde azaltmak için tam özelleştirmeye olanak tanır. DSBC Financial Europe, yüksek düzeyde PCI uyumluluğunu karşılar.

Ödeme Kartı Sektörü

Veri Güvenliği Standardı, tüketicileri ve verilerini nereden satın alırlarsa alsınlar veya hangi kanalı kullanırlarsa kullansınlar korumak için oluşturulmuştur. Dikkatsiz çevrimiçi satıcılar, bir tüketicinin çevrimiçi alışverişte rahat ve güvende hissetmek istediği güveni sarsabilir. DSBC Financial Europe, PCI standartları tarafından onaylanmıştır. Yedekli veri merkezlerimiz, kredi kartı güvenliğiniz yerine işinize odaklanabilmeniz için milyonlarca kredi kartı hesabını depolar ve şifreler.

Şirketiniz için dolandırıcılık koruması

DSBC Financial Europe Corporation, sizi, işinizi ve müşterilerinizi dolandırıcılık faaliyetlerinden korumayı taahhüt eder. Dolandırıcılık faaliyetlerini belirlemek ve dolandırıcılığın operasyonlarınızı etkilemesini önlemek için bir savunma stratejisi sunuyoruz. Yaklaşımımız katı ve doğrudandır. Sahtekarlık belirteçlerini belirlemek için birçok değişkeni 3 saniyeden daha kısa sürede tahmin etmek için istatistiksel algoritmalar ve veri toplama teknikleri kullanıyoruz. Algoritmalarımız işletme sahibimizdir ve farklı sektörler ve coğrafyalar için kişiselleştirilmiştir.

Gerçek zamanlı reklam ticareti nedir?

Gerçek Zamanlı Teklif Verme (RTB), gerçek zamanlı olarak gerçekleşen bir açık artırma ilkesine dayalı olarak İnternette reklam gösterimleri satmak ve satın almak için kullanılan bir teknolojidir. RTB, gelişmekte olan bir görüntülü reklam teknolojisidir . Gerçek zamanlı teklif verme, reklamverenlerden en iyi teklifi otomatik olarak seçerek reklam sunma gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

RTB nasıl çalışır?

RTB modeli şu ilkeye göre çalışır: reklamcılar teklif verir, kazanan gösterim alır, siteler çevrimiçi reklamcılık için kendi maliyetlerini belirler . Tüm taraflar, belirli bir kaynaktaki reklamın popülaritesine bağlı olarak, verimliliklerini artırarak ve duruma hızla uyum sağlayarak herhangi bir bilgi akışını gerçek zamanlı olarak yönetebilir. Bir kullanıcı bir web sitesini ziyaret ettiğinde, web sunucusu HTML kodunu, kullanıcının çerezlerini, demografik ve coğrafi özelliklerini ve diğer kimlik verilerini reklam platformuna gönderir. Alınan bilgilere dayanarak, reklamcılar reklamın popülaritesi hakkında sonuçlar çıkarır ve bunun için pazarlık etmeye başlar. Ardından borsa, açık artırmanın kazananını belirler ve ardından reklam sunucusukullanıcının ekranında bir reklam görüntüler. Tüm bunlar otomatik olarak, gerçek zamanlı olarak, kelimenin tam anlamıyla birkaç saniye içinde gerçekleşir – kullanıcı sayfayı yüklerken.

Alıcı ve Reklam Satıcısı için RTB’nin Avantajları

1) RTB protokolü, isteklerinin istatistiklerine bağlı olarak belirli bir kullanıcı hakkında gerekli bilgileri hızla toplar ve verileri reklamverenin sitelerinin bölgesine aktarır. Kullanıcılar için uygundur, çünkü İnternet\’te davranış alışkanlıklarına göre oluşturulan reklamları görür. Örneğin, seyahat sitelerini ziyaret ederken, kullanıcı seyahat acentelerinden veya ucuz biletli kaynaklardan gelen reklamları görecektir. Bu, maksimum reklam alaka düzeyi sağlar ) RTB teknolojisi, çevrimiçi reklamcılığı çeşitli medyalara ve izleyicinin her bir ayrı kesimine uyarlamanıza olanak tanır.

Reklam yerleşimi için ödeme artık “kör” BGBM ilkesine göre yapılmamaktadır (1000 görüntüleme başına fiyat). RTB teknolojisi, reklam verene reklam yerleşimi üzerinde kontrol sağlar. Yani, belirli bir kaynakta reklam birimlerinin “toptan” satın alınması yerine, reklamveren, kaynaktan bağımsız olarak kendisiyle en çok ilgilenen kullanıcılara tek reklam gösterme fırsatı elde eder. Bu, “boş” gösterimleri tamamen ortadan kaldırarak bütçeden tasarruf sağlar.

Detaylar

Reklam verenlerin daha verimli çalışması ve hızlı tepki vermesi için, reklamların planlanmasını, satın alınmasını, yayınlanmasını ve kampanyaların raporlanmasını otomatikleştiren, reklam ihalelerine erişim sağlayan özel MBD platformları (Medya Satın Alma Masası) geliştirilmiştir. DMP platformları, tüketicilerin zevkleri, ihtiyaçları, sosyal durumları ve yaşam tarzları hakkında bilgi toplar ve saklar ve onlara en uygun kanallar aracılığıyla reklam görüntüler. Reklam alanı için maksimum reklam geliri: Her gösterim, açık artırmadaki en yüksek teklif fiyatından satılır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir