En Hızlı 9 Android Tarayıcı

En Hızlı 9 Android Tarayıcı

İnternet tarayıcıları telefonlarda en sık kullanılan araçlardır. İnternetteki verilere erişmede yardımcı olurlar. İnternet tarayıcıları, arama motorlarından farklıdır, bir arama motorunun çalışması için bir web tarayıcısına gereksinim vardır. Bir internet tarayıcısı; resimleri, metni ve grafikleri URL’den alır ve ayrıca videoları mobil cihazlarda oynatmaya da yardımcı olur. Akıllı mobil telefonlar, bir bilgisayarın yapabileceği bütün işlemleri yapmak için yeterince işlevseldir. Bu yazıda en hızlı, en popüler ve en işlevsel internet tarayıcılarını bulabilirsiniz.

1- Opera

Opera, yerleşik bir reklam engelleyici, indirme yöneticisi, özel tarama, video indirme desteği gibi özelliklere sahiptir. Opera Mini adı verilen hafif bir sürümünü de indirebilirsiniz. Hız ve tasarruf konusunda en iyi tarayıcılar arasındadır.

2- Firefox Focus

Firefox Focus, tamamen gizlilik üzerine kuruludur. Firefox Focus, bilgileri site sahibine gönderebilecek Reklamları, izleyicileri ve diğer izinsiz giriş kodlarını engeller. Uygulama ayrıca çerezleri, şifreleri veya başka herhangi bir bilgiyi saklamaz. Tarayıcı internet devi Mozilla tarafından desteklenmektedir, böylece yüksek hız ve iyi performans bekleyebilirsiniz. Reklam engelleyicilere, iz engelleyicilere, iyi hızlara ve düşük güç kullanımına sahip bir lite ağırlık gizli ağ geçidi arıyorsanız, Firefox Focus iyi bir tercihtir.

3- Via Browser

Via, küçük boyutu ile çok iş gören bir tarayıcıdır. Masaüstü modunu gerçekten iyi kullanıyor ve oldukça temiz ve düzenli bir kullanım sağlıyor. Via Browser, reklam engelleyici, gece modu, özelleştirilebilir indirme özelliği, gizli arama, sayfada bulma gibi özelliklere de sahiptir. Tüm özelliklere sahip hafif bir Android tarayıcısı arıyorsanız Via Browser iyi bir tercih olacaktır.

4- Free Adblocker Browser

Reklamları engellemeye yönelik bir tarayıcıdır. Rocketshield Inc. tarafından web reklamlarını ve diğer izinsiz izleyicileri yok etme fikriyle oluşturulmuştur. Bu uygulama ile, reklamsız bir web deneyimine sahip olabilir ve hızlı ve güvenli gezinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Reklamları engellemek veriden tasarruf sağlar ve gizliliği arttırır. Ayrıca, bataryayı optimize etmede yardımcı olur. 

5- CM Browser

Clean Master’dan CM Tarayıcı, sizi kötü amaçlı tehditlere karşı koruyabilen dahili Antivirüs tarayıcısına sahip hafif bir mobil tarayıcıdır. CM ile çevrimiçi videoları çevrimdışı kaydetmek için özel bir indirme yöneticisi edinerek video dosyalarının çoğunu telefona indirebilirsiniz. 

6- UC Browser 

500 milyondan fazla indirme işlemiyle popüler bir Android internet tarayıcısı olan UC Browser, reklam engelleyici, indirme yöneticisi, dahili video oynatıcı, turbo tarama, çoklu görev, gizli arama gibi çok sayıda özelliklere sahiptir. UC’de gece modu, veri koruyucu ve gizlilik ayarları gibi özellikleri de bulabilirsiniz. Daha hızlı sayfa yükleme özelliği ve güçlü reklam engelleyicileri olan bir Uygulama arıyorsanız, Android için UC iyi bir tercih olacaktır.

7- Maxthon Browser

Uygulama, web sayfalarındaki görüntü boyutlarını optimize ederek veri tüketimini önlemeye yardımcı olur. Maxthon’un not yazma, dahili Adblocker, Şifre Yöneticisi, çok dilli destek, gece modu görüntüleme ve daha fazlası için bir not defteri vardır. 

8- Yandex Browser

Yandex Browser, 50 milyondan fazla indirme işlemiyle Android’deki en popüler web araçlarından biridir. Chromium açık kaynaklı projesini temel alan Rus web arama şirketi Yandex tarafından geliştirilen ücretsiz bir web aracıdır. Yandex Browser, yavaş internet hızı, dahili reklam engelleyici, web uzantısı desteği ve turbo moduna sahiptir.

9- Firefox

Firefox, Mozilla Corporation tarafından geliştirilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir tarayıcıdır. Uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için doğrudan yüklenebilen Mozilla Eklentilerine erişirsiniz. Firefox ayrıca, özel tarama ve çevrimdışı okuma moduyla bazı güçlü tasarım özelliklerine de sahiptir.


Tarayıcılar, internette gezinmek için en iyi yolu sunan herhangi bir modern elektronik yazılımın vazgeçilmez parçasıdır. Yukarıda en hızlı Android browser listesi; özellikleri, kabiliyetleri, popülerlikleri ve kullanılabilirliklerine göre listelenmiştir. Hızlı ve veri tasarruflu günler dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

SEO ve dijital gelişmeler hakkında makaleler, derlemeler, çeviriler, listeler, incelemeler, analizler...

Çok Yorumlananlar

  1. Önceki Mozilla Firefox mobil tarayıcıda görsel engelleyici seçeneği vardı yeni sürümde yok bildiğiniz browser var mı acaba (yani açılan bir sitede fotoğraf ve görünmüyor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir