2022’de Kullanabileceğiniz 10 En Hızlı WordPress Teması

2022’de Kullanabileceğiniz 10 En Hızlı WordPress Teması

Tema seçimi oldukça önemli bir süreci ifade etmektedir. Hızlı sayfa yükleme, tasarımın görselliği, yükleme süresi gibi etmenler oldukça önemlidir. Hızlı WordPress teması web sitenizin gelişmişliği için oldukça önemlidir. Böylelikle kullanıcılarınıza daha hızlı ve kaliteli bir hizmet deneyimi sunmuş olacaksınız. Dolayısıyla WordPress teması seçimi yaparken kapsamlı bir araştırma yaparak, seçim yapmanız gerekiyor. En hızlı 10 WordPress teması şu şekildedir;

1 – The GEM

En hızlı temalar arasında hiç şüphesiz The GEM çok özel bir yere sahip durumdadır. Profesyonel alt yapısıyla, çok fonksiyonel özellikleriyle en hızlı WordPress teması olmaya aday bir sistemdir. Birçok farklı web sitesi için kullanılabilir. Ayrıca temanın 40 tane daha önceden hazırlanmış deneme sürümleri mevcuttur. İnternet sitenizin özelleştirilmesine olanak sağlar.

2 – Scalia

Farklı amaçlı temalar günümüzde son derece popüler bir duruma gelmiş durumdadır. Dolayısıyla birçok türden internet sitesi için uyumludurlar. Bu özelliklere sahip bir tema olan Scalia profesyonel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Sunmuş olduğu ayrıcalıklı fonksiyonel özellikleriyle rakip web sitelerini geçmenize yardımcı olur. Aynı zamanda web sitenizin performans işlevini de artırmaktadır. Özel tasarım projeleri yapmanızda son derece aktif bir temadır. %100 SEO uyumlu alt yapısı bulunmaktadır. 1,85 saniyede yükleme hızına sahiptir.

3- Skylar Teması

Günümüzde her türden web sitelerinin kullanımına Skylar teması uygun ve uyumludur. Temanın yayınlanmış altı demo versiyonu bulunmaktadır. Kişisel blog siteleri başta olmak üzere online siteler, ajanslar, endüstriyel kuruluşlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bütün tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Profesyonel bir internet sitesi kurmak isteyen kişiler için özel tasarlanmış bir temadır. 36 adet kısa kod elde edebilme özelliği bulunmaktadır.

4- Avada Teması

WordPress temaları içerisinde hızlı özellikleriyle ön plana çıkan temalardan birisi de Avada olmaktadır. Çok fonksiyonlu kullanılabilen bir tema çeşididir. Doğrudan kullanım olanaklarına sahiptir. Ziyaretçilerinizin gizliliğini korumaktadır. Ayrıca gizlilik etkinliklerini yönetmenizi sağlamaktadır. GDPR fonksiyonuna son derece uyumludur. Böylelikle birçok açıdan kullanıcılarına ayrıcalık sağlar.

5- Adaline Teması

Adaline hızlı bir tema olma özelliğine sahip olsa da fonksiyonel olarak kullanım alanı son derece kısıtlıdır. Bu tema üzerinden sadece renk düzeni değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. Tema üzerinden çok fazla işlevsel özellikler yapamazsınız. Adaline yaklaşık olarak 550 milisaniyede yüklenmektedir. WordPress temaları arasında en hızlı temaların başında gelmektedir.

6- Jannah Teması

SEO uyumlu temalardan birisi de Jannah temasıdır. Temanın 27 adet demo versiyonu bulunmaktadır. Haber teması olarak kullanımı tercih edilmektedir. Profesyonel özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Sade kullanım olanaklarıyla ön plana çıkmaktadır. GPDR sistemiyle bire bir uyumludur. Web sitelerinin performans işlevselliğini artırmak için birçok farklı araç vermektedir.

7- Wanium Teması

Basit ara yüzüyle Wanium rakipleri arasında fark yaratan bir WordPress temasıdır. 18 tane demo versiyonu bulunmaktadır. Hayalinizdeki internet sitesini oluşturmada size son derece yardımcı olacaktır.

8- Paperio Teması

Birçok farklı internet sitesine hizmet etmek amacıyla oluşturulmuş bir temadır. Görsel açıdan oldukça zengin içeriklere sahiptir. Grafiği yüksek görselleri sizlere sunmaktadır. 1,36 saniye yükleme hızı bulunmaktadır.

9- Total Teması

Farklı özelliklerde tonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Total teması 40 tane demo versiyonu bulunmaktadır. Total teması kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. 100 adet kurucu modülü bulunmaktadır.

10- Schema Teması

Blog temaları içerisinde kalitesiyle ön plana WordPress temalarından birisi de Schema teması olmaktadır. Güçlü bir SEO optimizasyonu bulunmaktadır. Ayrıca SEO dostu olma özelliklerine sahiptir. Web sitenizin Google arama motorunda üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir