Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Instagram biyografisine birden fazla link ekleme yöntemleri için birçok seçenekler bulunmaktadır. Bu yöntemler ile birden fazla servis ağı kullanarak instagram biyografisine link ekleme yöntemlerini kullanabilirsiniz. İnstagram kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Instagram kullanıcıları için uygulamaların sürekli olarak yenilenmesi ve özellik eklenmesi, instagram kullanımını daha cazip hale getirmektedir. Instanram biyografisine birden fazla link ekleme yöntemi de bu özelliklerin arasında yer almaktadır. Bu durumda instagram biyografisine link ekleme yöntemleri kısaca şu şekildedir.

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme Servisleri

Instagram biyografisine birden fazla link ekleme servisleri oldukça fazladır. Bu servislerin bir bölümü ücretli olurken bir bölümü de ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu servis sunucuları arasında Leadpages, Lnk.Bio, Linktree, Link In Profile, Audiencetools servisleri vardır. Bu hizmet ağlarını kullanarak instagram biyografisine birden fazla link ekleyebilirsiniz. Böylece takipçileri kontrol etmek ve yönlendirmek için biyografinizi sürekli düzenlemek zorunda kalmazsınız.

Instagram Biyografisine Link Eklemek için Kullanılan Servisler Ne Kadar Güvenilir?

Instagram biyografisine link eklemek için kullanılan servislerin güvenilirliği önemli konulardan birisidir. Tercih edilen servis hizmetleri kullanıcı onayı olmadan instagram hesabınızda herhangi bir değişiklik yapmaları mümkün değildir. Bu durumdan emin olmak için link ekleme servis hizmetlerinden birini tercih ettiğini taktirde yalnızca link ekleme izni vermeniz yeterli olacaktır. Servis hizmetlerine üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz zaman vereceğiniz izinleri kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Bu konuda dikkatli olarak yalnızca link ekleme onayı vermelisiniz.

Leadpages Servisi

Leadpages servisi ile Instagram biyografisine birden fazla link eklemek için kullanılan araçlardan biridir. Leadpages servisi oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Sürükle bırak kullanıcıları ile kolaylıkla servis üzerinden özelleştirilmesini sağlar. Bu servisi kullanmak için siteye giriş yaparak ‘’Try it Free’’ sekmesini tıkladıktan sonra, yeni bir sayfa oluşturmanız yeterlidir. Ayrıca farklı özelleştirme seçeneklerini kullanarak sayfanızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Daha sonra sayfanız yayınlayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz deneme kullanımından sonra sizden ücret talep edebilir. Bunun için satın alma işlemini gerçekleştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Lnk.Bio Servisi

Lnk.Bio servisi Instagram biyografisine birden fazla link ekleme hizmetini sunan hizmetlerden biridir. Bu servis aracının ücretli ya da ücretsiz olarak kullanma imkanı bulunmaktadır. Lnk.Bio servisine üyelik oluşturulduktan sonra, sistem üzerinden Instagram hesabına giriş yapılarak biyografinize birden fazla link ekleyebilirsiniz.

Linktree Servisi

Linktree servisi ile üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda uygulamaya giriş yaparak hesabınıza uygulama üzerinden girmeniz gerekir. Linktree servisinin kolay kullanımı sayesinde yapacağınız link ekleme işlemlerini kısa zamanda biyografinize eklemenizi sağlamaktadır. Instagram hesabınız üzerinden biyografinize birden fazla link ekleme işlemini gerçekleştirirken ekstra bir özelliği daha vardır. Eklediğiniz linklerin toplam tıklanma görüntülerini size göstermektedir. Böylece linklere ıklama sayılarını öğrenebilirsiniz.

Link In Profile Servisi

Link In Profile servisi içerisinde linklere resim ekleme özelliği bulunmaktadır. Diğer link ekleme servislerinde olduğu gibi aynı anda birden fazla link ekleme özelliği bulunmaktadır. Link ın profile servisine girdiğinizde Instagram hesabınıza giriş yaparak link ekleme bağlantısını oluşturmalısınız. Bağlantı oluşturma esnasında dilerseniz bağlantılara resim ekleyerek işleminize devam edebilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz bağlantı ile biyografinize ve içerik paylaşımlarınıza oluşturulan bağlantıyı ekleyebilirsiniz. Link In Profile link ekleme servisinin bir aylık deneme sürümü mevcuttur. Bir ay sonra on dolar ödeyerek çok daha fazla özelliklere sahip olabilirsiniz.

Audiencetools Servisi

Audiencetools servisi ile kendinize ait web hesabı oluşturmaya ve link oluşturmaya olanak tanır. Web sayfanızı oldukça kolay şekilde oluşturmanızı sağlamaktadır. Böylece Instagram hesabınız üzerinden biyografinize birden fazla link eklemenizi sağlamaktadır. Ayrıca kendi web sayfanızı düzenlemenize olanak tanımaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir