Android En İyi 11 Ses Kayıt Uygulaması

Android En İyi 11 Ses Kayıt Uygulaması

Android İçin En İyi Ses Kayıt Uygulaması 2020 – Akıllı telefonların en kullanışlı özelliklerinden biri de sesinizi kaydedebilmeleridir. İster kendi şarkınızı, ister bir dersi veya toplantıyı kaydetmek isteyin, akıllı telefonunuz iş görür. Bu konuda size yardımcı olacak ve kayıtlarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz bazı araçlar sunacak olan ses kayıt uygulamalarınızı başlıklara tıklayarak Google Play üzerinden güvenilir şekilde kolayca yükleyebilirsiniz. 

Music Maker JAM

Android için tartışmasız en iyi ses kayıt uygulamalarından bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama müzik kaydetmek için tasarlanmıştır ve Hip Hop dahil tonlarca müzik türünü destekler. House, Pop, Rock, Trap ve EDM. Uygulamada, müziğinizin kulağa hoş gelmesini sağlamak için kullanabileceğiniz 500.000 döngü ile birlikte 300’den fazla Mix Paketi yer alır.

Splash

Kaliteden ödün vermeden en iyi ses kayıt deneyimini sunan çok popüler bir ses kayıt uygulamasıdır. Splash ile ilgili en iyi şey, kullanımının tamamen ücretsiz olması, reklam olmamasıdır. Hip Hop, EDM, pop, Dubstep, Trap, Gamer, Trance ve çok daha fazlası gibi çeşitli türler için destekle birlikte gelir.

BandLab

Android için en kaliteli ses kayıt uygulamalarından biridir. Splash gibi, BandLab da müzik kaydetmek için tasarlanmıştır ve en iyi müziği oluşturmanızı sağlayan tonlarca araçla birlikte gelir. Başlangıç ​​olarak, çeşitli dijital sesleri eklemek ve parçayı özelleştirmek için kullanabileceğiniz 16 parçalı Mix düzenleyiciye sahip olursunuz.

Otter Voice Meeting Notes

Android için tartışmasız en işlevsel ses kayıt uygulamaları arasında yer alır. Toplantılarınızı veya derslerinizi kaydetmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz ve uygulama, her şeyi ayrıntılı olarak kaydetmesini sağlayacaktır. Uygulama, AI’yı kullanarak çok zengin notlar oluşturabilir, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz.

Smart Recorder

Android için en iyi ses kayıt uygulamalarından biridir. Akıllı kayıt ile ilgili en iyi şey, birçok ses kayıt uygulamasında alamayacağınız sessizliği atlamak için yerleşik desteğe sahip olmasıdır. Bunun da ötesinde, uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve istediğiniz her şeyi basit dokunuşlarla kolayca kaydedebilirsiniz.

Voice Recorder Pro

Android için en iyi ses kayıt uygulamalarından biridir. Profesyonel kayıt için tasarlanmış bir kayıt uygulamasıdır ve profesyonel kayıt konusunda size yardımcı olabilecek tüm özelliklerle birlikte gelir. Uygulamada örnekleme hızını, bit hızını, stereo ve mono kaydı, canlı ses spektrum analizörü ve diğer birçok kullanışlı özelliği seçebilirsiniz.

ASR Voice Recorder

Android için çok umut verici bir başka Ses kayıt uygulamasıdır. Minimum çabayla istediğiniz her şeyi kaydetmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca, hayatı sizin için kolaylaştırmak için Kayıt’taki sessizliği otomatik olarak atlayan atlama sessiz modu ile birlikte gelir.

Easy Voice Recorder

Android için en kolay ses kayıt uygulamalarından biridir. Çok amaçlı bir uygulamadır ve öğrenciler, profesyoneller ve müzisyenler tarafından kullanılabilir. Uygulamada dersleri, toplantıları veya notları kolayca kaydedebilirsiniz. Kayıtlarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz birçok seçenekle birlikte gelir. Ayrıca, Kayıt formatını da seçmenize izin verir.

Google Recorder

Android için en popüler ses kayıt uygulamalarından biridir. Bu uygulamanın en iyi yanı, gezinmeyi ve kullanmayı çok daha kolay hale getiren çok temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasıdır.

Bu uygulamaların çoğu ücretsizdir ve istediğinizi yüksek kalitede kaydetmek için bunları kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir