Akıllı Telefonlar İçin En İyi Android İnternet Tarayıcıları

En İyi Android Tarayıcıları
Ekleyen

Tatmin edici bir web tarama deneyimi sağlamak için iyi özelliklere sahip iyi bir tarayıcıya sahip olmanız gerekir. Piyasada çok çeşitli tarayıcılar bulunmaktadır; bu da doğru veya mükemmel bir tarayıcı seçmeyi zorlaştırmaktadır. Bu sefer yüzlerce web tarayıcısından en iyisini seçmenizi kolaylaştırmak için buradayız. Akıllı telefonlar için en iyi android internet tarayıcıları;

Akıllı Telefonlar İçin En İyi Android Tarayıcılar

1. UC BROWSER

İnternet explorer gibi yavaş tarayıcılardan bıktıysanız, bu sizin sahip olabileceğiniz en iyi alternatiftir. En iyi kalitesinden dolayı “hızlı tarayıcı” olarak bilinir. Onun hızlı navigasyon en iyi özelliği ile mevcuttur ve aynı zamanda kullanmak için istikrarlı olarak internet paketi fazla kaydedin. Sörften indirmeye kadar UC, hızlı İnternet servislerini kolaylaştırmak için kendi yolunu buluyor. Tarayıcının geceleri “gece modu” ile kullanmayı kolaylaştıran özel bir özelliği var.

2. DOLPHINE BROWSER

Akıllı telefonlar için en iyi tarayıcı olarak bilinen Dolphine, hızlı yükleme hizmetleri, blok, kenar çubuğu, HTML5 video oynatıcı ve daha pek çok özellik sunar. Android’i desteklemek için flash oynatıcılarla video ve oyunların en iyi deneyimini sunar. Adblock özelliği, tüm reklamları, pop-up’ları, afişleri ve ekrandaki daha kullanışsız şeyleri engellemeye yardımcı olduğu için tarayıcıyı kullanışlı kılan bir şey.

3. FIREFOX BROWSER

En güvenilir tarayıcıdan seçilen Mozilla, hızlı, akıllı ve kişisel web deneyimini sunmak için bir Firefox icat etti. Özel verilerinizin ve kişisel geçmişinizin çalınmasından korkuyorsanız, Firefox en iyi çözümdür. Web sayfalarının tarama geçmişini izleyebilecek tüm bölümlerini engelleyen bir gizlilik düzeyi vardır.

4. OPERA MINI

İnternet’i kullanmak için internet paketinizi aşırı derecede kullanmaktan mı korkuyorsunuz? Burada, çözüm sunan bir tarayıcı mevcuttur. Android için Opera mini, hızlı internet kullanımı ile daha az internet kullanmanızı sağlar. Diğer web tarayıcılarında olduğu gibi, ekranınızda görünmeyen alakasız reklamların tümünü engellemek için bir reklam engelleme işlevi de vardır. Herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde video indirebilir ancak YouTube’da çalışmaz.

5. GOOGLE CHROME

Tarayıcı ailesi arasında en akıllı ve en hızlısı olarak bilinen. Google Chrome’u tabletinizde, cep telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya kişisel bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Ses araması, resim arama, çeviri ve net paketin çok daha verimli kullanımı gibi çeşitli özellikler, arama kalitesiyle bir araya gelmektedir. “Gizli” modunu açınca tarayıcı sizi kendi özel dünyanıza götürür.

6. PUFFIN WEB BROWSER

Eski tarayıcıları kullanmaktan sıkılıyorsanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, Puffin tarayıcısına gidebilirsiniz. Bulut koruması, bilgisayar korsanlarının tüm tarayıcı trafiğini kaydeden puffin ile birlikte gelen bir şeydir. İnanılmaz bir sayfa yükü dengeleme sistemi ve diğer tarayıcılara rekabetçi kılacak şekilde oluşturma hızı vardır.

7. MAXTHON BROWSER

Tarayıcı ailesi arasında android cihazı için en yüksek oy alan tarayıcıdır. HTML5 desteğiyle çalışır. Sadece android için değil aynı zamanda mac, windows, kindle, ios ve daha fazlası için de kullanılabilir.

8. BOAT BROWSER

Bu tarayıcı, sunduğu harika, hızlı ve akıllı hizmetlerle harika bir gezinme deneyimi sunar. Boat Browser, diğer temalarla sunulan özelliklerin aksine, zevkinize göre temayı değiştirmenize izin verir. Düğmenin konumu kolayca değiştirilebilir ve favori eklentilerinizi de yükleyebilirsiniz.

9. HOVER BROWSER

Çeşitli web bağlantısını aynı anda saklamanıza izin verir. Sahip olmak istediğiniz içeriği ayarlayarak web bağlantılarınızı yönetebilirsiniz. Birden fazla web bağlantısını çökerttiğinizde, tarayıcının hızlı bir şekilde çalışması için tarayıcıyı rahatça kullanmanıza izin verir.

10. CM WEB BROWSER

CM’nin çevrimiçi göz atma güvenliğinden dolayı, diğeriyle karşılaştırıldığında en gizli ve güvenli tarayıcı olduğu biliniyor. Mobil depolama alanınızın büyük bir bölümünü kapsamaktadır; bu, cihazınızın iyi çalışabilmesini sağlar. Quik tarama için olduğu gibi, optimize sörfle de kullanılabilir.

Şu ana kadar, aralarında piyasada büyük bir rekabet olduğunu görebildiğimiz çeşitli web tarayıcılarına göz attık. İstediğiniz gibi, istediğinizi seçin. En iyi sörf uygulamalarından birisini seçin ve sörf tecrübenize sahip olun. Güvenli ve mutlu gezin!

Share

Hedef tayini, başarı için zorunludur. Yaşam için havanın zorunlu olduğu gibi. Hiç kimse bir hedef sahibi olmadan başarıya ulaşamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir