Google Asistan Nasıl Açılır?

Google Asistan Nasıl Açılır?

Öncelikle google asistan insanların kullandıkları bir oturum programı ve bir websitesidir. Aynı zamanda oturum açıldığında karşınıza bir sayfa çıkar . Sayfada bulunan siteler oldukça fazla bilgilendiricidir. Eğer google asistanın bir robot müşteri temsilcisi vardır. Müşteri temsilcisiyle iletişime geçildiğinde kullanıcıyı google ile farklı sayfaya yönlendirir. Oldukça farklı sayfaları vardır. google asistanın kullanımı oldukça farklıdır fakat basittir. Eğer bir androide cihazınız varsa APP store’u yüklemeniz ve google asistanın kullanımını öğrenmeniz gereklidir.

Kullanım İçin Google Asistan

Google asistanı açmadan önce ayarlar menüsüne tıklayın ve hesaplardan menüyü açık tutun  orada google asistan aktif hale gelecektir. Karşınıza çıkacak ekranda konumu belirleyerek telefonunuzda bulunan google arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Talimatları sırasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz google asistanın kullanımını bilmiyorsanız internetten araştırın ve google asistanı kullanın.Resmi olarak kullanılan google asistan oldukça faydalı bir uygulama olup insanların dikkatlerini çekmektedir. Google asistanı kapatmak içinde sağa  tıklayarak ekranı kapatabilirsiniz. Google asistan websitesinde bulunan siteleri bulmanızda yardımcı olur ve farklı sitelere girmenizde yardımcı olur. google her zaman yardımcıdır.

Google Asistan Nedir?

Google asistan insanların internette dolaşmaları için tasarlanan yardımcı bir robottur. İnsanların websitelerini düzgün kullanmaları için tasarlanan google asistanın  bilindiği üzere farklı kuralları vardır. Bunlardan bir tanesi oldukça basit olan sesli bir yanıt sistemi vardır. Bu oldukça basit bir uygulamadır. Aynı zamanda oldukça kullanışlı olan google asistan sesli yanıt sistemine uygundur. Eğer google asistanı kullanmak istiyorsanız android cihaz indirin ve google asistanı kullanın.

Google Asistanın Kullanım Amacı

Sesli bir uygulama olan google asistan da aradığınız herşeyi bulabilirsiniz ve google da arama yapabilirsiniz. Google aramada kullanılan araçlar oldukça farklı eğer google’ı iyi amaçlarla kullanırsanız, google asistan size yardımcı olur ve aradığınız şeyi bulmanızda sizi yönlendirir.

Google Asistan Nasıl Bir Uygulama

Oldukça güzel bir uygulama ve düzgün kullanıldığı sürece hiç bir problem olamayacaktır.Eğer google asistanı kullanıp aracı kapatmak istiyorsanız oturumu kapat linkine tıklayabilirsiniz.

Google Asistan Oturum Açma Süreci

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğiniz kullandığı kullandığınız google asistan karşınıza çıkacak ve google asistanda sesli yanıt sistemi ile asistanla google da aramak istediğiniz websitesini söyleyeceksiniz. Google sizin aramak istediğiniz websitesini bulacak ve araştırmanızı sağlayacaktır.

Google Asistan Oturum Kapatma Süreci

Oturumu kapat dediğinizde siteler kapanır ve sizi direk kendi sayfasına yönlendirir. Sesli yanıt sistemi ile sizi kendi yanıt sistemine yönlendirdiğinde oldukça iyi bir yanıt sistemi kullanır ve kullandığı yanıt sistemleri otomatik olarak sizi aklınızdaki sorulara cevap verir. Örneğin google’da bir şey aradınız. Bir ağaç resmin arıyorsanız google bunu bulur ve size iletir. İletilen ağaç resmi size ulaştırıldıktan sonra oturum kapatılır.Ve  oturum kapatıldıktan sonra google asistana geri dönmek üzere çıkış yapılır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir