2022’nin En İyi 10+ WordPress Instagram Eklentisi

2022’nin En İyi 10+ WordPress Instagram Eklentisi

İnstagram günümüzde sosyal medya platformları içerisinde en özel yere sahip platformların başında gelmektedir. Her gün milyonlarca kişiye hizmet veren platform popülerliği dünya üzerinde son derece artmıştır. WordPress eklentileriyle İnstagram dünyasındaki paylaşımlarınızı web sitenizde paylaşmanıza olanak tanınmaktadır. En iyi 10+ WordPress İnstagram eklentisi şu şekildedir;

Access Press WordPress Eklentisi

Listenin bir numarasında Access Press eklentisi yer almaktadır. Bu eklentiyle İnstagram eklentinizi birbirine bağlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise paylaşmak istediğiniz gönderiyi internet sitenizin hangi sayfasında yayınlanacağını seçiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için kısa kod ile bileşen kullanmanız gerekmektedir. Access Press eklentisi diğer eklentilerden çok daha fazla gelişmiştir. En önemli özelliklerinden birisi de mobil uyumlu olmasıdır.

WD İnstagram WordPress Eklentisi

WordPress eklentileri içerisinde WS İnstagram eklentisi profesyonelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu eklentide kısa kodları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın yayınlama özelliğini de sizlere sağlar. Canlı yayınlarınızı özelleştirme sırasında birçok alternatif özelliği sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda web sitenizde yer alan sayfalarınıza numaralandırma yapma özelliğini sizlere sunar. Bunların yanında kaydırma özelliklerini de sizlere sunuyor.

Soliloquy WordPress Eklentisi

Son günlerin en popüler WordPress eklentileri arasında Soliloquy eklentisi yer almaktadır. Bu eklenti kullanıcılarına fotoğraf ve video kaydırma özelliğini sağlar. Soliloquy kullanıcı dostu bir eklenti türüdür. Mobil cihazlarda %100 uyumludur. Hazır kaydırıcı temalara sahiptir. WordPress desteğine sahiptir.

Raffle Press WordPress Eklentisi

Bu eklenti ödül eklenti olarak bilinmektedir. İnternet sitenizi ziyaret eden kullanıcıların İnstagram profilinizi takip etmenizi sağlar. Eklenti sayesinde web sitenizde kullanıcılar arasında ödüllü yarışmalar yapabilirsiniz. Bu etkinlikleri oluşturmanız takipçi sayınızın artmasında etkili olacaktır. Böylelikle hızlı bir şekilde İnstagram takipçi sayınızda artışlar yaşanacaktır. Eklentinin kullanımı son derece pratiktir ve kolaydır.

Simple Icons WordPress Eklentisi

Eklentiler arasında işlevselliği en yüksek eklentilerden birisidir. Bu eklenti sayesinde birçok özelliği kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sol ve sağ çubukların sosyal medya hesaplarına eklenmesine olanak tanır. Eklenti sayesinde sosyal ikonlar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sosyal ikonları dilediğiniz şekilde kullanabilir ve paylaşımını yapabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alt yapı tabanlı bir eklenti sistemidir.

Ultimate WordPress Eklentisi

Ultimate eklentisi çok fonksiyonel özelliklere sahip bir WordPress eklentisidir. Eklentinin sunmuş olduğu en önemli ayrıcalıkların başında kullanıcılarınız sosyal medya hesapları üzerinden web sitenize giriş yapabilmektedir. Ayrıca kullanıcılarınız internet sitenizin içerisinde etkileşimde bulunabilmektedirler. Eklenti sayesinde internet sitenize özel SMS alanları ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar sosyal medya içeriklerini profil sayfalarına ekleyebilmektedir.

Feed The WordPress Eklentisi

Feed The eklentisi günümüzde birçok sosyal medya platformlarını desteklemektedir. İnstagram, Facebook, Twitter, Tiktok, Youtube gibi platformlar desteklenir. Sınırsız hizmet kalitesinde bir akış sistemi sağlar. Mobil cihazlarda tam uyumludur. Web sitenizin tasarımını özelleştirmenize olanak tanır. Birçok sosyal medya hesabını tek bir profil çatısı altında toplar. Bir butonu eklemenize olanak tanımaktadır.

Smash WordPress Eklentisi

Kurulumu ve kullanımıyla son derece pratik bir eklenti olan Smash eklentisi her geçen gün popülerlik seviyesini artırmaktadır. Eklentinin en önemli özelliği %100 SEO dostu olmasıdır. Özelleştirme konusunda son derece işlevseldir. Fotoğraf ve videoları tek bir çatı altında birleştirmektedir. Eklenti kullanıcılarına üç farklı tasarım hizmeti vermektedir.

Socia Share WordPress Eklentisi

Eklentinin en önemli avantajı içeriklerinizi kilitleme özelliğine sahip olmasıdır. Böylelikle içeriklerinizi hangi platformda paylaşabileceğinizi seçebilirsiniz. Bütün temalarla entegre edilebilmektedir. E-posta ve yazdırma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca 13 farklı paylaşım butonu bulunuyor. Aynı zamanda internet sitenizdeki kısa SMS bölümünü de siz yönetebilirsiniz. Böylelikle kontrol mekanizması tamamen bu eklenti sayesinde sizin elinizdedir.

Photonic Gallery Eklentisi

Bu eklenti sayesinde birçok platformdan yayın ekleyebilme özelliğiniz bulunur. Eklentinin merkez noktası fotoğrafçılık siteleridir. Eklenti tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde ücret ödemeden eklentiyi kullanabilirsiniz. Kısa kodlar kullanabilme olanağı size sunar.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir